0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

БТ 37,6
« -: Ноември 23, 2017, 16:52:47 pm »
Здравейте момичета, принципно редовно си меря БТ, освен този месец. Този месец реших да заложа на тестове за овулация ( с мъжа ми доста се постарахме около дните на овуто и след това ), до М ми остават още шест дни но от няколко дни спя, многото спя, спя през цялата вечер и първата полувина на на деня. Стомаха ми стана доста раздразнителен ( дори два пъти ми се догади след секс ), изключително изморена съм без да имам причина за това. Друго което забелязах е болката в гърдите ( такава нямам ) което е странно понеже обикновенно преди цикъл ме болят ужасно много. Принципно преди цикъл БТ ми е м/у 37 и 37,2 градуса ( МЕРЯ в дупето), тази сутрин въпреки, че бях решила да не МЕРЯ БТ бръкнах в нощното си шкафче и изкарах термометъра и това което ме изненада е че БТ ми беше 37,6!!! Нормално ли е това, що за чудо е.... никога не съм си отчитала такава температура до сега. Знам, че е рано да мисля, че съм бременна понеже до М имам моите 6 дни, чудя се дали не съм пипнала някакъв вирус ... или пък съм бременна? Много ме озадачи това нормална ли е тази температура? Вие как мислите?
*
Re: БТ 37,6
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2017, 19:18:06 pm »
Лорче, измери си и телесната, ако и тя е високо мое да си настинала. Аз лично съм много реактивна и много лесно вдигам, дори ако съм претоплена от вечерта, сутрин мога да измеря 37,5-6С.
Дано да е бременност! Късмет!
Re: БТ 37,6
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2017, 20:49:25 pm »
Телесната ми температура е нормална 35,6/36,5  мериха я няколко пъти вчера и днес понеже и аз се съмнявах дали не съм хванала някой вирус ама май не съм.... сега още повече започнах да се надявам за бебче въпреки, че гледам да не се концентрирам точно над тази мисъл за да не се разочаровам ако червената лелка ми дойде на гости.
*
Re: БТ 37,6
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2017, 21:03:28 pm »
Лорче, дано да е бременност, стискам палци!  :)