0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #20 -: Септември 24, 2017, 00:11:23 am »
Както казва психолога ни и в двата случая ,ще е трудно и в двата случая ,ще сгрешите. Така е трябвало да стане , ще си нося кръста цял живот....Но няма да се предам на онези чувства, които пречат да съществувам ,като личност,като човек,като жена и като една бъдеща  мама.
Ние сме си взели това решение,ние си знаем какво ни беше и какво ще ни бъде ......Но живота не трябва да свършва тук и сега !
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #21 -: Септември 27, 2017, 17:50:32 pm »
Така е, животът продължава!

Alexa, ти при д-р Петрова по каса ли си следиш бременността? Къде й е кабинета? Ти къде ходиш за по-специалните прегледи, морфология и т.н., които не са по каса?
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #22 -: Септември 28, 2017, 13:46:57 pm »
Златокоска, не съм бременна още, иначе с радост бих ти отговорила. Ходя за репродуктивни проблеми.
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #23 -: Октомври 06, 2017, 18:28:44 pm »
Алекса, пожелавам ти скоро да се похвалиш в бременната тема. Значи не знаеш за тези по-специализирани изследвания, защото те не са по касата, къде праща д-р Петрова. А момичето има нужда точно от тях, а не от тези неща по касата, те няма как да й помогнат.
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #24 -: Октомври 17, 2017, 10:06:23 am »
Съжалявам за случилото се.. Дъщеря ми е различно дете.. но аз избрах да се грижа за нея.. въпреки всичко тя е мое дете и моя кръв.
« Последна редакция: Октомври 17, 2017, 10:44:26 am от Kikcheto »
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #25 -: Октомври 17, 2017, 10:58:57 am »
Как си, Bobonkova6811? Все си мисля за тебе.
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #26 -: Октомври 17, 2017, 18:42:40 pm »
Здравейте! Благодаря , че се сещате за мен ! Как мога да бъда? Мисля, че се справям добре.Всичко е както преди, с едно изключение,че отвреме на време мислите ми са другаде.
В работата е много натоварващо,работя с деца,детски учител съм.Винаги има деца около мен и все си мисля....
Но решението си е решение,кръста си е кръст, мъката ми си е мъка......
Чувствам вина (естествено, винаги ще я има), но се чувствам по-силна отвсякога.

Ходих на преглед при д-р Даскалов,изключително любезни хора,много мили и разбиращи,благодаря,че ме насочихте към тях.От здравословна гледна точка всичко е наред със секциото.Казаха, да почакам 1година и да пробваме за бебе.

До Kikcheto ...трябва да има и хора ,като вас, стискам ви ръце и ви поздравявам, но ние  избрахме  другия път . Всеки знае какво му е .....аз не отричам ,че не е моя кръв и плът, не отричам, че не го обичам и  че не мисля за него, но моя начин е друг. Всеки си носи кръста, и аз избрах да нося този кръст.Пожелавам ви много сила, както и на себе си, необходима ни е...... защото сме родили различни деца....защото и ние сме различни....и сме взели различни решения
« Последна редакция: Октомври 17, 2017, 18:47:13 pm от Bobonkova6811 »
*
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #27 -: Октомври 17, 2017, 19:18:19 pm »
Аз вярвам че тук всяка една от нас ще има бебче - то или тя, няма  значение, но идва редът на всяка една от нас. Тези дечица ще са ти опора, и ще ти помогнат да превъзмотнеш случилото се. Всяка една от нас ще има успех и съм сигурна.  :wink:
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #28 -: Януари 14, 2018, 15:55:50 pm »
Съжалявам за случилото се.. Дъщеря ми е различно дете.. но аз избрах да се грижа за нея.. въпреки всичко тя е мое дете и моя кръв.

Така и трябва да е. Ти си силна майчица!
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #29 -: Януари 28, 2018, 10:16:35 am »
Да,усещам на къде биете?Аз съм слаба ....и за това избрах другото.

Ще кажа само ,че никой не е застрохован , никой незнае какво ми е и какво ще ми бъде?Но не мисля ,че трябва да бъда критикувана , това е моя избор ,моя живот и моето бъдеще.
На мен ми е много "лесно"! ..................................

Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #30 -: Януари 28, 2018, 16:49:51 pm »
Bobonkova6811
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #31 -: Януари 28, 2018, 17:17:21 pm »
Благодаря на хората , които ме подкрепят и не ме мислят за "лоша", защото повярвайте ми, аз никога не съм била и незнам с какво заслуших тази съдба....?
*
Re: Грешен БХС -родено дете с Даун
« Отговор #32 -: Януари 28, 2018, 22:16:35 pm »
Bobonkova, благодаря ти, че сподели. Важно е да се знаят рисковете. Никой не е застрахован, никой не знае как ще реагира, ако се случи. Не смея дори да си помислям какво ти е... Освен да те прегърна и да ти пожелая кураж, друго не остава.



   La vita è bella