0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #580 -: Декември 19, 2020, 14:24:38 pm »
Тери, казах ли ти, казах ли ти казах ли тиииииииииииииии!!!! :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #581 -: Декември 19, 2020, 14:52:10 pm »
 mf_bounce8 :bighug:

Стрхотна новина :)))) Пожелавам едно хууубаво удвояване на резултата в понеделник!  :D
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #582 -: Декември 19, 2020, 15:02:35 pm »
Теринкаа, не мога да повярвам. Най - страхотният подарък и голямо коледно чудо ❤️ Затресе ме яко вълнението, не знам ти как се справяш. И то е друго, когато чакаш тест на точно определен ден, мислиш го и т.н и когато си изоставил идеята за естествено забременяванеа то... 😁🤗🎉Изобщо не се притеснявай за другото. Ти самата си ме давала за пример за всички подобни неща, с които се пребори Дари. Ех, как се радвам. Най, най - силно стиснатите палци за следващото ЧХГ.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #583 -: Декември 19, 2020, 15:17:11 pm »
Тери, това ще бъде ВАШАТА щастлива Коледа ❤ Всичко ще бъде наред вече, просто трябва да си спокойна. Виж колко е силно, държи се за мама и не се пуска, въпреки всичко и явно ще обича кафе  :D Много се радвам  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #584 -: Декември 19, 2020, 16:24:40 pm »
Нали ви писах, че си имахме план как да продължим.
Бяхме решили след трансфера февруари да започнем с инсеминции с донор. Сили нямахме вече и смисъл не виждахме. Ходих при моята докторка тогава, 50 минути ми отдели, аз ревах в кабинета й като магаре, докато не убеди, че мъжът ми е прав и е по-добре да имаме дете, което не е с неговите гени, но то да има здрава майка.
И се успокоих, някак ми стана леко, че вече не е всичко на живот и смърт, този трансфер или после не знам. Започнах да украсявам коледно, мъжът ми каза, че от години не ме е виждал отново щастлива.
Днес отивах да си направя тест и очаквах да видя стойност 2-3, бях сигурна, затова и постоянно рефрешвам резултата, да не са се объркали нещо.
Започвам Клексана днес и Кринон, ако в понеделник расте ЧХГ, ще ида във вторник и за вливка.

Грейси, после ще попитам мъжа ми. Имай предвид, че той пие добавки от 3 години, сега вдигна подвижността и имаше морфолгия 6%, та явно от там е станало.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #585 -: Декември 19, 2020, 18:50:03 pm »
Тери,чудеса се случват ! Нека това е вашето Коледно чудо 🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #586 -: Декември 19, 2020, 19:01:47 pm »
Gracy, питах мъжа.
От 1 година пие 3х2 Фертил ейд, от няколко месеца 2х1 Л-карнитин и 3х2 Трибестан. Иначе е минал какви ли не лечения за тези три години, едни вдигат подвижността и бутат морфолгията, други обратното. Това са му най-добрите резултати досега.
Давах му напоследък да пие и Алое Вера на Форевър за антиоксидант, понеже антиоксидантите са важни за морфологията. Но най-важното, което не пие е алкохол. Спря го преди три години, преди пиеше ракия всяка вечер
« Последна редакция: Декември 19, 2020, 20:27:12 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #587 -: Декември 19, 2020, 20:20:12 pm »
Тери, казах ти, че природата си знае работата! Браво и на теб, и на Мишо! Много се радвам за вас!

Грейси, и ние бяхме с проблем при приятеля ми, той също спря на 100 процента алкохола около 2 години преди да успеем, мина и операция на варикоцеле 1 година преди успеха. Последните му спермограми бяха с морфология 7-8%, другите показатели в норма. Също така коктейл добавки около 2 години без спиране.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #588 -: Декември 19, 2020, 21:03:13 pm »
Тери, цял ден не мога да вляза заради близначките, а много се вълнувам.Рерзултата е прекрасен!Не се притесняавай ни за кардиото, ни за алкохола!Ще го бъде тоя път!

