0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Роди се Симеон на Павла
« -: Август 24, 2018, 11:31:54 am »
Вчера се роди дълго очакваното ни момче Симеон. 3235г и 51,5 см. Двамата сме добре, както и татко му на Си ми, който присъства на раждането.

Голямо Честито на Павла!
« Последна редакция: Август 24, 2018, 13:16:23 pm от petqst »
*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #1 -: Август 24, 2018, 11:37:09 am »
Павлааааа, да ти е честита голямата и чакана радост. Много съм щастлива за вас. Нека бъде здрав, добър и умен като мама. Пожелавам ви най-сетне да усетите щастливия хаус вкъщи. Пу-пу. (Всеки ден те чаках като се загубиш за повече от 10 часа). Много целувки на това голямо щастие. :bighug: :bighug: :bighug:
Бързо да се възстановяваш и да се прибирате вкъщи :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #2 -: Август 24, 2018, 11:48:12 am »
Честито Павла :) :) :)
Прекрасна новина, да ви е честит малкия Симеон. Да ви радва много :) да сте здрави и щастливи.  :bori_002: :bori_002: :bori_002: :bori_006: :bori_003:
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #3 -: Август 24, 2018, 12:30:28 pm »
Честито и от мен Павка.Бъдете живи и здрави.
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #4 -: Август 24, 2018, 13:03:29 pm »
Честито, Павла! Да ви е жив и здрав Симеон! Желая му безгрижно и щастливо детство и много късмет в живота! Бъдете здрави и щастливи цялото семейство!  :bori_003: :bori_002: :welcome_1: :bighug:

Знаех си, загуби се нещо :)
*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #5 -: Август 24, 2018, 13:17:46 pm »
Честито и тук Павла!
Да ви е жив, здрав, много палав и щастлив :)
Бъдете живи и здрави и вие с таткото, за да може да му се радвате!
*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #6 -: Август 24, 2018, 20:58:35 pm »
Честит син, Павла!  :)
На Симеон желая здраве, обич, много радост и късмет!
Здраве и щастие за цялото семейство!  :)


*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #7 -: Август 24, 2018, 23:04:22 pm »
Честито син, мамо Павла :) Много здраве и щастие на бебче, мама и тати :)



   La vita è bella
*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #8 -: Август 25, 2018, 11:14:28 am »
Честито, Павла!
Здрав, борбен и много добър да бъде Симеон, като един истински владетел на сърцата на мама и тате :)
Леко и бързо възстановяване.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #9 -: Август 25, 2018, 15:59:16 pm »
Честито и от мен!  Да ви е жив и здрав малкия юнак. Голяма радост и безсънни нощи ви очакват. Бързо възстановяване. Скоро юнака има имен ден, да не го забравите  :wink:
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #10 -: Август 26, 2018, 00:06:41 am »
Честит син, Pav-la! Да е жив и здрав, само радост да ви носи! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #11 -: Август 26, 2018, 07:50:23 am »
Честит син, Павла! Бъдете благословени! Да ви е жив и здрав, вечна радост на мама и тати, много  щастие и любов на цялото ви семейство! 💖💖💖
*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #12 -: Август 27, 2018, 09:33:29 am »
Честито момченце Павла!Да е много здрав, щастлив и обичан.Да расте будно и умно дете!Наслаждавайте се на моментите заедно, прекрасни са!

*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #13 -: Август 27, 2018, 15:02:26 pm »
Честито Павла!  Нека малкият Симеон расте здрав, щастлив и обичан! На теб бързо възстановяване!
*
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #14 -: Август 27, 2018, 22:15:39 pm »
Чуха се молитвите ни, каквото и означава името му. Днес ни изписаха и сега имам всичко, което съм искала в ръцете си.
Благодаря за чудесните думи! С такова топло посрещане в света, освен да е здрав и да има късмет- друго не му трябва.
Тези, чийто ръце са пълни- здраве и дано да нямате сериозни тревоги, а за тези, чийто желания са на път да се изпълнят(това ще се случи с всички ни)- пожелавам ви да не е останал много от пътя ви.
Благодаря още веднъж за всичко!
Re: Роди се Симеон на Павла
« Отговор #15 -: Август 30, 2018, 14:16:58 pm »
Честит син, pav-la! Много здраве и късмет пожелавам на него и на семейството!