0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бледа втора черта на теста
« -: Март 14, 2017, 09:08:14 am »
Здравейте момичета. Убедена съм, че темата е разисквана най-вероятно доста пъти, но не срещнах ситуация като моята. Вече 10 дни ми закъснява, направих си 2 теста, но и на двата втората чертичка е бледа. Довечера ще си запиша час при гинеколог, но ми се иска да чуя и Вашето мнение.
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #1 -: Март 14, 2017, 09:17:16 am »
За най-сигурно си направи кръвен тест и го повтори след 48 часа....рано е за гинеколок според мен, трябва ЧХГ да е над 1000, за да може да се види нещо. Успех :)
*
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #2 -: Март 14, 2017, 15:41:30 pm »
Здравей, milica92!
Може по-късна овулация да е причината за бледата черта на теста. И моята препоръка е да направиш кръвен тест (по всяко време на деня, не е необходимо да е на гладно, цена около 20лв.). А след това още един тест (около 48 часа след първия), за да се провери дали има правилно удвояване на стойността.
Успех, и пиши!  :)
« Последна редакция: Март 14, 2017, 15:43:31 pm от marsi »

Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #3 -: Март 25, 2017, 15:02:26 pm »
Здравейте ,за пръв път пиша в този форум и бих искала да ви попитам един въпрос. Моята менструация си е редовна но този месец стана нещо особено. Миналия месец си ми дойде нормално на 17 и ми кара до 22 , попринцип от 6 до 7 дни ми трае. Този месец с приятеля ми не изпползвахме предпазни средства и ми закъсня с 5 дни и реално ми остана 1 ден от края на менструацията. Трябваше да ми доиде на 18 и да свърши на 23. Направих си тест за бременност и не съм много сигурна дали е положителен но се вижда бледа чертика и странното е че на следващия ден ми зацапа и това в продължение на 3 дни и свърши. Мисля да си направя още един тест утре за да потвърдя резултата и ако отчете пак съштото ще си запиша час при АГ.  Моля ви да ми кажете дали има шанс да съм бременна,чела съм и за така наречената цветна бременност , но незная точно как е . Моля ви кажете вашето мнение.
*
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #4 -: Март 25, 2017, 15:25:54 pm »
Вече ти отговорихв 2 теми, не е нужно да ишеш навсякъде където ти падне  :x
*
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #5 -: Март 25, 2017, 21:40:39 pm »
Виждам втора чертичка :) Момичетата са те посъветвали за 2 кръвни теста през 48 часа :) Тихичко честито и успех  :bighug:
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2017, 14:42:11 pm »
Здравейте момичета!Аз съм нова в сайта и цял месец чета,но най накрая реших да пиша.Ако може някой да ми помогне?Шест месеца правим опити за бебе и несе получава.Ето че днес трябваше да ми дойде лелката но ощте я няма.Сутринта направих тест със първата урина и имаше бледа втора..   :D :D :)


Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2017, 15:11:06 pm »
Бременна си :) Честито!!!
 :party:
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2017, 16:35:23 pm »
Тихичко честито! Ще ни покажеш ли теста?
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #9 -: Ноември 17, 2017, 10:09:59 am »
Не че нещо, ама и аз бях пролетта с бледа втора черта, на другия ден си направих кръвен и ЧХГ беше 0,1 . От там на гинеколог да си изплача  мъката... това изобщо не било положителен тест и ако съм била бременна тези черти са щели да бъдат много по-ярки...
така че изчакай два дни и си повтори теста в къщи
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2018, 17:05:13 pm »
Здравейте, момичета! И аз имам питане! Този тест дали е положителен, въпреки че втората черта е толкова бледа. 4 дена преди МЦ съм и ми е малко притеснено. Вече имам една загуба.
http://prikachi.com/images.php?images/220/9269220A.jpg

Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2018, 22:42:50 pm »
Честно да ти кажа аз не я виждам.. но може да е заради качеството на снимката... изчакай си закъснението или си оусни кръвен тест.
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2018, 15:42:04 pm »
А, също не виждам чертичка.Изчакай си закъснението или си пусни кръвен ако си много любопитна.Стискам палци
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2018, 22:47:19 pm »
И аз не виждам втора черта...
Re: Бледа втора черта на теста
« Отговор #14 -: Май 02, 2023, 09:21:45 am »
Здравейте нова съм тук и искам да ви задам един въпрос. Правим опити за бебе на 29.04 трябваше да ми дойде на 30.04 и на 01.5 правих тестове и на 4-те показва втора бледа черта бременна ли съм и кога да повторя теста за по сигурно