0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #60 -: Юли 14, 2017, 15:44:23 pm »
Здравей,меря я всеки ден е 6ч преди ставаме от сън когато 2 дни под ред беше 36.2 се усъмних и купих нов термометър дигитален само ползвам ,овулацията я следя с лентички от доста време, по принцип винаги ми се качва до 37 и преди цикъл спада сега в много странна аз записки си водя е моят календар тук съм записала само температурата,от 4 дни съм с страшно ПМС отдавам го най-вероятно на това че трябва да ми дойде
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #61 -: Юли 14, 2017, 19:02:35 pm »
Здравей,меря я всеки ден е 6ч преди ставаме от сън когато 2 дни под ред беше 36.2 се усъмних и купих нов термометър дигитален само ползвам ,овулацията я следя с лентички от доста време, по принцип винаги ми се качва до 37 и преди цикъл спада сега в много странна аз записки си водя е моят календар тук съм записала само температурата,от 4 дни съм с страшно ПМС отдавам го най-вероятно на това че трябва да ми дойде

Предполагам, че до 2-3 дни ще стане ясно дали ще има цикъл, пиши какво се случва.

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #62 -: Юли 25, 2017, 09:13:16 am »
Последните ми измервания. Май този месец ще пропусна ОВУ или ще е по късно, тестовете ще покажат.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #63 -: Юли 25, 2017, 15:02:59 pm »
Последните ми измервания. Май този месец ще пропусна ОВУ или ще е по късно, тестовете ще покажат.
Таня, не си пропуснала овулацията, тя настъпва около 12-48 часа след положителния тест (при теб +тест е днес), правете опити днес-утре и дано да е успешен този месец! 
Два цикъла назад отново имаш положителен тест за овулация на 16-ти ден, в предишния цикъл- на 15-ти. Според мен всичко е наред с тестовете този месец, би трябвало температурата да започне да се повишава. Успех! :)
« Последна редакция: Юли 25, 2017, 16:27:04 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #64 -: Август 01, 2017, 21:15:44 pm »
Здравейте!Правим опити за второ детенце от известно време,сина ми е на 5,4.Цикълът ми варира от 29 до 31 дни,от този месец ползвам графиката,като меря базалната температура в  устата и правя тестове за овулация.Ще помоля ако може някой да ми погледне графиката и да ми каже минала ли е овулацията или не.Тестовете са ми с по слаба втора черта.Благодаря предварително.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #65 -: Август 02, 2017, 10:01:40 am »
Здравейте!Правим опити за второ детенце от известно време,сина ми е на 5,4.Цикълът ми варира от 29 до 31 дни,от този месец ползвам графиката,като меря базалната температура в  устата и правя тестове за овулация.Ще помоля ако може някой да ми погледне графиката и да ми каже минала ли е овулацията или не.Тестовете са ми с по слаба втора черта.Благодаря предварително.

Здравей, lerita!
Графиката ти не е видима, трябва да направиш промяна в настройките:
Овулационен календар -> моят профил ->  слагаш отметка след  Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители -> Запиши промените

По-удобно за коментар ще бъде, ако сложиш линк към графиката в подписа:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #66 -: Август 02, 2017, 22:40:36 pm »
Мисля,че се справих.Много благодаря за помощта.Днес нямах време да си направя тест за овулация,но утре продължаваме както с теста ,така и с опитите и меренето на БТ.Хубава вечер.
« Последна редакция: Август 02, 2017, 22:42:21 pm от lerita »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #67 -: Август 04, 2017, 16:44:48 pm »
Мисля,че се справих.Много благодаря за помощта.Днес нямах време да си направя тест за овулация,но утре продължаваме както с теста ,така и с опитите и меренето на БТ.Хубава вечер.

