0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оскъден цикъл
« -: Март 06, 2018, 20:11:01 pm »
Здравейте момичета, съжалявам ако вече има пускана такава тема, но не я намерих. От 1 година се опитваме да си имаме бебче, но нещата не се получават все още. Доста неща преборих, включително инсулинова резистентност, която беше и причина за поликистоза, от която се отървах с намаляването нивата на инсулина. Но проблемът ми е, че от няколко месеца насам цикълът ми е доста оскъден. Преди това ми беше 3-4 дни, като течението бе обилно, докато сега е 2-3 дни, но третият ден почти няма нищо (с ежедневни превръзки и всичко е ок). В момента имам задържан фоликул от мноооого време насам на десния яйчник, който миналия месец не позволи овулация. Иначе при фоликулометрия през януари имах овулация на левия и цикълът ми беше що годе добре. Проблемът ми е, че този месец цикълът ми страшно оскъден - ден и половина и през повечето време беше кафяво течението. Случва се за първи път. Възможно ли това да се дължи на липсата на овулация и недостатъчно удебеляване на лигавицата на матката или може да е нещо друго? Благодаря ви предварително!