0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: СТРАХОВЕ И БЪДЕЩА (ДАЙ БОЖЕ) БРЕМЕННОСТ
« Отговор #20 -: Юли 25, 2006, 04:05:15 am »
Венера, сякаш страха по време на бременност е естествено продължение на страха дали ще забременеем някога.
Темата за страха май няма край - Лали и аз си препрочитам написаното от теб редовно - толкова е истинско.
И все пак всяка следваща фаза на майчиния страх е за предпочитане, пред страха дали изобщо някога ще станеш майка.
Дано да нямаме никога повече основателни страхове, от неоснователните трудно ще се отървем. :balk_21:
*
Re: СТРАХОВЕ И БЪДЕЩА (ДАЙ БОЖЕ) БРЕМЕННОСТ
« Отговор #21 -: Юли 25, 2006, 07:26:42 am »
Вени,
за съжаление много добре знам как се чувстваш. При мен страха от следваща извънматочна беше най-големия ми кошмар, но нали знаеш че щом сме стигнали до тук връщане няма. Ужаса е 4-5 дни докато се види къде е ембриона, а ти предполагам ще правиш инвитро, така че там нещата са по-малко рискови, не че има гаранция, но повярвай ми, на теб няма да се случи пак :D
Трябва да си повтаряш и да вярваш, че всичко ще е наред и то ще бъде.
А за всички други страхове съпътстващи бременността няма да ти казвам, защото ще се откажеш :wink: Шегувам се разбира се, но повярвай ми заслужава си всеки един ден, дори и с всичките страхове и терзания. Така че, смело и не го мисли от сега :D
Пожелавам ти успех от цялото си сърце :D

Re: СТРАХОВЕ И БЪДЕЩА (ДАЙ БОЖЕ) БРЕМЕННОСТ
« Отговор #22 -: Юли 27, 2006, 19:48:25 pm »
Вени,
Сега не е добре да мислиш за страхове, а сега е моментът да мечтаеш. Страхове винаги ще има, въпросът е да не им се даваш. Успехът от едно начинание много зависи от емоционалното състояние и нагласа. Стегни се малко, да не ти се карам. Искам да си много положителна и уверена, че ще стане и ще бъдеш маика, защото го заслужаваш! Прегръщам те много силно! Звънни ми, когато искаш.
Миха
Re: СТРАХОВЕ И БЪДЕЩА (ДАЙ БОЖЕ) БРЕМЕННОСТ
« Отговор #23 -: Юли 28, 2006, 13:55:31 pm »
Благодаря ви много момичета!!!
НАИСТИНА МНОГО! Прегръщам всички ви. :bighug: Вашите мнения ме зареждат с много положителни мисли и емоции. И както Миха е казала ме карат да мечтая.... :) Пожелавам на всяка една от нас добрата новина да не закъснее!