0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #20 -: Февруари 23, 2018, 16:52:31 pm »
Да. Ще се опитам до тогава да не мисля нищо и да не се пренавивам, ако е възможно това.
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #21 -: Февруари 23, 2018, 20:24:13 pm »
Има втора чертичка и стискам палци да става по-наситена..

Прочетох че си правила кюртаж... аз направих медикаментозен аборт след като на плода му спря сърчицето.. колко месеца се пазихте?
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2018, 21:19:51 pm »
Септ мо беше кюртажа. И нашето сърчице беше спряло - мисед. Февруари спряхме да се пазим. Тоест след 4 месеца. Казаха ми, че след 3 може да подновим опитите. И при мен беше спряло сърчицето, но разбрах след две седмици и получих кървене. Трябваше да ме чистят.
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2018, 09:23:36 am »
Момичета, вчера нямах възможност да ида за кръвен. Днес правих с първа урина шуър. Чертичката ми е едва видима, на закъснение 3 дена. Утре ще пускам кръвен, след 48ч пак. Май нещо не е както трябва. ПМС още ги има+силно бяло течение. :/
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #24 -: Февруари 25, 2018, 18:25:02 pm »
Здравейте, имам съмнение за бременност тъй като имах болки като на М. които продължиха няколко дена а скоро няма да ми идва М. След половия акт са минали 14 дни. Знам че с домашен тест мога да разбера дали има нещо чак след като ми закъснее, но със кръвния тест мога ли по рано да разбера и ако да колко най-рано след оплождането.
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #25 -: Февруари 25, 2018, 20:31:35 pm »
С кръвен можеш, да. Кога очакваш М? Мисля, че 4-5 дена преди М, можеш да пуснеш кръвен.
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #26 -: Февруари 25, 2018, 21:27:51 pm »
Ами чак след 14 дни ще ми идва, но четох че от 7-10 дена след зачеване по кръвен тест излизало
*
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #27 -: Февруари 25, 2018, 21:48:45 pm »
Лора, преди 14 дена си имала полов акт, а очакваш МЦ след 14 дена. Би ли обяснила с дати? Секс на първи ден от МЦ ли си правила или?
Иначе за кръвен- десетина дена след овулацията или след незащитения секс би трябвало да покаже ако има нещо.
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #28 -: Февруари 26, 2018, 10:01:02 am »
Момичета, на мен ми дойде. :) Опитите остават за другият месец пак :D
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #29 -: Февруари 26, 2018, 12:38:26 pm »
Съжалявам fireflower. Дано имате по-голям късмет другия месец  :bighug:
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #30 -: Февруари 26, 2018, 13:06:26 pm »
fireflower и аз съжалявам... другият месец с нови сили :)
*
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #31 -: Февруари 26, 2018, 15:09:51 pm »
Мили момичета,аз откакто почнах да правя бебето ,все се чувствах бременна преди цикъл.Въпреки проблемите които се оказа ,че имам не губя надежда,но вече не се вглъбявам.Моят съвет е-обичайте се и не обръщайте внимание на дребните детайли.Бебетата искат спокойни мами.Успех на всички и не губете надежда.Най-хубавото предстои.
Re: Ранни признаци на Б и кога може да се установи най-рано
« Отговор #32 -: Февруари 26, 2018, 16:20:24 pm »
Благодаря на всички за положителните коментари! Надявам се в най-скоро време да ви се похваля.  :bighug: