0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #940 -: Февруари 17, 2018, 06:35:52 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Казват, че зимата се била върнала. Да видим. В момента в София има мъгла и въздухът е доста неприятен за дишане. Чакаме вятъра  :D
Хубав уикенд ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #941 -: Февруари 17, 2018, 17:53:58 pm »
Да се върне, колко да се върне, ще се понапъва има няма месец и това ще е :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #942 -: Февруари 19, 2018, 06:06:42 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Днес отдаваме почит на Левски.

Успешна седмица ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #943 -: Февруари 19, 2018, 09:08:52 am »
Добро утро,раздумки!Да,днес е един от "светлите" дати ,макар и "черна" в нашата история. Нека не забравяме никога. Постите започнаха,а..?? :lol: Вчера тук печеше здраво ,но и "сечеше" още по-здраво...! :wink: Малък Сечко е все пак. Поне бате Емо си призна,че нещо не уцелват прогнозите в последно време. Трябваше да вали,ама циклона нещо"завил" в друга посока. :lol: :lol: Хубава седмица пожелавам.
Блу,вкъщи ли е малкия,не пускам компютър. Не мога да го опазя от него и нищо не мога да свърша. Нация "техническа"..... :lol: За жалост така сме го решили- Има компютър,има проблем,няма компютър,няма проблем... :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #944 -: Февруари 19, 2018, 10:11:08 am »
Добро утро, раздумковци!

Имаме си тематично кафе, закуската е обикновена обаче:



Мрачно и студено е навън, но в сърцата да е топло!
Лек ден и лека седмица ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #945 -: Февруари 19, 2018, 12:45:25 pm »
Добър ден!

И тук е мрачно и валежно.
Рачо, и у нас е така с компютъра и телефоните. Някакъв ужас, а е само на 11 месеца. Откъде това привличане по тия вредности, не знам. Та и аз гледам, ако не ми е нещо спешно, да си спестявам пускането на компютър в нейно будно присъствие.

Хубава и спокойна нова седмица!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #946 -: Февруари 19, 2018, 20:58:31 pm »
Рачо и Злати, и аз така правя. Иначе ще ми се качат на главата, ще мрънкат, че искат да гледат филм, голямото ще наднича да чете и прочие. Няма оправия. Затова не правя нищо, докато са будни и са наоколо, защото нямам спокойствие.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #947 -: Февруари 20, 2018, 05:38:26 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Хубав вторник ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #948 -: Февруари 21, 2018, 12:11:03 pm »
Добър ден,съфорумки!!! Няма кафе,няма закуска.... :( Ама то в такова време нито ти се пие,нито ти се яде. :( Мрачно ,кално,мокро... Още малко! :D Има няма ,един месец. :lol: Хубав следобед.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #949 -: Февруари 22, 2018, 06:08:17 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Кафенцето идва. Земетресение е имало тази нощ близо до Асеновград. Дано всичко е наред.

Хубав ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #950 -: Февруари 22, 2018, 08:58:05 am »
Хей добро утро! Аз лично нищо не съм усетила от земетресението, но пък утре е петък, какво по-хубава от това :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #951 -: Февруари 23, 2018, 06:43:22 am »
Добро утро в петък  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #952 -: Февруари 24, 2018, 09:56:56 am »
Здравейте на Тодоровден, скъпи раздумковци! :)
Не съм писала от цяла вечност, но днес е един добър повод да го направя.
Честит имен ден на всички празнуващи! Бъдете здрави и щастливи!
На Тео на Рачо пожелавам приказно детство и много късмет.
Малка виртуална почерпка от мен.

При мен нищо ново и интересно, затова и не пиша. Дани завърши първи срок с отличен(само с една петица по рисуване) и това ме прави горда и щастлива майка.
Поздрави и прегръдки за всички.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #953 -: Февруари 26, 2018, 06:16:27 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Ей, вярно, че в събота беше Тодоровден... Тединка, жива и здрава бъди! Тео на Рачо - голям да порасне и да стане прекрасен човек!

Хубава снежна седмица на всички!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #954 -: Февруари 26, 2018, 08:59:36 am »
Добро утро, раздумковци мили!
 Имаме кафе, ето и закуската:



Аз се губя тия дни, защото цяла седмица се боря с паразити. Измазах дребната с всичко, което ми казаха - мъртви са, но не мога за ги извадя. За капак, реших да си дам почивка от гел лака и сега, като нямам маникюр, все едно съм без пръсти. А и ми липсва финната моторика на лявата ръка и просто не ми се получава добре. Та строих Кръстю почивните дни да чопли. Дано е успял, че луднах вече.

Земетресението си беше доста силно, дори и в нашата стабилна сграда се усети доста силно. По-неприятно обаче беше бученето с което започна, то ме събуди, дори преди труса. На другия ден по същото време имало пак, но него не го усетихме.
Пожелавам ви лека, макар и снежна и студена седмица (дано е за последно)!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #955 -: Февруари 26, 2018, 11:27:14 am »
Добър ден,раздумки. Брррррр,сериозно е днес. :wink: Щом и тук е студ и сняг... :wink: Така е,нали 8ми март наближава. :lol: :lol: Благодаря за пожеланията за имения ден на младежа Тео. :D За малко да пропуснем този хубав празник. :o Съвсем случайно съвпадна с първото му посещение на детска куклена оперета. Пинокио. Представи се добре.Имаше интерес,колкото и да бяхме песимисти... :lol: Хубав ден и на всички и да ви е топло.
Скромна почерпка за здраве.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #956 -: Февруари 27, 2018, 05:40:41 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Пеше, с въшки ли се борите? Много неприятно :(
Гледам навън и се радвам на снежеца, но още не съм помислила как да отида на работа днес. Май ще взема метлата и с нея ще отлетя  :lol:
Хубав ден ви пожелавам!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #957 -: Февруари 27, 2018, 08:33:43 am »
Добро утро и от мен!



С въшки, Зай, с въшки - голяма досада.

Нямало зима тая година, а? Много сняг, много студ. И покрай това вечният ни спор с Кръстю - почистено ли е или не. Той като човек, неслизащ от колата, твърди, че е чистено. Аз пък ходя малко и на кратко разстояние, но пеша и не съм съгласна с него. Предполагам, че днес ще ми е по-сложно придвижването, сигурно вчерашната киша се е заледила.

И да споделя една смешка, която се върти из фейса вчера - „ако беше заваляло 3 дни по-късно, пак жените щяха да са виновни“

Лек вторник!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #958 -: Февруари 28, 2018, 05:46:28 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Пеше, дано сте се преборили с тези въшки :(
Вчера при нас грейна едно слънчице за малко, но после пак заваля сняг. В такова време не е за каране на кора, електромобилът ми е най-сигурен (новите Шкода Соларис, блу драйв). А когато той има проблем, разчитам на железния кон (трамвая)  :lol:

Довечера щяло да стане мнооого студено. Така поне обещават синоптиците. Да видим :)
Хубава сряда ви пожелавам!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #959 -: Февруари 28, 2018, 08:59:25 am »
Добро утро, раздумковци!



Вчера и тук се показа слънчице, но пак си беше студено. Но това, което ме успокоява е че обещават затопляне от събота още - няколко дни все ще изтрая.

Лек ден!