0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #940 -: Април 26, 2018, 11:41:52 am »
Така си е. Но и аз съм си шматка. Жената от регистратурата хубаво ме пита дали искам да ми пуснат хормони като почвах стимулацията. Ама аз не, тя д-р Тихомирова нищо не е казала. Следващия път ще си ги пусна и ще си нося и тези резултати.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #941 -: Април 26, 2018, 12:41:54 pm »
Танче ,не си шматка :),то ние ако знаем какво трябва сами ще си лекуваме гадния стерилитет.
Днес доктора ми пусна записа от лапарото,хламидията е вилняла,че вилняла.Такива паяжинки имаше..,добре че са били отвън,яйчниците и тръбите бяха опасани от сраствания.Каза ,че и по-тежки е виждал и жените са си забременявали после.Успех пожелавам на всички ,нека силата бъде с нас :D
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #942 -: Април 26, 2018, 12:50:57 pm »
Като чуя вече хламидия и настръхвам цялата. Добре, че гадината не е влязла вътре в тръбите. Ти казваше, че сте с тубарен фактор. Но реално тръбите са наред вече, може ли да се кандидатства със становището от тази лапароскопия или имаш стара ЦС?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #943 -: Април 26, 2018, 13:08:48 pm »
Ами,Тери,имам ЦС ,която показва проходимост,и наистина те вътре тръбите са много добре,цялата им структура,власинки са запазени.Но виж ,и аз каква съм,не питах с кое становище мога да кандидатствам по фонда,в епикризата пише:окончателна диагноза-женско безплодие с тубарен фактор.
А преди самото лапаро,лекаря каза че при такава хламидия-188.8 е моята,задължително ще има поражения които ЦС няма да улови,там само една паяжинка се видя,а те се оказаха оле майко.Тъй или инак днес се разбрахме краен срок септември,макар че той има много добри прогнози за мен .
Та предполагам с тая епикриза мога да кандидатствам.
Според него яйчниците ми били перфектни,това че СГ е много добра също трябвало да ме обнадежди.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #944 -: Април 26, 2018, 17:12:36 pm »
Хубаво, че са сложили такова становище. Да си имате спасителен вариант, ама хайде да не се налага. Щом и спермограмата е добре, направо да действате :)
Маги, един въпрос. Утре съм на ендокринолог, но се зачудих приема на антибиотик дали може да повлияе на резултата. Пиех за гъбички от доктора предписа Ципрофлоксацин. В деня на изследването не съм. Предполагам ,че надали влияе, ама за всеки случай да не давам грешна информация утре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #945 -: Април 27, 2018, 00:18:09 am »
Ах маги как ще ме забравиш 😘
Аз днес цъфнах хихи.. запазих си час за утре за стимулация.. др. Цветков го няма и часа ми ще е при др. Персенска. Надявам се всичко да мине нормално, хормоните да са ок и да имаа антракни фоликули за да можем да стартираме :) Ох надявам се нещата да вървят нормално иии задължително ще искам след 3-4 дни от стимулацията пак да отида на преглед, че да не стане като предния път..чак на 10ти ден преглед и др ококри очите с този 26мм фоликул.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #946 -: Април 27, 2018, 08:15:01 am »
Христинче успех!Ще видиш ,че и хормоните и фоликулите ще са наред :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #947 -: Април 27, 2018, 08:19:58 am »
Успех, Хриси и на теб и на Точицата. Дано това е вашия опит и да имате едни хубави снежни бебенца. Много хубаво си решила да ходиш да те гледат по-често. 1 месец е  само все пак, а много важен месец. Леле, мъжете ви не се ли стресират като знаят, че в еди кой си ден трябва живи умряли да си дадат материала. Аз гледам много да не говоря на моя мъж за инсеминацията, че ще го хване сценична треска.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #948 -: Април 27, 2018, 08:34:47 am »
Teri, не би трябвало да влияе, но го кажи на доктора.

