0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
KITI
« -: Май 17, 2006, 09:56:56 am »
И ЧУДОТО СЕ СЛУЧИ, ВЕЧЕ СЪМ БРЕМЕННА, още щом се махнах и се убедих, че на базата на тези изследвания съм била подведена и няма данни за липсваща овулация. Дефакто 2 месеца бях на клостилбегит и 2 без него, на 2рия цикъл забременях

Кити, честито и най хубавото бебче ти желая! Но искам само да кажа, че е съвсем възможно да не си имала овулация. Остатъка от Клостила действа следащите 2-3 цикъла.Точоно това коментирахме вчера с моята докторка, че често се случва забременяване след спиране на Клостил. Успех ти желая и лека бременност!
« Последна редакция: Юли 10, 2006, 10:13:20 am от Lali »
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Статистика на успеха
« Отговор #1 -: Май 17, 2006, 11:59:06 am »
Ели, как да ти разбираме постинга, като цитат или си бременна?
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Статистика на успеха
« Отговор #2 -: Май 17, 2006, 13:16:53 pm »
Ели, ако прочетеш внимателно ще разбереш, че конкретно аз съм била въведена в заблуда, обсъдила съм с лекари и тук във форума хормоните - не се подтвърди нито диагнозата поликистозни яйчници, нито липсата на овулация....
По принцип не прибързвам с изводи и мнения, просто вече достатъчно съм информирана за да бъда убедена, че с мен беше злоупотребено и много трудно вече ще имам доверие на лекар...
*
Re: Статистика на успеха
« Отговор #3 -: Юли 10, 2006, 10:07:19 am »
Момичета нека не разводняваме хубавата тема  :)Може малко нахално да ви прозвучи , но може ли да се изтрият последните мнения ( включително и моето) и да останат само разказите на момичетата.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: KITI
« Отговор #4 -: Юли 10, 2006, 10:23:46 am »
Кити, въздържай се от крайни изказвания за лекари.
« Последна редакция: Юли 10, 2006, 10:25:48 am от Lali »