0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #980 -: Септември 30, 2016, 19:25:38 pm »
Зайо, рообар са ми любим. Продават ги и при нас. Явно добре им върви бизнесът, което много ме радва. Има ги в ДМ, което значи, че големи количества продават.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #981 -: Октомври 01, 2016, 06:10:21 am »
Добро утро в събота, мили раздумковци  :D
Вчерашното кафенце никой не го видя, а беше там  :lol:

Хубав ден ви пожелавам!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #982 -: Октомври 01, 2016, 08:26:45 am »
Добро утро ,
Тази сутрин ми се наложи да излезна от нас към 7 часа. Не знаех,че събота сутрин София е толкова красива. Слънцето се показва из между сградите,една тишина...
Весел и слънчев уикенд от мен.
П.П.Добавям и една лека закусчица
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #983 -: Октомври 01, 2016, 09:19:16 am »
Добро утро и от мен!
Взимам си кафе, че заради антибиотика, ситната трябваше да стане рано и ....
Днес трябва да почна да подготвям туршията на Жбрула и унре да я приключа. Тъй де - трябва да купя оцет и зарзават, другото е лесно.

Ето и закуска от мен:



Лека събота!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #984 -: Октомври 01, 2016, 09:48:59 am »
Добро утро!
Много кафе ми трябва и на мен, че не можах да спя добре, децата много пъти се будиха тази нощ, то не бе пишкане няколко пъти, местене в моето легло, търсене на някаква играчка рано сутринта....

Хубава събота желая на всички! Аз ще си чакам мача на Григор Димитров, стигна до полуфинал на турнира в Чънгду(Китай), срещата ще бъде днес на обяд (около 12ч., ако някой се интересува  :)).

« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 10:23:00 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #985 -: Октомври 01, 2016, 09:50:14 am »
Добър ден! :)

По прогноза този уикенд се очератава да е последният с "летни" температури, така че ще се опитам да го оползотворя максимално. Утре с ММ ще се грижим за малкия кръщелник (на 2г и 6м) - организирали сме на мама и тате кино и време за "влюбено" кафе. Те още не знаят, но предстои да ги изненадаме :)

Хубави и слънчеви почивни дни!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #986 -: Октомври 02, 2016, 08:02:51 am »
Заключвам, запълнихме темичката. Заповядайте в новата: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51781.0