0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #740 -: Ноември 15, 2017, 22:58:28 pm »
Тединка честита точица❤️!

И с бременността се почва пак едно чакане, да се види в матката, да се чуе сърчице, да мине ранната ФМ и БХС и всичко да е наред, да почнеш да го усещаш, следваща ФМ и така до края все терзания, очаквания... Аз съм като трепетлика преди всеки преглед, направо ме съсипва това напрежение, ама няма как.

Много, много прашец и сбъднати мечти за всички ни!

 :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #741 -: Ноември 16, 2017, 08:43:39 am »
Тединка и аз това имах в предвид че на 27 си на преглед :)
Много благодаря за подкрепата.

Вистал ти как си :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #742 -: Ноември 16, 2017, 10:11:09 am »
Хоп под прашеца и аз и хубав ден :)  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #743 -: Ноември 16, 2017, 11:18:12 am »
Хубав ден и на теб Меги Меи :)
При мен интересното днес е че леко ме поотпуснаха гърдите, с което си заминават и повеето ми надежди... но това е положението
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #744 -: Ноември 16, 2017, 11:24:15 am »
Хоп и аз под прашеца  :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:

Честита точица и от мен, Тединка:)
Дай Боже всичко да е наред до щастлив и ревлив финал!

Аз си чакам цикъла след канселираното инвитро, но...нещо се бави!
Спорен ден на всички :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #745 -: Ноември 16, 2017, 12:15:34 pm »
Вистал, и аз съм така. Нямам търпение до 27-ми... Теб до коя седмица те гледаха с вагинален и кога чухте сърчице?
Слънцемое, докато няма Ц има надежда! Стискам силно палци и те прегръщам!
Петяст, благодаря ти мила! Хайде направи тестче, с теб съм!
:bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #746 -: Ноември 16, 2017, 13:34:42 pm »
Записвам се при вас  :hug2: та дано ме достигне прашецът  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #747 -: Ноември 16, 2017, 13:42:39 pm »
Здравей Пламена88 :) Добре дошла при нас :)
Пожелавам ти да се задържиш малко в тази тема и да се преместиш в темата за бременните :)

Всички сме под прашеца пък дано скоро да се зарадваме :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #748 -: Ноември 16, 2017, 13:45:30 pm »
...
Петяст, благодаря ти мила! Хайде направи тестче, с теб съм!
:bighug: :bighug: :bighug:
Аз не се надявам, че е станало нещо  :?
Все пак прекратихме опита поради лоши хормони и фоликул  :(
Но стискам палци на всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Plamena88, добре си ни дошла! Дано скоро да се похвалиш!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #749 -: Ноември 16, 2017, 16:36:13 pm »
Добре дошла Пламена! Дано скоро да изпълниш мечтата си!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #750 -: Ноември 16, 2017, 17:05:10 pm »
Момичета, има ли при вас патили от хламидия? Аз писах в темата за резултати от хламидия, но тя е замряла от няколко месеца, пък тук сме по-активни. Много ми е странен резултат на IgG 0.5 Като се има предвид, че преди година бишия ми приятел се е лекувал от хламидия, а аз бях с повтарящо се възпаление тръба. (Оттам се заключи, че и аз съм с хламидия)и започнах лечение. Лошо, че не пуснах изследвания още тогава. Странно ми е, ако съм имала хламидия да е паднала толкова много или на Писанец не може да се вярва толкова. Интересувам се, защото ще правя по мои сметки след 2 месеца цветна снимка и с възпаление на тръба от хламидия стоят на хартия по-негативно нещата.

