0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля за помощ за графиката ми
« Отговор #20 -: Юли 05, 2021, 18:47:23 pm »
Изпуснати са няколко дена, така графиката изглежда, че е с еднакви стойности в първа фаза и втора. Ако в тези дни, които са изпуснати се е задържала ниска стойността на 36.5, може да се предположи за овулация ден след спада 36.3
Но в момента според мен не може да се каже, защото просто стойностите са еднакви по време на цикъл и след това.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Моля за помощ за графиката ми
« Отговор #21 -: Юли 05, 2021, 19:59:07 pm »
Благодаря! Да, знам че има няколко пропуснати дни, но се надявах да може да се каже нещо и в този вид на графиката! :)
*
Re: Моля за помощ за графиката ми
« Отговор #22 -: Юли 05, 2021, 21:58:04 pm »
Просто  и в двете половини са все стойности 36.6 и 36.9 и изглеждат много еднакви. Затова тези пропуснати дни са доста важни именно в тази графика
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Моля за помощ за графиката ми
« Отговор #23 -: Юли 06, 2021, 07:04:19 am »
Добро утро!
А според Вас, какво значат тези еднакви стойности в двете фази на МЦ?
*
Re: Моля за помощ за графиката ми
« Отговор #24 -: Юли 06, 2021, 08:29:49 am »
То възможностите са само две: или липсва овулация, или в пропуснатите дни температура се е задържала ниска около 36.5 всички дни и може да се мисли, че има двуфазност и овулация. Затова тези пропуснати дни в тази графика са толкова важни
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Моля за помощ за графиката ми
« Отговор #25 -: Юли 06, 2021, 08:38:40 am »
А ако предположим, че стойностите са се запазили ниски през първата фаза, имало е овулация, с текущите стойности на температурата под 37 С, може ли да има бременност?
*
Re: Моля за помощ за графиката ми
« Отговор #26 -: Юли 06, 2021, 17:02:02 pm »
Няма минимум за базална температура, трябва да има разлика от 0.3-0.4 градуса с ниските стойности преди овулация (ако са се задържали евентуално на 36.5). За бременност може да се мисли, ако се задържи над 14 дена висока температура без цикъл. 
Бъди промяната, която искаш да видиш в света