0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #360 -: Януари 08, 2018, 08:41:50 am »
Тери мила всички сме с теб и силно стискаме палци и те подкрепяме. Ще чакаме да напишеш и резултата ( силно се надявам да са проходими тръби). В момента сиг вече тече манипулацията, но да знаеш че ние мислиме за теб и сме с теб.  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #361 -: Януари 08, 2018, 09:34:23 am »
Тери, стискам палци,  много прегръдки.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #362 -: Януари 08, 2018, 09:49:13 am »
Тери, с теб сме момиче!Какъвто и да е крайния резултат, важното е че имаш варианти!Прегръдки и стискам палци!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #363 -: Януари 08, 2018, 10:40:55 am »
Много ви благодаря, момичета :* Но при мен нещата не се състояха. Сложиха ми абокад, оставиха ме да си седя в чекалнята и след два часа ми казаха, че ПКК е наред, но CRP е високо, което било за някаква инфекция. Сега си търся инфекцията, защото не усещам да имам проблем. Разочаровах се, толкова чакане и за нищо. Малко ми дойде в повече. От две години ходя постоянно по гинеколози и все чакаш да дойде един кой си ден от цикъла, да мине единия проблем, за да се окаже, че има и друг. В 12 докторът ме вика да ми каже какво ще правим.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #364 -: Януари 08, 2018, 10:42:38 am »
Ох Тери, много гадно така!Пиши като мине прегледа!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #365 -: Януари 08, 2018, 12:25:08 pm »
Отлага се за другия месец, според докторът е от зъба. Малко криво ми стана, защото изрично питах акушерката 2 пъти мога ли да вадя зъб. Но пък може би и без да го бях извадила резултатът щеше да е същия, защото се оказа при ваденето, че имах гной зад зъба. Така че може би с ваденето съм тръгнала да лекувам възпаление. Сега този месец много имуностимуланти, за да се подготвя за началото на февруари, защото при грип ми казаха, че пак ще ме върнат.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #366 -: Януари 08, 2018, 12:30:05 pm »
Ех, тери... не се ядосвай.... а защо не я направиш снимката без упойка? Аз така я направих, е болеше ме ама за някакви 10 секунди...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #367 -: Януари 08, 2018, 12:33:46 pm »
Тери, от гнойта е да знаеш.Имала си възпаление най-вероятно и с ваденето ще го оправите.Предполагам той е и изчистил там отзад зад зъба. Спокойно, ще мине и цветната снимка!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #368 -: Януари 08, 2018, 12:54:54 pm »
Е то ясно. Отидохме с мъжа ми да ядем домашни тортичка, малко да си подсладя живота.
Аз преди две години бях при една "докторка" даже няма и името да й крия Видева в Пловдив. Уж за профилактичен преглед, търсех си нов лекар. Та тя ми каза, че директно съм за лапароскопия.Матката била изместена вдясно. Сраствания, стерилитет. Или ми бил пълен пикочния мехур :D професионално: или не можеш да имаш деца, или ти се пикае много. Питам я аз:"ами да дойда друг ден с празен пикочен мехур" и пак се отмята и пак за лапароскопия ми говори. Не за ЦС, директно за големите суми. Качих си се аз по живо по здраво и рев в таксито. Нали няма да имам деца, изчетох всичко за осиновяване. Ревах два месеца вкъщи, мъжа ми по това време студент в Дания. И аз сама и ялова.
Е след два месеца, когато нямах сили да плача повече отидох на друг лекар. С празен пикочен мехур, че явно много пречи. Е оказа се изместена матката, но от възпален яйчник. Пих си лекарствата 10 дена и разминах лапароскопията.
Та от две години си ме човърка това притеснение и все ще изкарам още един месец без да знам резултата.
Малко дълго, но може някой ден да попадне на диагноза от въпросната госпожа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #369 -: Януари 08, 2018, 13:35:18 pm »
Тортичките лекуват ;) от опит казвам. Ох разбирам те напълно, аз така се лекувах от едно възпаление, дето се оказа не излекувано и накрая останах без тръба.Стискам палци да е следващия месец ЦС и всичко да е наред!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #370 -: Януари 08, 2018, 13:51:28 pm »
Тери,  аз  също съм  имала подобни приключения с "докторката" , като теб съм от Пловдив :)
Надявам се за себе си да си намерила правилния доктор и скоро да имаш успех не само с цветната снимка.  yahoo_33
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #371 -: Януари 08, 2018, 14:06:20 pm »
Здравейте отново! Моя мъж като малък е опериран от крипторхизъм(смъкване на единия тестис), дали това по някакъв начин може да е увредило уплодителната му способност? Знам че няма как да гадаете и да ми кажете, но съм се вкарала в някакви филми. Като се запознахме и го попитах от какво му е този белег ми каза че е от херния, но наскоро ми каза че на всички е казвал че е от херния, но всъщност е друго.  Извинявам се за дългия пост амааа се побърквам вече.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #372 -: Януари 08, 2018, 14:10:50 pm »
Зависи колко късно е опериран.Хубаво е да говорите с лекар и да направите спермограма.Ако е в детска възраст, не би трябвало да се отрази на способностите му.Мисля, че в тийн възраст вече е проблем, но пак не съм сигурна.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #373 -: Януари 08, 2018, 14:17:17 pm »
Ами бил е малък и не го помни, ама аз като една психясала жена какво ли не си мисля вече.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #374 -: Януари 08, 2018, 16:43:51 pm »
Ех Терии този твой "късмет". какво да се прави все пак един месец е ще мине. Вие си се обичайте  :bed: :bed: :bed: пък ти пожелавам да стане преди да си направиш ЦС. Не се отчайвай говори си с нас :) колко месеца сме чакали да минат... и пак силно пожелавам да не стигаш изобщо до нея. Но и аз мисля че може заради зъба и гнойта да е инфекцията.  :ballons:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #375 -: Януари 08, 2018, 16:50:33 pm »
Само спермограма ще покаже. При лошите резултати на мъжа ми го питаха дали е имал подобен проблем, заедно с всички други проблеми, за които го питаха.
Точица, аз от три месеца тръгнах при д-р Даскалов. Много внимателен екип има. Ти при кого си?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #376 -: Януари 08, 2018, 18:51:07 pm »
Момичета имам един малко смешен и може би тъп въпрос,но съм шашинг. В събота през ноща цяла нощ повръщане и разтройство и на др ден нищо,нямам никакви симптоми за грип или нещо подобно,не е  и от ядене защото хапвам само картофче, та ровейки се да видя какво беше това чудо се натъкнах на статии в които пишеше за жени които са имали такова нещо при много ранна бременност, на някоя от вас да се е случвало подобно нещо. На мен ми прозвуча доста нелепо това,но все пак да попитам,защото вие имате по-голям опит от мен с бременеенето
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #377 -: Януари 08, 2018, 20:17:46 pm »
Тери съжалявам миличка,но горе главата аз вярвам че за всяко нещо има причина и накрая ще си имате едно здраво и хубаво бебче. А ние сме насреща и те подкрепяме
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #378 -: Януари 09, 2018, 07:18:36 am »
Джулия кога ти е датата за Ц?
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #379 -: Януари 09, 2018, 07:56:46 am »
Само спермограма ще покаже. При лошите резултати на мъжа ми го питаха дали е имал подобен проблем, заедно с всички други проблеми, за които го питаха.
Точица, аз от три месеца тръгнах при д-р Даскалов. Много внимателен екип има. Ти при кого си?

Тери, при д-р Петрова съм.Много е позитивна,за първи път ми се случва да ми харесва да ходя на гинеколог :)