0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #120 -: Декември 16, 2017, 18:21:16 pm »
Ох, дано не ти дойде и аз имам предчувствие за теб, стискам ти палци!
Аз тези дни съм в някакъв шок, мъжът ми се сецна, след кихане и падна на земята. Скова се и не можеше да ходи, такива болки, беше страшно... Виках бърза помощ, час и половина ги чакахме, сложиха успокоителни и така, сега лекари, ЯМР и постепенно раздвижване.
Иначе имам леки болки в кръста и придърпвания, но си ги имам и други месеци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #121 -: Декември 16, 2017, 19:12:45 pm »
Ох, Слънцемое, дано да е станало. Пу-пу. Дано се окаже новата схема, която приложите печеливша.
Kukapetal, кофти при твоя мъж. Сецването много боли. Дано се оправи бързо. Но от много леко се е сецнал, само от кихане. Дано се възстанови от раздвижването, че един приятел ходи при една чакракчийка, която сигурно  го сецна на още едно място.
Hristinchet0 и Слънцемое, много се надявам да не ви дойде. Около мен като забременее някой и започвам леко да се дразня (тъпо, но съм човек), но за момичетата тук толкова много искам да ни зарадвате с хубави новини. Много бих се зарадвала да видим едни хубави две черти в групата
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #122 -: Декември 16, 2017, 19:20:59 pm »
И аз стискам палци.. давайте да напълним декември месец с ++++ тестове :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #123 -: Декември 17, 2017, 10:54:23 am »
Добро утро... не че е добро ама... сутринта с големи болки и рязко ми дойде скапания Ц... станах пих 2 но шпа но все още много боли. Скоро не ме е боляло. Свекърва ми нещо ме шашка че при много болезнен Ц можело да има възпаление на яйчниците, това възможно ли е?

Та успех на всички чакащи да не им дойде до края на година... а на всички други нова година нов късмет.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #124 -: Декември 17, 2017, 11:21:34 am »
Слънцемое, съжалявам... имах надежди че при теб нещата ще се случат с този цикъл... Мисля че няма общо... болката идва от олющването на матката.... и аз съм с болезнен цикъл от мнооого години от как ми е дошъл цикъла... нямам възпаление...
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #125 -: Декември 17, 2017, 11:35:33 am »
Еееех, съжалявам, Слъцемое...  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #126 -: Декември 17, 2017, 11:37:55 am »
Благодаря ви момичета  :) тези дни ще пусна изследванията за щитовидната жлеза и сме на доктор да търсим причината...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #127 -: Декември 17, 2017, 15:36:15 pm »
Кураж, Слънцемое, ще стане. Ще видиш. Ще идете на доктор и ще задвижиш нещата. Правиш всичко по силите си.
Иначе за яйчниците: аз съм с хронично възпаляващ се десен яйчник. Случвало ми се е да имам нетърпимо болезнен цикъл, но никога не е било съвместно с възпален яйчник.
Тоест при мен не съм наблюдавала такава зависимост.
Иначе възпален яйчник лесно можеш да усетиш при секс. По принцип заболява(не винаги, но гинеколозите все ме питат как не ме боли при секс. Ама мен и при кариес не боли, може би висок праг на болка).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #128 -: Декември 17, 2017, 17:17:05 pm »
Здравейте момичета,от много време не съм писала,но ви чета редовно,просто нямам какво да споделя.От много работа и нерви покрай тоя декември месец,нямахме много време за любуване един на друг и резултата ср появи днес-дойде ми,за съжаление,но очаквано.Та въпроса ми е случвало ли ви се е почти цялото кървене да мине със съсиреци?Имах един такъв цикъл,но някак си не му оказах някакво внимание,но сега пак се получава така-няма кървене сами огромни съсиреци кръв.Почвам да се притеснявам.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #129 -: Декември 17, 2017, 17:34:59 pm »
И аз искам да попитам, сега в четвъртък уж ми се падаше 10 ден от цикъла и гинеколожката каза, че не вижда доминантен фоликул и явно този месец няма да имам овулация. Днес (13 ден) реших все пак да направя следващите дни тестове за овулация, да не би да е по-късна. Днес е отрицателен, но гледам се вижда леко другата черта. Означава ли, че все пак следващите дни може да имам овулация?? Или винаги се вижда бледа черта? Прикачвам снимка
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #130 -: Декември 17, 2017, 18:28:20 pm »
Може би зависи от марката, аз ползвам Clear ovu, но при мен втората бледа черта се появява 2 дена преди да започне да се засилва цветът. Видима е само около дните за овулация
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #131 -: Декември 17, 2017, 19:38:47 pm »
Значи може да имам шанс, аз ползвам на oview
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #132 -: Декември 17, 2017, 20:53:21 pm »
magi_st, видях, че вчера ти е бил късметлийски ден и са те изтеглили за инвитро процедура. Много се зарадвах, като видях познато потребителско име. Пожелавам ти, както преди години  "Зачатие" ти е дало тласък към така желаното бебе, така и този път това да е твоя късмет.
Междудругото  и аз съм имала късмет. Изтеглена съм за ваучерите за изследвания при д-р Даскалов. Аз бях сигурна, просто като видях, че и той участва в каузата, беше рождения ми ден при моя доктор. И сякаш нещо ми каза,че трябва да кандидатствам, че това ще е моя късмет. Даже сънувах после как теглят листчетата :D И говорейки за  моите пророчески сънища, две вечери сънувам бебе, момиченце. Хайде дано е на някоя от нас :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #133 -: Декември 17, 2017, 21:40:54 pm »
Ехее Маги, супер новина е това.. пожелавам ти тази инвитро процедура която си си спечелила да ти е последна с + тест 😘

