0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неоформин и бременост възможно ли е
« -: Октомври 25, 2017, 19:20:49 pm »
Здравейте от известно време се опитваме с моя мъж за второ дете но не ни се получава,гинеколожката казва няма нищо притеснително пий  си неоформина но резултат няма
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2017, 19:24:14 pm »
Хормони, цветна снимка и спемограма правили ли сте?
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2017, 19:32:56 pm »
не казва ми че няма нужда всичко е добре уж а резулатат няма  :(
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2017, 19:41:34 pm »
Смени доктора ;)... Бегом за спермограма и после цветна снимка :) Не се размотавай излишно по доктори които не разбират нищо.. Ако да минали 6м до 1г опити и нищо не се случва отивайте...

Аз имам едно дете.. вече е на 5г. Мислхме си че и сега ще стане номера.. но уви... вече по ест. път не става... Но и не губихме време.. след 8-9месеца опити... отидохме при репродуктивен специалист... това беше септември..и веднага си задействахме процедурите за инвитро...

Таа това е моя съвет.. за да не се чудите защо не става.. бегом за спермограма НО в репродуктивна клиника и след това цветна снимка на тръбите ти..пък после и хормони..
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2017, 19:45:44 pm »
Благодаря минаха шест месеца скоро ще стане година този месец ми даде и дуфастон от 15 ден на цикъла десет дни по две и цикъл все още няма този месец като дойде трябва пак при нея през две седмици съм там .. :( всеки месец ми става все по гадно че не е получава
*
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2017, 19:57:50 pm »
Потърси репродуктивен специалист. Има списък в сайта с клиниките.

Иначе метформин няма как да ти пречи на забременяването. За какво ти е изписан?
На колко си години?
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2017, 19:58:47 pm »
27
*
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2017, 20:02:32 pm »
Можете да изчакате още малко, няколко месеца, но така или иначе давате пари по лекари, поне ги давайте на подходящите за тази работа. Спермограма имате ли? Това е най- лесното изследване, не е инвазивно. Трябва да се направи в репродуктивна клиника, а не в обикновена лаборатория.
Проследявана ли е овулацията с ехографии? Дуфастонът след проследяване ли е изписан или на посоки? Колко дена ти е цикълът?
Re: Неоформин и бременост възможно ли е
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2017, 20:21:57 pm »
проследявана ми е затова каза че ми изписва дуфастона 28,29, миналия месец 26 днеска ми е 28 ден