0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #980 -: Април 01, 2019, 08:53:42 am »
Терииии, дойде Денят! Вълнувам се с теб, толкова чакан ден! Прегръщам те и стискам палци! Успех!!!💖💖💖
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #981 -: Април 01, 2019, 09:33:09 am »
Благодаря, момичета. Поне вие да се вълнувате, на мен не ми се става от леглото. Учудващо спокойна съм.
Павла, мислих, че Симеон го израстна. Или ще отнеме повече време?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #982 -: Април 01, 2019, 10:09:20 am »
Добро утро, момичета!
Тери, много се радвам, че дойде момента за бебоците. :-)
На мен ми беше като магия като гледах на екрана ембриончетата, които ми пуснаха в корема.
Беше невероятно!
Пращам ти много позитивна енергия и  успех!  :bighug: :heartbeat: :cheerleader:

Павла, аз съм изпуснала за Симеон, но пожелавам да е ок всичко и да го израсте.

Лейди, ще пиша, разбира се.

Днес ми беше последния ден от физиотерапията. Физиотерапевтката ми направи комбинация от процедури, които да действат биостимулиращо на яйчниците, мисля да си купя поморийска луга и да си правя компреси докато дойде времето за процедура. Някоя от вас има ли представа колко почивка се прави между процедурите, че не успях да питам?

Апбт, честита рожденничка, да е жива и здрава и мнооого щастлива!

« Последна редакция: Април 01, 2019, 10:30:46 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #983 -: Април 01, 2019, 10:20:41 am »
Здравейте момичета!  Изчетох ви, да наваксам за уикенда. Тери  :green_dust_1: :pink_dust_1: успех днес! Искренно се надявам поне на някой  да съм помогнала. Днес и аз съм на доктор да видим кога е била/ не е била О.   Технически, ако е днес или утре 14ти ден от мц . Може утре да пробваме с инсеминация, но моя м. иска "последен опит" изчака ми се чакалото , ей! Хайде по едно виртуално бонбонче, че мойта майка днес е рожденник.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #984 -: Април 01, 2019, 10:34:16 am »
Tери,успех миличкаа. Боже как се вълнувам за теб  :grouphug: :grouphug: :grouphug: Момичета 4-5 дни сле ОВ започнаха едни пробождания ту в единия,ту в другия яйчник.Случвало ли ви се е и на вас. Док ще е на работа чак другата седмица и тогава ще може да ме погледне. Аз чакам тази седмица да не ми дойде ,въпреки че много се съмнчвам и неусещам нищо по-различно.Гледам да нямам надежди големи
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #985 -: Април 01, 2019, 11:20:24 am »
Еййй момичетаа, стискам ви много палци на тези които сте в процедури, ще чакаме януарски бебетааа, предчувствам го :)
Хайде някоя бременна (нали така се водим като върнат ембриончетата) да пусне нова тема и да ни е на късмет на всички останали :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #986 -: Април 01, 2019, 11:35:05 am »
Тееи, стискам палци и ти пожелавам от двете снежинки да гушкаш пухкави бебчета след 9 месеца :* Дългото чакане да ти се отплати с двойна радост! :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #987 -: Април 01, 2019, 11:45:21 am »
Тери, прибирай си сладоледчетата и си ги стопли едно хубаво.
То и аз имам нужда от топлене - завила съм се с едно одеало, климатика пуснат и тракам със зъби. Ама като излязох в 7:20, чакахме автобуса, изпратих детето на лагер, от там до личната ѝ лекарка, тя пък на работа от 10 и яко набрах студ. Та и аз имам нужда някой да ме гушне и стопли, но няма кой. Твоите бебчета обаче има кой да ги стопли - МАМА, от тази топлина няма по-добра. Ти си точно това от което те се нуждаят сега.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #988 -: Април 01, 2019, 12:04:40 pm »
Тери, прибирай си момченцето, а може другото да е момиченце, знаеш ли. Честита годишнина също. Днес е денят на вашето семейство. От днес то ще стане по- голямо :)

Момичета, малкият няма да израсте нищо. Той е най- смелото и силно, малко момченце. Сигурна съм, че се раждаме с цялата мъдрост на света, а после ставаме по- глупави. Той е добре, чудесен е. Просто ще трябва да се пази и дано да не се усложни рано.

Тъй като, особено в последно време, има някакъв лош късмет за бременната, която отваря тема, аз ще отворя новата. Нека днес да излъжем лошия късмет. Така или иначе новата тема ще е моя, ще си остана сама за известно време и после ще дойда при вас. Вие сте чудесни и бременни, поне за мен!


Нова тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=53348.0
« Последна редакция: Април 01, 2019, 12:10:28 pm от Pav-la »