0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #820 -: Януари 11, 2022, 09:43:24 am »
И аз чакам с надежда. Днес се надяваме на плодно сакче с жълтъчно мехурче
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #821 -: Януари 11, 2022, 12:52:39 pm »
Лейди, палците не са пуснати :)
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #822 -: Януари 11, 2022, 13:19:25 pm »
Благодаря ви, че ме мислите и сте с мен ❤
Минах току що, има плодно сакче и жълтъчно мехурче, едничко, в матката 🥰 Попитах дали изглежда наред, каза че е съвсем нормално!
От днес ни е разрешен секса  :D и по едно кафе на ден 🥰 Кафето ми липсваше повече от гушкането  :D Вие какво ще кажете за кафето, мога ли спокойно да пия по едно много леко еспресо с много мляко или не е препоръчително?  Следващ преглед ми записаха за 25.01.2022
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #823 -: Януари 11, 2022, 13:31:55 pm »
Не съм спирала кафето аз.
Много се радвам!

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #824 -: Януари 11, 2022, 13:32:32 pm »
Никога не съм спирала кафето. Пиех и по 2 слаби и къси кафета с мляко, но и силно съм пила. За секса- аз съм вечно on the safe side и не бих правила, особено не и преди първата ФМ.
Дано да продължава все така малкото.
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #825 -: Януари 11, 2022, 13:54:44 pm »
Лейди,  много се радвам! Чудесна новина! Аз кафе не пиех, защото повръщах , но не е проблем. Секс си позволихме чак след 12 седмица и тоо с много внимание и единични пъти до края. Мен ме е страх и не бих преди това.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #826 -: Януари 11, 2022, 14:00:05 pm »
Моят коментар нещо изчезна.
В тази седмица и при мен се видя точно това. Жълтъчното мехурче е първата ембрионална структура
Секс ми казаха най-рано след 12 г.с, но и двамата не посмяхме. Не ни се рисуваше с единия секс и после да берем страх. Та поне до 12 г.с. изчакайте
Иначе кафе си пий, глези се с каквото можеш

Пиши ми адреса ти, че така и не ми го даде
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #827 -: Януари 11, 2022, 17:50:33 pm »
Лейди, честито! Много се радвам, друго си е да се види точица на екрана нали? Аз също не съм спирала кафето, секса ми го разрешиха мисля след като чухме пулса.
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #828 -: Януари 11, 2022, 18:19:25 pm »
Страхотна новина, Лейди ♥️ И при мен на първият преглед се видя сакчето и жълтъчното мехурче. На следващият като чуеш сърчицето, ще ти е много емоционално и вълнуващо. То всеки преглед е такъв, де 😁 Пожелавам ти оттук нататък всичко да е наред и след около 9 месеца да гушкаш една сладка топчица.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #829 -: Януари 11, 2022, 18:50:00 pm »
Добре, ще ви послушам, аз и за това ви питам  :D Ще изчакаме със секса, прави сте, наистина е опасно, както казвате. Съня ми обаче се разби, не мога са разбера каква е причината, спя много леко, будя се постоянно и после няма заспиване. За това изключително много ми липсва кафето.
Ох, да, друго си е да се види кръгчето на екрана ❤ Благодаря ви за милите думи и съветите!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #830 -: Януари 12, 2022, 10:54:45 am »
Лейди, много се радвам за малката точица и че всичко е наред! Поздравления, сега може малко да си отдъхнеш. Остават само около 8 месеца :)

Аз обичам кафе, но пиех по 1, най-много 2 на ден понякога преди бременността. Но първите 3 месеца, не помня от коя седмица, от вкуса на кафето ми се повдигаше. Това, обаче, се оправи 4-тия месец, както и повечето от другите вкусове, и пак почнах да пия по 1 на ден.