Христинче, успех.Пусни си хормони, питай всичко Персенска.Тя не приказва мног, по-груба е.За мен лично стимулацията и неуспешния опит го дължа на нея.Ама това си е лично мое мнение.

Мъжете свикват, какво да кажа.На нас ще ни е опит пореден вече.Мълчи и стиска зъби, защото иска бебе.По-кофтито е улисани в стимулация и хормони, да не забравим деня в който да правим секс преди ин витрото, че да има 3-4 дни въздържание  :P

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #949 -: Април 27, 2018, 09:12:11 am »
Момичета,акушерката при Александров ми каза така-какво го жалиш мъжа си,има едно изследване да направи и то му прави кефа,пък ти през колко неща премина,и то си е така всичко е на жените,както ми писа едно мило момиче-ние жените сме от *баната страна :D
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #950 -: Април 27, 2018, 09:19:38 am »
Привет, момичета! Искам да си направя обременяване с глюкоза, но се чудя дали, ако съм пила бира вечерта е проблем. Еутирокс след изследването ли се взима или може преди него?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #951 -: Април 27, 2018, 09:24:14 am »
Кукапетал,
12 часа преди това не трябва да си яла и пила нищо освен вода.Аз предната вечер в 8 приключих с храната,бях пила 30 гр водка,не пречило,а еутирокса си го изпих след това, в лабораторията ми казаха че той няма касателство с изследването и мога да го пия когато реша.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #952 -: Април 27, 2018, 09:34:19 am »
Слънчицето, изчерпателен отговор, много, много ти благодаря!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #953 -: Април 27, 2018, 09:38:39 am »
Благодаря момичета. Не съм се срещала до сега с др. Персенска... Само сега ще съм при нея...за следващия преглед пак ще съм си при др.Цветков.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #954 -: Април 27, 2018, 09:58:40 am »
Христинче, моят Стаси е от Персенска - първи опит :) Успех ти желая! :)
Момичета, пожелавам на всички ви успех!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #955 -: Април 27, 2018, 10:26:22 am »
Христинче, ти ли избра да се при д-р Цветков или от регистратура те записаха при него? Аз съм при д-р Тихомирова и вече съм на кантар за нея :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #956 -: Април 27, 2018, 10:34:31 am »
Танче, ти имаш ли причина да си недоволна? Виж, че и Павла каза, че са й правени 6 инсета и не са изследвани хормони.
Моят преглед при ендокриноложката отпадна, детето й е болно. Другата седмица в сряда: гинеколог и ендокринолог. Тъкмо да си пусна отпуск, че няма да успея и двете да отработя и една колежка ми се скара и каза да си взема болничен. И аз реших така. Все като съм болна стоя вкъщи и работя с температура. Отпуските ги давам за ходене по лекари, сега ще си отпусна душата.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #957 -: Април 27, 2018, 10:51:23 am »
Знам че един опит не е нищо. Сега си прехвърлям прегледите при нея. Малко е вятърничева, оставям на страна леко надменното и отношение. Лично мен доста бързо ме преглеждаше, а другите двойки се задържаха по дълго в кабинета. Може и да са имали по сериозен проблем, не знам. И в деня на инсето малко се поколеба дали да го направим, защото фоликула не се беше спукал на цяло. Ще видим и при втория опит как ще се развият нещата. Млада е и според мен не е натрупала нужния опит.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #958 -: Април 27, 2018, 11:56:18 am »
Таня, първите ми прегледи бяха при др. Шефкетова. След като тя напусна ме прехвърлиха при др. Цветков, не съм имала избор. Имам добро впечатление за него. Доволна съм.
« Последна редакция: Април 27, 2018, 12:29:19 pm от Hristinchet0 »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #959 -: Април 27, 2018, 16:14:38 pm »
Пак съм аз. 😄 Стартирахме със стимулацията. 4дни гонал по 100 и 1 ден гонал по 150 + Зарзио през 2 дни. В сряда пак на преглед и ще се прецени тогава с какво ще продължаваме. А за какво е това зарзио някой ако знае да каже?