0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 105
« Отговор #460 -: Февруари 18, 2021, 13:22:03 pm »
HELIANTHUS честит да е Борис ! Да е жив и здрав,благословен и успешен ! На теб бързо възстановяване !
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #461 -: Февруари 18, 2021, 13:24:47 pm »
Честит да е Борис, Хелиантус.Ще си имаш и ти един интересен водолей :)

Тери, ще се наложи на сила да вкараш някои храни и да си направиш режим.

Грейси, причерняване и бучене на ушите също са от ниско кръвно.Болки в тила и тежест в главата са от високо.

*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #462 -: Февруари 18, 2021, 13:34:59 pm »
Хелиантус, честита рожба, да е много здрав Борис! Още повече, че си е избрал днешната дата като мен, нека му донесе много късмет!
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #463 -: Февруари 18, 2021, 13:58:26 pm »
Хелиантус,честит да е Борис,много здрав и щастлив!На теб бързо възстановяване и вече те чакаме в бебешката тема! :bighug:
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #464 -: Февруари 18, 2021, 14:22:09 pm »
Ооо, Робин, ЧРД и на теб. Бъди здрава, щастлива и сбъдвай мечтите си :)

*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #465 -: Февруари 18, 2021, 14:33:51 pm »
Хелиантус, честита рожбичка, жив и здрав да ви бъде Борис! Най-накрая е в ръцете ти ❤ Възстановявай се бързо и чакаме да пишеш.
Робин, честит рожден ден и на теб! Жива и здрава да си и щастието да изпълва сърцето ти!
Ех, че хубав ден  :D
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #466 -: Февруари 18, 2021, 16:10:01 pm »
Хелоиантус  :bighug: честита дълго чакана радост. Да ви е жив и здрав! Прекрасно име Борис сте избрали! Да е палав, жизнен, да изпълва дните ви с радост и любов. На теб бързо възстановяване!
Честит Рожден Ден Робин. Бъди жива и здрава  :hbirth: :hbirth:
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #467 -: Февруари 18, 2021, 16:27:57 pm »
Честит Рожден Ден и на теб, Робин!  :occasion13: Да си жива и здрава! Много щастие и положителни емоции да имаш, които съвсем скоро предстоят и при теб :)
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #468 -: Февруари 18, 2021, 21:06:38 pm »
Момичета, чакам скоро да ни пускат да си ходим вкъщи, докато чакам мога да ви разкажа набързо.
Вчера след като минаха контракциите решиха да повторят простагландина, сложиха го към 8 вечерта с идеята да седи до сутринта. Към 12 вече доста ме болеше и ми дадоха парацетамол и кодеин, не помогна грам,  към 3 без нещо реших да ги питам за още обезболяващо, че много болеше, казаха, че е рано, в 3 и 30 отидох да ги търся, че умирах, казаха, че може някаква инжекция да дадат, но първо на монитор и да проверят разкритието,, е беше 6 см. В 3 и 40 се обадих на мъжа ми да идва, после спрях да чувам и виждам  :D, в 4 вече бях в стаята,  в която родих, слагаха ми абокат и анестезиолога идваше за епидурална. Да, ама аз вече викам като луда и усещам напъни, оказах се с пълно разкритие. В 4 и 30 мъжът ми дойде, аз вече напъвах и в 5 и18 Борис се роди. Опищях света, не знаех, че имам такива гласови заложби  :D , после им се извинявах на хората. Дишах газ, но не помогна особено. Аз имам много нисък праг на болка.Имам малко шев и кройка, но като цяло съм пушка, нищо не ме боли, кърмим се и се опознаване. Много съм влюбена в него!

Честит Рожден ден,  Робин! Скоро и на теб това щастие!
« Последна редакция: Февруари 18, 2021, 21:13:45 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #469 -: Февруари 18, 2021, 21:54:38 pm »
Хелиантус,много добре звучи всичко!Опознавайте се,това е любов за цял живот!
После разказвай как са първите дни вкъщи и таткото как свиква .
Робин,честит рожден ден !
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #470 -: Февруари 18, 2021, 22:51:35 pm »
Чудесно се е случило, Хелиантус.
Всеки ден ще се чудих как можеш да го обичаш повече и ще успяваш.
Чакаме те и в детската тема.
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #471 -: Февруари 19, 2021, 07:37:38 am »
Хелиантус, как ти вярвам на: "Много съм влюбена в него". Докато сме в правим опити си представяме, че е така, като забременеем сме влюбени в едни снимки от ехограф, не мога дори да си представя какво е да ти е в ръцете. Бъдете много щастливи, семейство <3 Ама кучето дали е готово да дели вниманието
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #472 -: Февруари 19, 2021, 09:26:14 am »
Робин жива и здрава да си и ти!

