0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Приключен цикъл на календара
« -: Февруари 25, 2019, 12:41:07 pm »
Здравейте! Извинете за питането, но не мога да открия и в търсачката на форума, и в упътването как се отбелязва край на цикъла. Имам вече една графика и не знам как да започна нова, защото записва данни в предишната. А искам да си запазя предишната. Благодаря!
*
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2019, 14:07:56 pm »
Здравей.
В първия ден, в който отбележиш наличието на кръвотечение, приложението автоматично слага край на предишния цикъл и поставя началото на нов. Всички графики се пазят и са налични за преглед с опцията "лични графики" в лявата оранжева лента. Най-отгоре винаги стои последната ти (настояща) графика.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2019, 14:35:13 pm »
Благодаря ти! И аз така мислех, но не става.  :( Ето графиката ми. Новият цикъл отива накрая на предния: http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2019, 14:57:59 pm »
Този линк не отваря графиката ти. Моля, напиши с кое име си се регистрирала в календара и направи графиката си видима за останалите потребители.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2019, 15:09:33 pm »
Потребителско име: daemia
И двете квадратчета на видимост съм чекнала.
*
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2019, 15:21:07 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=daemia
Този линк отваря графиката ти.
Мисля, че приложението не работи правилно, заради продължителността от време (близо 5 години), в което не са правени никакви отбелязвания и не са регистрирани цикли. Вероятно, ако се върнеш назад и условно отбележиш такива, календарът ще се коригира. Не съм сигурна точно какво трябва да се направи в случая. Надявам се да се включи модератор или по-запознат потребител.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2019, 15:32:25 pm »
Според мен не работи правилно, защото последният отбелязан цикъл е на 28 февруари и след това следва цикъл на 9ти февруари и ако приложението има валидация следващ цикъл да е след предишния като дата, но без проверка на години, се бъгва.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2019, 15:47:31 pm »
Благодаря ви за съдействието! Ами дано някой с решение за проблема да се включи.
*
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2019, 15:59:45 pm »
Пробвай да сложиш цикъл миналата година примерно март-април месец. Просто един ден цикъл. Според мен ще оправи проблема
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Приключен цикъл на календара
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2019, 16:14:47 pm »
teri_90, стана като сложих цикъл миналата година, но ми изчезна бременната графика по този начин.   :?