0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Забременяване с нисък естрадиол
« -: Декември 20, 2017, 22:01:18 pm »
Здравейте момичета.  От 1г.  И половина се опитваме да имаме бебе с моя мъж. Аз съм на 27 години и вече се притеснявам. Казаха ми че имам нисък Естрадиол и ми преписаха да пия Иногинол по 2 на ден. Качвам резултатите. Помогнете ми. :(
*
Re: Забременяване с нисък естрадиол
« Отговор #1 -: Декември 20, 2017, 23:36:38 pm »
Здравей, не е само естрадиолът. Щом от година и половина правите опити и не се получава трябва да потърсите репродуктивен специалист.
*
Re: Забременяване с нисък естрадиол
« Отговор #2 -: Декември 21, 2017, 08:33:30 am »
Здравей.
Съотношението на ЛХ:ФСХ трябва да е приблизително 1:1. При теб резултатите говорят за евентуален проблем с яйчниковия резерв. Както pav-la те е посъветвала, потърсете помощта на репродуктивен специалист. Година и половина не е малко време.
На кой ден от месечния цикъл е правено изследването? Правено ли е ехографско проследявне на овулацията?
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Забременяване с нисък естрадиол
« Отговор #3 -: Декември 23, 2017, 22:00:49 pm »
Те ми правиха изследване на яйчниковия резерв. Това което е написано с химикал са изследванията. Те са правени на 3 ден от цикъла. И затова ми преписаха Иногинол. Но нещо не ми се струва надежден, защото го пия вече 7 месеца.