0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« -: Януари 29, 2018, 02:10:11 am »
zdraveite momicheta iskam da se dopitam neshto do vas.. parvata mi bremennost beshe nezavarshena toest kuho qice pazihme se 6 meseca i zapochnahme otnovo s opitite no neshto ne se poluchava veche mina godina ot togava ta vaprosa mi e drug na skoro se sluchvat mnogo stranni neshta i nemoga da si gi obesnq minaliqt mesec Dekemvri mi preskochi reshih che sam bremenna i si vzeh test i se okaza polojitelen sled 2 dni go povtorih otnovo polojitelen vzimah si chas za ginekolog no dokato chakah vze che mi tragna s 10 dena zakasneni no mi tragna prez qnuari toest dekemvri propusna nesam hodila na doktor zashtoto reshish che e normalna menstruaciq..sega v kraq na tozi mesec bi trqbvalo da mi doide otnovo zashtoto mesechniqt mi cikal  e  25/26 dni no dnes si vzimah edin test i toi se okaza polojitelen vazmojno li e da sam bremenna ili kakvo izobshto se sluchva


от модератор: може да използваш Кредор

здравейте момичета искам да се допитам нещо до вас.. първата ми бременност беше незавършена тоест кухо яйце пазихме се 6 месеца и започнахме отново с опитите но нещо не се получава вече мина година от тогава та въпроса ми е друг на скоро се случват много странни неща и немога да си ги обесня миналият месец Декември ми прескочи реших че съм бременна и си взех тест и се оказа положителен след 2 дни го повторих отново положителен взимах си час за гинеколог но докато чаках взе че ми тръгна с 10 дена закъснени но ми тръгна през януари тоест декември пропусна несам ходила на доктор защото решиш че е нормална менструация..сега в края на този месец би трябвало да ми дойде отново защото месечният ми цикъл е 25/26 дни но днес си взимах един тест и той се оказа положителен възможно ли е да съм бременна или какво изобщо се случва
« Последна редакция: Януари 29, 2018, 13:27:57 pm от marsi »
*
Re: polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« Отговор #1 -: Януари 29, 2018, 07:49:14 am »
Здравей, monikabrv!
Първо, искам да те помоля да пишеш на Кирилица! Не всички успяват да разчетат какво си писала на шльокавица  :wink: , а ѝ дори като видят, че е така написан поста - дори и не четат!
Второ - възможно е да караш цветна бременност, но ние няма как да знаем това само по описанието ти. Най-добре е да отидеш на лекар и там всичко ще се разясни, а можеш и кръвен тест да си направиш! Успех!
Re: polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« Отговор #2 -: Януари 29, 2018, 12:47:52 pm »
Благодаря ти за отговора и се извинявам че е написано така малко ми е трудно да пиша на кирилица и за по бързо го написах така. Аз искам да отида на доктор но в момента се намирам в Англия от скоро съм тук и не говоря английски и затова ми е малко трудно а тук за да отидеш става малко бавничко доста се чака. Надявам се тези с повече опит или на някого ако му се е случвало нещо такова да сподели. Успех на всички дами нека чудото се случи скоро за всички нас.
*
Re: polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« Отговор #3 -: Януари 29, 2018, 13:38:49 pm »
Здравей, monikabrv!
В първия ти пост използвах  Кредор и след транслитерацията копирах текста, за да е по-удобно за четене, дано се включи още някой и сподели личния си опит в подобна ситуация.

Споделам мнението на Петя, възможно е да има бременност въпреки кървенето. И дано всичко е наред! Днешният тест с по-наситена тестова черта ли е от предишния? Пазиш ли тестовете, ако можеш снимай и копирай тук.
« Последна редакция: Януари 29, 2018, 16:11:16 pm от marsi »

*
Re: polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« Отговор #4 -: Януари 29, 2018, 14:19:43 pm »
Вземи някой, който говори английски, въоръжи се с търпение и с ЕЗК и отиди в спешното. Бременност и кървене е достатъчен повод за спешно.
Дано всичко да е наред.
*
Re: polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« Отговор #5 -: Януари 29, 2018, 15:17:06 pm »
Може да е цвета бременност, обаче може и да е извънматочна, което е много опасно. Хубаво е задължително някой да те види, а и кръвен да пуснеш за ясно какво се случва с ЧХГ час по-скоро...
Re: polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« Отговор #6 -: Януари 29, 2018, 23:27:54 pm »
Благодаря на всички за отговорите в най скоро време ще отида на доктор за да ми изяснят нещата..разбира се до тогава мога само да се надявам..Единият тест които си направих вчера беше с по бледа втора черта но този които направих днес беше с по наситено червена и се появи почти веднага след контролната и гърдите страшно ме болят...и забравих да спомена че по време на кървенето в втори ден бях си направила тест които беше отрицателен ако изобщо отчете вярно тогава а относно извънматочната бременност не трябва ли да имам някакви болки или по обилно кървене?
*
Re: polojitelen test za bremennost i menstruaciq
« Отговор #7 -: Януари 30, 2018, 01:03:12 am »
Благодаря на всички за отговорите в най скоро време ще отида на доктор за да ми изяснят нещата..разбира се до тогава мога само да се надявам..Единият тест които си направих вчера беше с по бледа втора черта но този които направих днес беше с по наситено червена и се появи почти веднага след контролната и гърдите страшно ме болят...и забравих да спомена че по време на кървенето в втори ден бях си направила тест които беше отрицателен ако изобщо отчете вярно тогава а относно извънматочната бременност не трябва ли да имам някакви болки или по обилно кървене?

При извънматочна, може да няма нито болки, нито кървене, може да има само зацапване даже, а може да няма никакви индикации изобщо.
Стискам палци всичко да е наред!