0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #800 -: Януари 06, 2022, 15:38:53 pm »
Чакам цял ден този тест! Браво на малката душичка! Стискам палци всичко да е наред до края!

Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #801 -: Януари 06, 2022, 15:51:38 pm »
Страхотен резултат Лейди ❤️❤️❤️❤️❤️ на този хубав празник. Браво, браво , браво
Хелиантус много късмет и на вас с бебе номер 2. Както знаеш и сме писали - тялото помни. Дано бързо се случват нещата.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #802 -: Януари 06, 2022, 16:23:48 pm »
Танче, качила си си ЕГН и трите имена със снимката също.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #803 -: Януари 06, 2022, 16:31:12 pm »
Видях, Тери, опитах се да изтрия снимката или да коригирам, но не намерих начин. Писах на модератор, но не знам дали проверяват редовно.
Как да го премахна, знаеш ли?

Корекция: Справих се сама  :D

Обадих се в клиниката, за да кажа за резултата. Викат ме във вторник на преглед.
« Последна редакция: Януари 06, 2022, 16:37:18 pm от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #804 -: Януари 06, 2022, 17:27:07 pm »
Супер резултат, поздравления, Лейди. Мъничето е на уютно местенце, така че следващите месеци трябва да му осигуриш спокойствие ♥

Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #805 -: Януари 06, 2022, 17:30:34 pm »
Мина и моята консултация. По телефона беше, но лекарката беше много разбрана и ми имаше цялата история до сега. Плана е да ми изследват полови хормони, щитовидни отново, че ТСХ ми е 2.43, което е малко на ръба, ехограф да се види как е матката и да е сигурно, че няма пак някоя миома и после Летрозол,  ако всичко е наред. Мм също ще даде семенна течност, че миналия път е било много отдавна. И така докато се случват тези неща ще мине някакво вече, дано не много, а аз наивно си мислех, че пия летрозола и това е. Може би защото миналият път нищо не правихме 🤷‍♀️ Като цяло съм доста доволна от консултацията.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #806 -: Януари 06, 2022, 17:47:40 pm »
Стиснати палчета и на теб, Хелиантус. Дано съвсем скоро се похвалиш като Лейди. А пък и компания да си правите в бременната тема ♥

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #807 -: Януари 06, 2022, 18:03:16 pm »
Оооо да, Лято, въпреки че вие се навъртате е друго да си правим компания. Дай Боже!
 Хелиантус, хубаво е, че ще обърне внимание на всичко, а не да кара през просото, не се ядосвай, знаеш че всички искаме нещата да се случват бързо, но понякога е необходимо повече време, за да се изпипат  :D Радвам се, че си доволна от консултацията!
Ей че хубаво се оживи темичката  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #808 -: Януари 06, 2022, 20:11:57 pm »
Лейди, браво, много се радвам за хубавия резултат! Ти как се чувстваш?
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #809 -: Януари 06, 2022, 20:19:21 pm »
Страхотна новина, Лейди. Много се радвам за теб ♥️
Представям си с какво вълнение чакаш прегледа във вторник. Ние също чакаме с теб 😁
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #810 -: Януари 06, 2022, 22:20:02 pm »
Ами, честно казано, Мише, чакам прегледа със свито сърце и много ме е страх дали всичко ще е наред. Робин, малко ме наболява кръста, и постоянно (без да преувеличавам) имам чувството, че ми е пълен пикочния мехур. Излизам от тоалетната и отново е така, даже не успявам да се изпишкам хубаво, а и задържам много течности. Пия доста, пък почти нищо не излиза. Но всички тези неразположения са мечта за мен и не се оплаквам ❤ Чувствам се прекрасно!
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #811 -: Януари 07, 2022, 00:31:35 am »
Благодаря ви! Аз този път, засега, не бързам. Както стане. Щеше ми се по- скоро да започнем реални опити, но като гледам няма да е преди Март...ще видим де, както се случи. Дано стане бързо и без проблеми този път. А като забременея най- вече си пожелавам да ми се размине холестазата, че по- ужасно нещо, не ми се е случвало.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #812 -: Януари 07, 2022, 08:34:57 am »
Благодаря ви! Аз този път, засега, не бързам. Както стане. Щеше ми се по- скоро да започнем реални опити, но като гледам няма да е преди Март...ще видим де, както се случи. Дано стане бързо и без проблеми този път. А като забременея най- вече си пожелавам да ми се размине холестазата, че по- ужасно нещо, не ми се е случвало.
Действително това е истински кошмар. Няма ли нещо което можеш да предприемеш превантивно, за да го избегнеш?
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #813 -: Януари 07, 2022, 11:10:22 am »
Лейди, за съжаление няма. Ти как си?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #814 -: Януари 07, 2022, 11:19:22 am »
Лейди, браво, браво! Страхотен резултат! Страхотна новина! Много се радвам за теб и ти пожелавам безпроблемна бременност! Стискам палци за вторник, надявам се, че всичко ще мине добре!

Хелиантус, успех и на теб по пътя за второ бебче! Пожелавам ти много бързо да се случат нещата!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #815 -: Януари 08, 2022, 18:41:12 pm »
Лейди, за съжаление няма. Ти как си?

Всичко е наред при мен, единственото ми неразположение е постоянното чувство за неизпразнен мехур, както писах и по-рано.  Но ме притеснява, че не ме болят гърдите, нито са порастнали,  сигурно е рано още. Тери започнаха да я болят мисля в 8ма седмица.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #816 -: Януари 08, 2022, 19:47:59 pm »
Бяха като мекици до 8ма седмица. А уж слагах и по два Кринона, та гърдите хич не са критерии, както и какъвто и да е симптом
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #817 -: Януари 08, 2022, 20:20:56 pm »
Бяха като мекици до 8ма седмица. А уж слагах и по два Кринона, та гърдите хич не са критерии, както и какъвто и да е симптом
Знам аз, но бързам като муле пред майка си  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #818 -: Януари 10, 2022, 20:07:29 pm »
Лейди, как си? Цял ден чакам да пишеш  :oops:

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #819 -: Януари 10, 2022, 20:30:39 pm »
Маги, добре съм, благодаря ти ❤ Утре ми е прегледа при доктор Шефкетова 😊 Ще пиша задължително, щом изляза.