Хелиантус, супер е било!Сега ще е още по-интересно и влюбващо!

Тери, животните ако са добре обучени и има добро отношение към тях нямат проблеми с бебетата.Ние бяхме с две котки и при Моника и като се родиха близначките.Едната почина, но другата, по-старата, която е на 14г, е още жива.Идея нямаш как я тормози Аделина.Драска я от време на време като вече много прекали.Така беше и с Моника.А кучетата са още по-внимателни.

*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #473 -: Февруари 19, 2021, 09:31:59 am »
Хилиантус, честито щастие! Жив и здрав да ви е Борис, а на теб бързо възстановяване. :)
Робин, да си здрава и много щастлива! :)
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #474 -: Февруари 19, 2021, 11:40:28 am »
Благодаря за пожеланията 🤗

Хелиантус, бързо възстановяване, супер че всичко е минало нормално!
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #475 -: Февруари 19, 2021, 12:05:16 pm »
Хелиантус, много се радвам за теб! Разбирам те и знам, че много се радваме на децата, докато са малки. След това с умиление си спомняме дните и моментите, прекарани с тях, когато са били малки. Но всяко нещо с времето си, за съжаление. Моят син, сега като е на 15 години, изобщо не иска да прекарва време с мен, а и е възмъжал, в пубертета е, и не е особено привлекателна гледка на моменти... Но няма как, такъв е животът! Ние никога няма да спрем да обичаме децата си, но с годините близостта се променя. Поне при някои хора... за други не знам.

Маги, бих искала да те попитам дали котката ви живее у вас (къща/апартамент)? И как стои въпросът с космите и децата, като пълзят и вземат разни неща от земята, какво се случва?
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #476 -: Февруари 19, 2021, 14:45:08 pm »
Апартаментни са котките.Никога не са излизали на вън, васинирани и кастрирани, редовно обезпаразитени.Взехме си робот прахосмукачка.Всяка сутрин докато закусват в дните когато пада козината го пускам, обира всичко от пода.Иначе през останалото време е през ден или два според времето и какво е състоянието на пода.Да налапвали са някой косъм, но те са налапвали и косми от моята коса или на кака си.В началото не давах на котките да спят в леглата им, но не съм ги ограничавала да седят само в една стая или да не се приближават до бебетата.Дори майка ми и свекърва ми казваха,че котките пазят бебетата и едната е съскала на свекърва ми и не и  е давала да пипа Моника  :lol: не съм била в стаята тогава.
Аз съм доста широко скроен човек.На бебетата лятото давах да ходят боси в градинките на центъра, кака им ровеше в пясъка на центъра и го е яла, та няма да тръгна да бърша и трия всичко до идеална чистота.И според мен не е правилно.Тези деца не живеят в саксия.
Но първите месеци, когато са много статични просто не давах на котките да спят на техните неща и чистех доста често.Сега вее няма смисъл, днес Аделина налапа първия си камък.Далеч съм от мисълта, че ще е само един....

*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #477 -: Февруари 19, 2021, 14:54:42 pm »
Благодаря, Маги, за споделеното. Аз много обичам моята котка и не искам да се разделям с нея, тя е винаги до мен - спя с нея, не мога да си представя да я няма. Дано ако се стигне до бебета, да стиковам някакси нещата. Ще си чистя, каквото е нужно. Много ми хареса това с пазенето и съскането. :)
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #478 -: Февруари 19, 2021, 16:24:01 pm »
Имахме в един дом и котка и куче,сиамка и немски дог.Като братовчедка ми беше прохождащо дете си щъкаше вкъщи и кучето толкова деликатно я заобикаляше,много внимателно стъпваше около нея.Котката беше голяма дивачка ,дереше,хапеше и съскаше,но никога по бебета.
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #479 -: Февруари 19, 2021, 16:30:10 pm »
Когато Васил беше на около 2-3 месеца бяхме на гости на наши познати с кане корсо. Оставихме бебето да спи в спалнята им и си говорехме, а кучето пазеше пред вратата. Бебето се събуди, а кучето така го пазеше, че и на нас не даде да отидем при него. После им се роди дете, същото куче вече 6 години по-голямо започна да ревнува доста и изобщо не пазеше бебето. Никой от нас не знае на какво се дължи тази промяна към децата от страна на животинката.