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #589 -: Декември 20, 2020, 08:25:15 am »
Вчера вечерта се молих на Господ за моето бебче и за моето куче. Казах му, че ако тази нощ ми върне и моето куче, ще повярвам в неговите чудеса. 7 дена по-късно, с обиколени всички улици и кътища до тотална умора без никакъв резултат, тази нощ нашата госпожица е намерила пътят към вкъщи сама и е чакала пред вратата. Сега ще видим дали няма да сме бременни заедно  :D последната седмица беше ужасна, а последните 24 часа пълни с чудеса. Днес задължително ще отида на църква да благодаря и утре ще поръчаме GPS tracker-и
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #590 -: Декември 20, 2020, 09:46:47 am »
Теринце, истински вярвам и се надявам това да е вашето чудо.Прегъщам те силно.

Кастрирайте кучето, така ще избегнете евентуални здравословни проблеми при нея!

Целувки!

Да допиша.Като съм забременяла с Моника правех всеки ден кардио упражнения доста натоварващи по 30 минути(бях решила да отслабвам).След това имах цистит и пих АБ.Въобще идея нямах че съм бременна!Е го на диво и щастливо, прави ме на луда.Спокойно, сега почивай и го давай бременна!
« Последна редакция: Декември 20, 2020, 10:07:40 am от magi_st »

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #591 -: Декември 20, 2020, 09:48:22 am »
Браво, Тери, страхотна новина! Казах ти, че няма да е вечно лошо и ще дойде и твоето щастие 😘
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #592 -: Декември 20, 2020, 11:15:44 am »
Тери, много се радвам, че се е върнало кученцето. Ако е била разгонена това обяснява бягството и скитането. Щях да напиша същото като Маги за кастрацията.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #593 -: Декември 20, 2020, 13:29:35 pm »
Тери, направо съм толкова щастлива, като прочетох... Просълзих се, споделих и на мъжа ми, чудесата са около нас и в нас, не трябва да спираме и да вярваме, случват се!!! Бравоооооо!!! Представям си и за Мишо какво щастие е, да носи неговите гени детенцето му, както и за теб!!! Разбира се, когато няма друг начин се стига и до това решение, което сте мислили, но ето... Чудото е налице!!!
И за кученцето е много хубаво, че в този момент се е прибрало! ❤️❤️❤️ Нашето също избяга и се върна нахапано, но е мъжко и явно се е било за женска. 😊 Спокойна и щастлива Коледа, мамче!!! Първата от най-прекрасните!!!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #594 -: Декември 20, 2020, 23:14:47 pm »
последната седмица беше ужасна, а последните 24 часа пълни с чудеса. Днес задължително ще отида на църква да благодаря

Тери, много се радвам, че се е прибрала! Казват, че най-тъмно е преди зазоряване. В мрака и студенината на нощта, точно преди да се покажат първите лъчи светлина, изглежда сякаш това никога няма да се случи. Но след тъмната и студена нощ, винаги идват първите слънчеви лъчи. Преди да забременя с Дани, а и в първите седмици, живота ми буквално беше разбит на парченца, то тогава, когато най-малко съм се пазела, е дало резултат. Прегръщам те!
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #595 -: Декември 21, 2020, 08:50:40 am »
Теринка, много силно стиснати палчета за днес. Не знам как си изкарала ноща, но аз само за теб и за теста мисля  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #596 -: Декември 21, 2020, 12:01:14 pm »
И аз тук със стиснати палчета чакам да се включиш Тери <3 Лейди, дойде ли ти?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #597 -: Декември 21, 2020, 12:21:07 pm »
Момичета!
156.3 ЧХГ, преди два дена 34.5 ЧХГ

Почти 5 пъти по-голямо е, да не се окажат две, леле не знам какво се случва, какви са тези стойности.
Ще звъня да ходя за вливка интралипид утре.

Докторката ми предписа по веднъж на ден Кринон, аз слагам по два от страх, че нали зацапах. Да мина ли на един, страх ме е
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #598 -: Декември 21, 2020, 12:23:19 pm »
Тери, честито, мила. Това е най-хубавият подарък, а ти си най-щастливият човек в момента в целия свят. Много се радвам за прекрасните резултати. Честито и до финал ♥

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #599 -: Декември 21, 2020, 12:31:24 pm »
Да, да, даааааа. Ейй, че хубаво. Много се радвам, Тери. Сигурна съм, че оттук нататък, ви чакат само хубави неща. Според мен няма никакъв проблем да си слагаш по два кринона. Аз също слагах по два. Може наистина да е и двойно щастие ❤️💓💓
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 12:33:56 pm от Mihaela Viyacheva »