0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бижу за подарък?
« -: Май 22, 2018, 16:35:42 pm »
Здравейте,
Не знам дали тук е правилното място да задам такъв тип въпрос, ако не е, моля да ме извините. Бих искала да подаря на сестра ми някакво бижу за рождения й ден, но нямам възможност да закупя нещо златно. Бюджетът ми е около 100 лв., но не искам да закупя някакъв китайски боклук… Търся нещо, което да е качествено и да изглежда хубаво, но да не струва една торба с пари… Не съм се насочила към нищо конкретно и поради тази причина бих се радвала на всякакви препоръки :help:
Благодаря предварително :wink:
Re: Бижу за подарък?
« Отговор #1 -: Май 22, 2018, 17:59:12 pm »
Има една марка за бижута, основно гривни, на които се купуват допълнителни висулки например при повод. Не знам дали мога да напиша марката, но много мои приятелки ги харесват и самите гривни са много ефектни. И са в рамките на 100ина лв.
« Отговор #2 -: Май 22, 2018, 18:04:01 pm »
Ние скоро взехме златни обеци за 90 лв,като плочица бяха.Може и базов модел ,ако си пада по часовници де,Касио.Гривните не бяха ли на Пандора?
Най-хубавото предстои!
« Отговор #3 -: Май 22, 2018, 19:27:21 pm »
Здравейте,
Бих ви препоръчала бижутата на Yuno, ако харесвате бижута от перли
http://yunopearls.com/
*
« Отговор #4 -: Май 23, 2018, 07:12:30 am »
Подкрепям предложението за бижута с перли на  All saints. На каквато и възраст да е сестра ти, можеш да избереш перла - тъмна, в различни нюанси или розова, бяла... Аз лично съм купувала няколко пъти за подарък бижута на Yuno и винаги са били харесвани.
Също така, има варианти на сребърни гривни и талисмани тип "Пандора", но не на техните безумни цени, разгледай в магазини за сребро.

« Отговор #5 -: Май 23, 2018, 08:41:00 am »
Аз също съм с 2 ръце за перлите.Има много нежни и модерни бижута,не само типичните огърлици.Аз харесвам и бижутата на Ti sento,но те идват доста скъпо
« Отговор #6 -: Май 23, 2018, 18:40:17 pm »
И аз много харесвам перлите, но са по-специфични бижута и могат да не допаднат на всеки. Някои хора ги асоциират като бижута за по-възрастни жени, смисъл по-ретро, според мен това е погрешно, но всеки с вижданията си. Мисля, че за твоя бюджет можеш да ѝ вземеш бижута с кристали Swarovski, според мен са по-младежки и универсални.
« Последна редакция: Май 23, 2018, 23:48:35 pm от jam »
« Отговор #7 -: Май 24, 2018, 12:20:21 pm »
Честит празник на всички!

Благодаря ви много за препоръките :thankyousign: Мисля, че ще се спра на перлите :wink: