0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #60 -: Юни 02, 2017, 12:40:21 pm »
Пеше, моля ти се и да напишеш, че си й благодарна, че те е избрала точно теб за майка :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #61 -: Юни 02, 2017, 13:41:28 pm »
Дани, ама не си писала "на мама отличничката, благодаря ти че ме избра за твоя майка"  :lol:
така че не се броиш :lol:

А това с тройките наистина ми е странно. Не казвам, че на всички трябва да се пишат шестици чак, ама пък и тройка да пишеш на детенце в начален курс за края на годината е тъпо, сори :?

ами аз съм ти разказвала доста за тая учителка, та можеш да си представиш нещата и докъде може да стигне...

а кой е благодарил по този уникален начин? :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #62 -: Юни 02, 2017, 13:52:15 pm »
Да, много ми е тъжно да ти кажа за дечицата, когато попаднат на такива даскалици :(
а нашата също леко ме разочарова, защото за книжките които купихме за подарък на децата беше принтнала един и същи текст, започващ с мило дете. Дори не си е направила труда собственоръчно да им напише по двете думи на книжката и да се подпише. Отбиване на номера.

А иначе всеки втори така си благодари на децата, и честно много ми е смешно вече :lol:
утре ще ти ги кажа поименно :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #63 -: Юни 02, 2017, 14:48:04 pm »
Ама това с благодаренето е от новата мода, дето душите на децата сами си избирали при кого да се родят.
Иначе и аз всяка нощ ѝ казвам, че съм благодарна, че я има. Ама не на нея съм благодарна де. Пък и след скандал съм казвала, че да, точно за това съм я родила, за да има на кого да се карам.  :P Проклетичка съм малко, знам си.
*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #64 -: Юни 03, 2017, 16:33:53 pm »
Ох, как те разбирам Стефи :)
Като се караме я питам как можа да се роди такава инатлива и вечно да е на въпреки, точно като мен :)  :lol: :lol: :lol:


*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #65 -: Юни 04, 2017, 18:19:20 pm »
не навсякъде в началната степен всички са отличници. днес раздаваха свидетелствата в нашия клас, децата си говореха, че някои имали даже и тройки, а петици гужата е насолила явно доста.
  Георги е единственото дете само с 6-ци от класа.Бях шокирана,честно. И аз смятах,че до 4-ти клас(включително) всички имат само 6-ци.
  А какво разочарование само беше за 24.05.Госпожата беше писала ,че ще ходят на шествие и аз организирах  дядото(само той не беше на работа ) да го заведе до мястото на срещата с учителите и децата. Е на 23-ти госпожата каза,че няма да има шествие на тяхното училище,защото Георги бил единственото дете,проявило интерес да отиде.И от класа  да беше,щеше да не изненада неприятно,но от цялото училище- направо ме шокира.
 Решила съм да го местя  след 4-ти клас ,че тази година ми дойдоха в повече доста неща и бях на косъм още от есента да е в друго.Но къде да е това ,направо не знам.
<br />
*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #66 -: Юни 05, 2017, 09:50:58 am »
Ох и за нашето училище, въпреки че се води уж добро чух че 5-7 клас не е добра подготовката. Хубавото е че целия клас си остават, само едно момченце ще кандидатства в СМГ, а класа е силен, добри са децата, станаха сплотен колектив, родителите също са готини, та се надявам да имат къс и занапред да учат.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #67 -: Юни 05, 2017, 11:41:03 am »
не знам да има "добро" училище за интервала 5-7 клас, освен МГ. то затова и всички натам напират.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #68 -: Юни 12, 2017, 12:29:02 pm »
Имам леко прозаичен въпрос -молба:
Моля, тези, които бяха купили на децата си онези раници от първи до четвърти клас за около 150 лв., ако вече не им трябват и, ако искат да ги продадат,
Да ми пишат.
Jam? StefiZ?
Дали ще се споразумеем? :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #69 -: Юни 12, 2017, 13:32:48 pm »
Кокиче, аз мислех да я продавам нашата, но мъжът ми смята, че е по-добра от меките и че е хубаво детето да продължи да е с нея, та вероятно ще я ползваме и новата учебна година (което иде да покаже колко добре инвестирани се оказаха тия 150 лв)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #70 -: Юни 12, 2017, 13:33:05 pm »
Нашите и двете раници са розови (казвам го, защото предполагам, че за Косьо ти трябва), но съм ги обещала на две прекрасни близначки, дори едната вече е при тях. :)

