0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!

Не успях да намеря подобна тема и реших да попитам :)

Проблемът накратко: 33 г.неизяснен стерилитет. Имунологични, генетични - ОК. Хашимото -тсх в норма, завишени ТАТ.

 3 инсе

1 инвитро ЕЦ - без трансфер, заради неправилно оплождане

2 инвитро къс протокол 7я, оплодени 2, трансфер -мисед.

3 инвитро дълъг, 9я, няма за трансфер.

Диагноза - лоши яйцеклетки.

Има ли успели момичета в подобна ситуация?

Re: Има ли успели със собствени некачествени яйцеклетки?
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2018, 21:30:24 pm »
Здравей, Tutu3!
Съжалявам за неуспехите ти досега, но надежда има. Винаги може да има някоя добра яйцеклетка, особено при правилна за теб стимулация. Аз имам общо 10 години опити: няколко ИКСИ-опита със и няколко без стимулация, и два с донорски яйцеклетки, една спонтанна бременност с миссед, една прекрасна дъщеря от последния опит и неуспешна спонтанна бременност след това.
Трябва да намериш лекар, на когото да вярваш и който да те следи много внимателно, защото трябва да се прецизира момента за пункция много точно.
Стискам палци!
Благодаря! Чак сега виждам отговора, но благодаря за окуражаващите думи. Тъкмо навреме са - отново ми се случи задържан аборт, въпреки че този път протоколът явно беше по-добър за мен - имаме 2 замразени. Не знам защо отново се стигна до мисед, всичко изглеждаше добре този път. Но история като твоята наистина ми дава надежда. Толкова е хубаво да има добри новини след толкова мъка. Благодаря!