0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моята графика
« Отговор #80 -: Юни 06, 2017, 08:56:48 am »
Ще включа лентичките за ову този  месец. Имам няколко въпроса:
- От кой ден сега да почна с тях?
- Защо показва в календара 4 най-подходящи дни за зачеване, при положение, че на мен по принцип ову ми излиза на последния от тези четири дни?
- Като видя положителен тест за ову тогава ли да го направим или и по-рано, примерно на втория подходящ ден, след това да прескочим ден и на следващия пак или направо да чакам положителен?
- Качила съм килограми и смятам да почна да ходя на фитнес, в областта на корема съм качила, коремните преси пречат ли? Извинявам се за глупавия въпрос, но:  като сме се гушкали предната вечер и на следващия ден след работа отида на фитнес и правя коремни, няма ли да изтласкам спермата навън от това напрежение при надигането от земята? Или ако се получи и се имплантира яйцеклетката и като тренирам да не се отлепи?
Благодаря предварително!
« Последна редакция: Юни 06, 2017, 09:29:54 am от momiche_f »
*
Re: Моята графика
« Отговор #81 -: Юни 07, 2017, 00:52:54 am »
momiche_f, най-късите цикли при теб са 25 дни, добре е да започнеш с тестовете ден-два преди очакваната овулация (за тази продължителност на цикъла очаквана О. около 11 ден). Може да започнеш с тестовете примерно от 9 ден на МЦ.
Относно подходящите дни за зачеване, според мен ти дава 4 дни, защото имаш разлики в продължителността на месечните цикли- 25, 26, 27, дори има 31, затова ти дава по-широк фертилен период.
Очаква се овулацията да настъпи около 12-48 часа след положителния тест за овулация. Така че след + тест в същия ден или през нощта е добре да правите опити, може и на следващия ден отново. Другият вариант е във фертилните дни да правите опити през ден, както предпочитате, тъй като много хора се притесняват от това, че трябва да правят секс по график, затова през ден също е добър вариант.
Упражненията не могат да попречат.
Успех ти желая!

Re: Моята графика
« Отговор #82 -: Юни 07, 2017, 07:23:56 am »
Благодаря ти много! Невероятна си! :)
Re: Моята графика
« Отговор #83 -: Юни 11, 2017, 12:01:21 pm »
Още няколко графики. Температурата беше добре и днес спадна, а съм с ден закъснение и май пак имам задържан фоликул :(  Нещата отиват към репродуктивен специалист :(
« Последна редакция: Юни 11, 2017, 12:04:02 pm от tanq88 »
Re: Моята графика
« Отговор #84 -: Юни 11, 2017, 13:13:18 pm »
И аз съм била с ден закъснение, но ми е идвало. Ще дойде и нашия момент :)
Re: Моята графика
« Отговор #85 -: Юни 11, 2017, 14:07:16 pm »
Още няколко графики. Температурата беше добре и днес спадна, а съм с ден закъснение и май пак имам задържан фоликул :(  Нещата отиват към репродуктивен специалист :(