lerita, при теб продължителността на месечния цикъл варира от 28 до 36 дни, т.е овулацията се очаква да е от 14-15 ден на МЦ до към 22 ден.
В последния цикъл овулацията предстои според мен, продължи си с тестовете и измерването на базалната температура. Успех!  :)
« Последна редакция: Август 04, 2017, 17:04:52 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #68 -: Август 04, 2017, 18:20:44 pm »
Благодаря.Цикълът ми след раждането на сина ми е 30-31 дни,но не съм го отбелязвала.Сега започвам наново.Ще следя температурата и се надявам да уцелим момента.Желая успех на всички тук.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #69 -: Август 07, 2017, 11:58:01 am »
Marci Здравей .да на 16ти юли ми дойде правихме каквото правихме 2 дни преди овулацията по време на нея и както и да е сега ще чакаме .БТ ми е 36.8 и леко по леко се покачва просто от 1ви до вчера не я мерихмери,защото не можех да спя добре много ми се накъсваше съня и прецених че няма смисъл 8 дни преди цикъл съм боли ме всичко кръст яйчници ,гърди но има доста време няма тест който още да покаже толкова рано :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #70 -: Август 07, 2017, 16:15:44 pm »
Marci Здравей .да на 16ти юли ми дойде правихме каквото правихме 2 дни преди овулацията по време на нея и както и да е сега ще чакаме .БТ ми е 36.8 и леко по леко се покачва просто от 1ви до вчера не я мерихмери,защото не можех да спя добре много ми се накъсваше съня и прецених че няма смисъл 8 дни преди цикъл съм боли ме всичко кръст яйчници ,гърди но има доста време няма тест който още да покаже толкова рано :)

kathyperliya, успех този месец, стискам палци!  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #71 -: Август 08, 2017, 13:47:11 pm »
Marsi, благодаря ти за мен си е божа работа ,но някой ден ще се случи . Аз малко на температурния метод не казвам,че му нямам доверие ,но според мен при всеки е индивидуално защото предния път като бях бременна деня преди цикъла падна до 36.6 и в деня на цикъла скочи пак до 37.2 изчаках  малко и ходих на доктор видя 2 точици,но бяха малки и след седмица горе долу прокървях и докато стигна до него вече си ми беше дошло както трябва.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #72 -: Август 10, 2017, 17:37:46 pm »
Моля,ако някой може да ми види графиката и  да ми каже имало ли е овулация и кога според вас е била,Всичките ми тестове са с втора чертичка,но не е по тъмна от контролната на 07,08 теста ми беше с една чертичка.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #73 -: Август 10, 2017, 17:38:02 pm »
Здравейте, вижте ли моята графика? За първи си правя и не знам дали успях да спазя всичко. Четох коментарите с указания, дано съм се справила.
Ако я виждате, според вас имало и е Овулация този месец и дали не съм започнала твърде рано с Утрогестана?
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #74 -: Август 10, 2017, 18:39:56 pm »
Temma Графиката изглежда много добре според мен.Има двуфазност и мисля,че е имало ову разбира се това няма как никой тук на 100% да ви каже.Дано температурата се задържи все така и нагоре и освен,че е имало ову да има и бебче.На колко дни е цикъла?Успех!🤞🏻
« Последна редакция: Август 10, 2017, 18:44:22 pm от danaq999 »
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #75 -: Август 10, 2017, 18:42:36 pm »
Lerita според мен ако е имало ову е била 15-16 ден.Успех и на теб.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #76 -: Август 10, 2017, 18:50:04 pm »
Благодаря за бързото включване.Успех на всички.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #77 -: Август 12, 2017, 13:30:41 pm »
Marsi мисля .че и този месец няма да е след като вчера беше 36.9 днес падна на 36.4 (вярно е ,че не спах добре и нямаше 3 часа сън )  пред менструалните болки ме мъчат от 1 седмица и малко така ,че на 16ти очаквам включване ако не и по-рано 😂😂
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #78 -: Август 13, 2017, 16:04:59 pm »
Здравейте! За първи път меря температурата си. Меря я ректално, всяка сутрин към 7, в почивните дни в 8. До преди това опитвах да хвана овулацията два месеца с тестове, но нещо не се получаваше. Откакто бебеправим нормалният ми иначе точен 31-дневен цикъл се промени рязко и се промени на 45-дневен и веднъж на 50-дневен. Както и да е. Какво мислите за моята графика? Продължих да правя и ову тестовете. На 22.07 тестът го разчитах като положителен, но температурата не се покачи. Притесних се, но на 1.08 и 2.08 тестовете отчетоха 100% положителен резултат, а след това нормално според мен се покачи и температурата. Този месец не сме активни с бебеправенето, но се успокоявам, че с меренето на температурата ще хвана пустата ми овулация и ще успеем.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #79 -: Август 13, 2017, 18:16:02 pm »
........
на 1.08 и 2.08 тестовете отчетоха 100% положителен резултат, а след това нормално според мен се покачи и температурата. Този месец не сме активни с бебеправенето, но се успокоявам, че с меренето на температурата ще хвана пустата ми овулация и ще успеем.
Здравей, GodSaveTheQueen
И според мен това са вероятните дни за овулация, много добре се е повишила температурата след това. Би трябвало до 2-3 дни да стане ясно дали това е успешният ти цикъл, късмет!  :)