0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, искам да обсъдя в тази тема, които са за и против сурогатното майчинство.Може би някой трябваше да го пробва.Имам много големи здравословни проблеми и това е единственият шанс :( искам да пробвам в Украйна
*
Re: Сурогатно майчинство в Украйна имате ли опит?
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2017, 15:23:47 pm »
Аз съм против, в България това не е позволено законово. Не бих станала сурогтана майка и да дам детето на друга , защото бих искала да си го гледам като свое. То така или иначе е  моя 9 месеца, и после изведнъж да го дам на  друга жена. За много това е единственият вариант, гледала съм дори филми със сурогтни майки срещу заплащане.
*
Re: Сурогатно майчинство в Украйна имате ли опит?
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2017, 15:31:25 pm »
Наталиа, в друга тема пишеш, че имаш опит в Украйна. В тази - че искаш да пробваш ...?
Иначе аз съм твърдо ЗА сурогатството. И с огромна почит, към жените съгласни да износят чуждо бебе с чисто сърце. Познавам семейство със сурогатно дете. Разбрах за тайната им наистина много, много случайно и ще я пазя като моя. Шапка им свалям и на тези хора.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сурогатно майчинство в Украйна имате ли опит?
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2017, 21:56:55 pm »
Здравейте, искам да обсъдя в тази тема, които са за и против сурогатното майчинство.Може би някой трябваше да го пробва.Имам много големи здравословни проблеми и това е единственият шанс :( искам да пробвам в Украйна

уважаема украинска клиника,

реклами на сурогация в този сайт не са разрешени. имайте това предвид следващия път, когато ползвате Гугъл транслатор!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Сурогатно майчинство в Украйна имате ли опит?
« Отговор #4 -: Декември 04, 2017, 11:23:24 am »
Наталиа, в друга тема пишеш, че имаш опит в Украйна. В тази - че искаш да пробваш ...?
Иначе аз съм твърдо ЗА сурогатството. И с огромна почит, към жените съгласни да износят чуждо бебе с чисто сърце. Познавам семейство със сурогатно дете. Разбрах за тайната им наистина много, много случайно и ще я пазя като моя. Шапка им свалям и на тези хора.
и аз ЗА сурогатното майчинство и ин витро, те са измислени, за да се помогне на хората с репродуктивни проблеми ,а не да вреди.