А как реагира мъжът ти? Интересно ми е, тъй като си казвала колко е скептичен относно опитите. А аз, ако имах възможност и необходимост, бих отишла при д-р Шефкетова! То може и да си има известна доза късмет, но много се радвам, че тя ви помогна!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #831 -: Януари 12, 2022, 14:42:18 pm »
Грейси, знаеш че няма как да си отдъхна  :D Ежеминутно следя признаците дали са налични  :D Знам, че всички сте били така. Вчера сестрата ми направи забележка, че съм пускала 3 кръвни теста и то преди датата, която ми е назначила докторката. Няма как да ни разбере  човек, който не е минал през всичко това.
Мъжът ми ми забранява да се радвам, да се вълнувам, страх ни е и двамата общо взето. Беше разочарован много, не вярваше на докторите, а при този опит нямаше и никакъв досег до доктор Шефкетова  заради мерките, така и не видя, какъв прекрасен, сърдечен и нормален човек е тя. Не знам дали му се е променило виждането по въпроса, зодия лъв е и не си признава, когато греши  :D но е щастлив  :D
А аз най-после разбрах, какво е да намериш твоя доктор, на който имаш пълно доверие и си спокоен в ръцете му! Наистина е късмет, че се получиха нещата от първия път, но все още има да треперим 8 месеца, както и ти каза.
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #832 -: Януари 12, 2022, 16:16:45 pm »
Леелеллеле, Лейдиииии! Уау, честито, мила Лейди! Не съм влизала много отдавна и си мислих за теб от известно време, а то е имало защо... Спокойно и леко бременеене, много, много се радвам! Преди 2 години по това време и аз видях положителния тест. Много прегръдки!  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #833 -: Януари 12, 2022, 17:12:11 pm »
Благодаря ти, Кукапетел  :bighug: И аз си мислих за теб скоро  :D Трудно ми е да повярвам, голямо чакане е докато чуем сърчицето.
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #834 -: Януари 14, 2022, 00:59:01 am »
А като го чуете... голям трепет е да си чуеш сърчицето на мечтаното бебе! Успех и спокойствие!🍀❤️😘
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #835 -: Януари 14, 2022, 10:33:50 am »
Лейди честито и от мен 🤗❤️🥳
Прекрасни неща ви предстоят тепърва. Леко бременеене и прекрасен пухкав финал накрая. Много се радвам за вас.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #836 -: Януари 14, 2022, 14:25:08 pm »
И естествено след всяко хубаво нещо идват и проблеми... Моля ви, помагайте!
Снощи имах 2 кафеникави петънца, много малки на ежедневната превръзка и изключително малко кафеникави нишки по тоалетната хартия. През нощта беше чисто и сутринта до обяд. Утрогестана реших да го приема орално. От обяд отново имам нишки само по тоалетната хартия. Мисля да спра Фраксипарина за 1-2 дни, утре да пусна прогестерон и за кръвосъсирване. Обаче не знам, точно какво се пуска, не съм посещавала до сега хематолог. Да запиша ли час за консултация според вас, въпреки че ще ми дадат логично сигурно за следващата седмица?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #837 -: Януари 14, 2022, 14:31:31 pm »
Аз си отивам на спешни прегледи в такъв случай. Сигурно нищо не е, но мен ме гледаха всяка седмица
Имаш доказана бременност, отиди на преглед да те видят. Няма да си първата, отиваща за "толкова малко". За теб е много важно, те са там, за да ти обърнат внимание. По-добре разкарване напразно
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #838 -: Януари 14, 2022, 14:46:05 pm »
Сега лежа по нареждане на мъжът ми. Ами ако продължи, ще отида утре на преглед на спешен. Сега и да звъня в клиниката те са до 16 ч, телефона не се вдига по това време, а и в момента нямам кола. Ох, не знам какво да правя,  то наистина е супер малко, но ме притеснява. Тази вечер ли да ходя на спешен или утре сутрин?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #839 -: Януари 14, 2022, 16:08:59 pm »
Аз щях да съм отишла вече за свое спокойствие
Кафеви ли са и днешните?  Ако е кафяво е стара кръв. По принцип може да е доимплантиране, но поне с докторката се свържи, трябва да знае. Мен ме учудиха с този преглед края на месеца. Мен ме викаха всяка седмица.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света