0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Разчитане на резултати за тромбофилия
« Отговор #20 -: Ноември 22, 2018, 21:03:51 pm »
Разбрах, благодаря много за разясненията! За спермограма каза, че на този етап няма нужда. За ЦС и ИР пък изобщо нищо не е казвал. Това е първия лекар, който споменава хипопластична матка. Стори ми се странно, тъй като като направих първия аборт живеехме в Щатите и там ме прегледаха обстойно в спешното и никой нищо не каза, но аз го отдадох на това, че все пак беше спешно и може да са я пропуснали тази хипопластична матка. След като излязат хормоните трябва да се видим с всички готови изследвания и да прецени какви са следващите стъпки. Най-вероятно ще искам и второ мнение, ще видим какво ще каже... 🤔
Re: Разчитане на резултати за тромбофилия
« Отговор #21 -: Ноември 22, 2018, 21:12:38 pm »
Иначе забременях доста лесно. Първия път стана на втория месец от опитите. Втория път, стана може би от третия, четвъртия месец и то без да опитваме супер активно. Гледах кога ми е овулацията горе-долу, но не искахме да се вманиачаваме много заради първия път.
*
Re: Разчитане на резултати за тромбофилия
« Отговор #22 -: Ноември 22, 2018, 22:12:09 pm »
Питай д-р Даскалова. Тя ще да те насочи най- добре.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=52524.msg1170424#msg1170424

Иначе си мисля, че щом ти имаш бактерии и мъжът ти трябва да си направи микробиология.
Re: Разчитане на резултати за тромбофилия
« Отговор #23 -: Ноември 23, 2018, 09:53:47 am »
Да, той си направи и има бактерия също. Сега пие хапчета и ползва някаква паста.

Ще се посъветвам с нея, благодаря ти!