Хламидия Trach.- IgM - 4.3 S/CO   (<9- Отр.);9-11-Сива зона);(>11-Пол.)
Хламидия Trach.-IgG - 0.5   S/CO    (<9- Отр.);9-11-Сива зона);(>11-Пол.)
Хламидия Trach.- IgA - 2.2   NTU   (<9- Отр.);(9-11-Сива зона);(>11-Пол.)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #751 -: Ноември 16, 2017, 17:20:05 pm »
Тединка, в 6+5г.с. чухме сърчицето ❤️...
А, с вагинален ме гледаха до  към 8-10г.с. след това с коремен ехограф вече ☺️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #752 -: Ноември 16, 2017, 19:32:06 pm »
Тединка, честито миличка. Дано точицата порастне и скоро се превърне в плюшено бебче  :lol: :lol:  :lol:
Пламена, добре дошла и от мен. Успех ти желая!
Момичета и този месец БТ показва, че овулация липсва  :(
Хич няма и да се надявам...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #753 -: Ноември 16, 2017, 21:01:49 pm »
Не знам на някоя от вас ще й бъде ли полезно, но може някой да търси някой ден. Открих изчезналия лубрикант Пер сийд, който е безвреден, че уж и полезен при опити за забременяване. Поръчах го от ebay, за 1 седмица беше тук (получила го е майка ми, добре че е решила, че е бебешко кремче, че щях да се червяяя). Но си е скъпичък 45 лв.  40мл, на теория е за 9 ползвания, но в инструкциите пише, че на повечето жени 3мл им е достатъчно, което го прави за 13 ползвания (около 6 месеца). Докато алтернативата преферт гел в Б-я струва 50 лв, а е 24мл. Из форума има добри отзиви за него, аз лично го поръчах, защото имам нужда от лубрикант, а мъжа ми е с кофти спермограма. Пише че помага на плувците да се придвижват. Надали прави чудеса, ако има проблеми и при мен, ама не пречи да се пробва.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #754 -: Ноември 17, 2017, 08:53:51 am »
Здравейте момичета. Да си дам репорта за днес... Положението е болезнени и леко уголемени цици, болките ниско долу доста понамаляха, вчера и днес ми е някакво много странно... Гади ми се  сутрин и вечер ( но това мисля 4е е подсъзнателно, защото в повечето месеци ми се случва около датата за Ц явно желанието ми е много голямо да се е случило и моето ЧУДО), гладна съм доста често, общо взето всички симптоми че ще ми дойде са си на лице... стискайте ми палци моля ви :*

Lady01 извинявай за тъпия въпрос, но нещо съм изпуснала твоя случай с липсата  на О при теб, знаеш ли защо така и потърсила ли си лекарско мнение (дано скоро всичко да се нареди).

Teri90 да кажеш какви са резултатите от този гел ( за първи път чувам за такова нещо).

Вистал как сте ти и бебенцето :)

Тединка и теб няма да те пропусна ти как си :)

Kukapetal ти как си ( при мен се вижда че и този месец съм в бурята) успяваш ли да се контролираш, симптоми, търпението ти как е :Д

Успешен ден момичета :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #755 -: Ноември 17, 2017, 08:58:37 am »
Тери, ако приятелят ти е имал хламидия най-вероятно и теб те е заразил, повтаряемото възпаление на тръбата хич не звучи ОК, точно при този проблем.Ако си имала хламидия е много вероятно да има проблем с тръбите.Не искам да те стряскам, а да си знаеш.Хламидията има три титъра който се гледат, дали е активна, стара която си излекувала или заспала която може да се активира.Аз не съм на вътре, но питай лекарят при който ходите.Предполагам е репродуктивен специалист и ще ти обясни всичко.

Успех момичета и аз се нареждам под прашеца.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #756 -: Ноември 17, 2017, 09:10:12 am »
magi_st,  благодаря за отговора. Аз лично се бях настроила за запушена тръба (дано не е в множествено число). Но 0.5 IgG ми се струва много страннен резултат при положение, че е лекувано преди година. Даже се обадих на бившия ми приятел току що и той каза, че е правил две изследвания: едно положително и 2 седмици по-късно (без лечение) още едно и то отрицателно. Не мога да преценя тази тръба дали е била възпалена в следствие на хроничния ми бронхит по онова време или хламидията, която твърдо не може да бъде потвърдена.
И великата глупост на последните ми два гинеколога: "Не се напипват удебеления, значи няма сраствания". И аз спокойна, вярвам им. Добре, че ми предписаха Колстилбегит без спермограма и проверка за проходимост, та да сметна, че жените тук са по-компетентни от тях. Ето защо утре съм на специалист по стерилитет утре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #757 -: Ноември 17, 2017, 11:06:52 am »
Слънцемое, добре съм миличка. Много ми се спи и съм гладна. Понякога ми се появяват придърпвания. Нищо друго. А ти как си? Малко остава!  :)
Целувки!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #758 -: Ноември 17, 2017, 11:15:36 am »
Слънцемое, изобщо не се контролирам, не издържах и направих ранен тест с чувствителност 10, отрицателен е. Знам, че е рано, но поне психиката си успокоявам... Нямам симптоми, което ми е странно. Добре, че ще пътуваме за уикенда и малко да се разсея.
Прегръщам те и не губи надежда, докато не дойде цикъла, все имаме шанс.

Успех на всички момичета!  osi_9
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #759 -: Ноември 17, 2017, 11:17:26 am »
Стана ми интересно за този лубрикант, нали уж не трябва да се ползват, ще чакам за отзиви.
Искам да ви питам за фолиевата  киселина, предполагам, че пиете, колко дълго може да се приема и прави ли се почивка?