0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Двустрано запушени тръби
« -: Януари 20, 2021, 17:04:45 pm »
Здравейте
Искам да попитам как и каде се кандидатства за отпускане на безплатно инвитро
*
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #1 -: Януари 20, 2021, 17:18:31 pm »
Ето тук е описано какво финансира Фонда за асистирана репродукция. https://www.car-bg.org/finance.htm
Правите нужните изследвания, доказващи запушени тръби, пускате изследване за Анти-мюлеров хормон, което трябва да е над 0.5.
Трябва да си изберете клиника, в която ще правите инвитро. Те ще Ви подготвят документите за кандидатстване, като е добре преди това да се направи консултация с лекар от клиниката, при който ще се прави стимулацията. Той ще даде насоки.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #2 -: Януари 20, 2021, 17:58:34 pm »
 Аз съм си направила снимка на тръбите и са запушени имам и диск а другото къде трябва да го направя
*
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #3 -: Януари 20, 2021, 18:07:44 pm »
Да си намериш репродуктивен специалист, който да те води в това и който да извърши инвитрото.
Успех!
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #4 -: Януари 20, 2021, 18:17:36 pm »
 Благодаря
*
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #5 -: Януари 20, 2021, 18:25:16 pm »
Ако искаш ела в тази група
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=54117.780
Тук може да сме ти ат помощ или просто да си поговорим.
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #6 -: Януари 20, 2021, 19:09:42 pm »
Добре благодаря
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #7 -: Януари 20, 2021, 19:22:04 pm »
Антония, можеш да попиташ и лекарят, който ти е направил инсеминацията, той ще ти даде необходимите документи.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Двустрано запушени тръби
« Отговор #8 -: Януари 20, 2021, 19:34:49 pm »
Не мисля да ходя при него цяла година ме размотава а една снимка не се сетил да направи а иначе си взе парите за инсеминацията много съм разочерована от него