0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Закъсняващ цикъл
« -: Януари 15, 2019, 12:15:51 pm »
Здравейте от година имам горе долу редовен цикъл 28-30 дни, последната ми менструация беше на 05.12.2018г, и до ден днешен я няма. От няколко дни усещам лек дискомфорт в корема, но не ми идва. На 09.01 направих тест оказа се отрицателен, преди 2 дни повторих теста отново отрицателен. Замислих се ако съм имала късна овулация предполагам втория тест, който е направен преди 2 дни би трябвало да даде точен резултат? Има ли момичета със сходен проблем? Като цяло последно време съм и доста под напрежение. Благодаря и се извинявам ако повтарям подобна тема
*
Re: Закъсняващ цикъл
« Отговор #1 -: Януари 15, 2019, 14:22:11 pm »
Габи, може да си имала киста или хормоните да не са ОК.Най-добре е да посетиш лекар.

Re: Закъсняващ цикъл
« Отговор #2 -: Януари 15, 2019, 14:45:49 pm »
Ще посетя лекар. Ако съм имала късна овулация теста щеше ли да отчете правилен резултат, при такова закъснение?
*
Re: Закъсняващ цикъл
« Отговор #3 -: Януари 15, 2019, 14:54:01 pm »
Не е малко закъснението, да ти кажа.КОлко да е късна тая овулация?Разбирам желанието ти да имаш бебе, но е много възможно да е нещо друго.Най-сигурно е с кръвен тест, той отчита всичко.

Re: Закъсняващ цикъл
« Отговор #4 -: Януари 15, 2019, 15:07:58 pm »
До преди година и половина имах нередовен цикъл, закъсняваше ми с по 5 - 7 дни, понякога и повече. И от година и половина стана редовен, понякога подранява с 2 3 дни, понякога с толкова закъснява. Като цяло е кратък и осъден. Ще посетя лекар. Но съм на мнението, че колкото и късна да е била овулацията няма начин да не отчете теста