Писали сме едновременно с джам. :)
Да, на нашата макар и светло розова също не й личат 4-те години носене. :)
*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #71 -: Юни 12, 2017, 14:40:42 pm »
Айде сега кажете марката на вашите раници. Аз съм се насочила към Херлиц. Миналото лято видях намалени комплекти в Любляна, но не купих и сега малко съжалявам.
     
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #72 -: Юни 12, 2017, 14:45:13 pm »
Стеф,
За Мишето ми трябва. Тя изкара първи и втори клас с една раница и сега за трети й бях обещала нова. Тя иска да е на Soy Luna. Но пък ако някой ми предложи втора употреба от хубавите, ще й взема.

Косьо си има раница от първи клас, но бих му купила и за него, ако е втора употреба от Вас.
Нови не бих могла да си позволя.

Нашите са обикновени. Никаква марка не са. Моите деца се радват на картинката. На дъщерята е на Frozen, а на сина - на Star Wars.
« Последна редакция: Юни 12, 2017, 14:49:44 pm от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #73 -: Юни 12, 2017, 15:37:23 pm »
Дани, едната е Лего, тази дето изкара 4 г., без забележки, само още в първи клас Деси й закачи мрежестия джоб за вода на чина и го скъса, но съм го зашила. Та, проблема не беше в раницата, а вмоята хуна :lol:
Другата е херлиц, разказвала съм и аз как година по-рано я влачих от Мюнхен, защото беше наистина на доста ниска цена за марката (40 евро с пълен комплект несисери, раница за спорт и шише за вода), защото беше останала само една в книжарницата.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #74 -: Юни 12, 2017, 15:57:20 pm »
нашата раница е Лего (момчешка серия, нямаше да ти свърши работа, Маги).

за 4 години подменихме една катарамка за закрепване на торбата с гуменки и несесерът се позацапа. всичко друго не е мръднало.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #75 -: Юни 12, 2017, 15:59:28 pm »
Ха де, 60 евро беше комплекта. Ама нали имам умен мъж... То място за него нямало у нас, аз година по-рано раница съм щяла да купувам  :lol:
     
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #76 -: Юни 12, 2017, 17:00:00 pm »
Jam, и все пак, когато решите със съпруга ти, че вече няма да е нужна, пиши ми.  :)
Ще зарадвам Малчо.  :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #77 -: Юни 12, 2017, 17:38:15 pm »
Модел "Миди плюс" на Херлитц подходяща ли е от 1-ви до 4-ти клас? Две мои приятелки са решили да подарят за РД на Теди ваучер за книжарница с идеята да го използваме за раница, а точно в нея от 15-ти юни има 15% отстъпка на всички раници и смятам да се възползваме.
     
*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #78 -: Юни 12, 2017, 21:31:30 pm »
Маги, пиши ми на лс до колко пари можеш да отделиш и ще потърся в немските сайтове. Понякога има много хубави и намалени. Мъжът ми ще идва с колата след месец до София, така че може да се спести от доставка. Намерих един Макнийл за 30 евро. Напиши mcneill ergomatic 2 lovely в гугъл, бял с едни сърчица е. Ако ти харесва, кажи!

Дани, и за теб важи същото, ако решиш. Ето ти цял комплект за 65 евро: https://www.schulranzenwelt.de/herlitz-schulranzen-set-4-tlg.-midi-plus-horses.html
« Последна редакция: Юни 12, 2017, 21:55:30 pm от blue_sky »

*
Re: Нашите пораснали деца през пролетта на 2017 г.
« Отговор #79 -: Юни 12, 2017, 22:48:08 pm »
Деси, много благодаря за предложението, но ще я взема от тук. Цената за комплекта е 166лв, с отстъпката става прилична  :D