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #134 -: Декември 17, 2017, 23:29:57 pm »
Здравейте момичета. Благодаря за подкрепата... с всики изминал Ц не надъхвам все повече и повече и знам че ше станат нещата. Явно тази година не беше нашата но взимаме неща в ръце и ще търсим причината за неуспеха си.
Маги и Тери браво за късмета, който сте имали. Много хубави са тези благотворителни каузи. Голямо БРАВО!
Маги меи аз лично такива Ц само със съсиреци не съм имала. При мен каквото има като съсирек е през първия ден после само кръв. Много рядко ми се случва чак толкова болезнен Ц като този месец. Цял ден болки и доста хапчета изпих. Много силно ми тече и много боли. Дано утре да е по добре.
Момиче_ф ако имал възможност продължи още няколко дена с тестовете за О за да видиш дали тестовата линийка ще потъмнее. Аз лично не съм имала тест само с контролна  черта тъй като горе долу знам кога ми е О.
Аз един тъп въпрос да питам ако може... О винаги ли е 14 дена преди Ц? И какво става когато няма О може ли тестовете за О да отчетат пика на хормона а да няма О? Дано ме  разбрахте?
Пак БЛАГОДАРЯ че ви има и приятна вечер!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #135 -: Декември 18, 2017, 01:06:34 am »
magi_st, видях, че вчера ти е бил късметлийски ден и са те изтеглили за инвитро процедура. Много се зарадвах, като видях познато потребителско име. Пожелавам ти, както преди години  "Зачатие" ти е дало тласък към така желаното бебе, така и този път това да е твоя късмет.
Междудругото  и аз съм имала късмет. Изтеглена съм за ваучерите за изследвания при д-р Даскалов. Аз бях сигурна, просто като видях, че и той участва в каузата, беше рождения ми ден при моя доктор. И сякаш нещо ми каза,че трябва да кандидатствам, че това ще е моя късмет. Даже сънувах после как теглят листчетата :D И говорейки за  моите пророчески сънища, две вечери сънувам бебе, момиченце. Хайде дано е на някоя от нас :*

Тери, а дали не си сънувала бебето на Даная, което вече трябва да се е родило по мои сметки ☺️?

Маги, честито!

Кукапетал, моя човек се сецна брутално октомври и на системи беше, и инжекции и обезболяващо, от което събра границите и припадна, трябваше да пуска за ЯМР искане и тн, но като му мина кръста заряза всичко и много ме е яд на него.

На всички останали успех, коледни чудеса, новогодишен късмет и много бебета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #136 -: Декември 18, 2017, 07:18:46 am »
Слънцемое, според това, което предишния ми гинеколог е казвал е, че 14 дена след О има цикъл. (Аз си имам ще годе редовен цикъл и без О. Варира от 24-ти до 31и ден). Иначе по мой наблюдения на мен ми идва цикъла 16 дена след О. Бях, чела из форума, че историята познава втора фаза на месечен цикъл от 10 до 16 дена.
А според д-р Даскалов, това че имам две черти изобщо не означава, че имам О. Означавало, че мозъка е дал команда за О, но пика на ЛХ не е достатъчен. Защото може да има доминантен фоликул, но дали той ще се пукне е нещо, което трябва да се следи с фоликуметрия.
По негови препоръки аз ще правя цветна снимка и след това фоликуметрия. Преди това биха били пари на вятъра, защото и да има нормална О, ако тръбите са непроходими, файда.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #137 -: Декември 18, 2017, 07:38:53 am »
Vistal,та тя Даная роди на 02.12 :D
Маги, много се радвам, че си спечелила процедура..дано да Ви е последната и да зарадвате Моника с едно, а защо пък не и две бебета - братче и сестричка :wink: имах желание и ние да дойдем, но така и не оздравяхме..
Момичета, много късмет пожелавам на всички и не се отказвайте, борете се и ще стане!  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #138 -: Декември 18, 2017, 08:19:19 am »
Vistal,та тя Даная роди на 02.12 :D
Маги, много се радвам, че си спечелила процедура..дано да Ви е последната и да зарадвате Моника с едно, а защо пък не и две бебета - братче и сестричка :wink: имах желание и ние да дойдем, но така и не оздравяхме..
Момичета, много късмет пожелавам на всички и не се отказвайте, борете се и ще стане!  :lol:


Честито момиченце на Даная, живо и здраво да й е така чаканото и изстрадано бебе ❤️!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #139 -: Декември 18, 2017, 09:40:44 am »
Благодаря ви момичета! <3

Честито Тери, идея нямаш колко се радвам за теб!

Много е прав д-р Даскалов за овулацията.Аз съм разправяла как не засичах в поредни месеци никаква с тия тестове и се оказа, че щитовидната я подтиска и въобще не се стига до пик на ЛХ.

Успех на всички момичета пожелавам аз!