0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валерия е вече щастлива майка
« -: Януари 09, 2017, 12:52:09 pm »
Помните Валерия, нали? Онази със "скаличките" на ДРЗ София. Тя тогава почти не се появи на събитието ни, защото прекара целия ден в клиниката.

От няколко дни искам да пусна тема на Валерия, но ми се губят най-точните думи.
Те и сега не са се появили, но все пак...:

Валерия и нейният съпруг са вече щастливи родители на малкия Ивайло!
Ивайло се появи в дома им не като коледен, а като новогодишен подарък, защото си получиха подаръка на 29-ти декември.

А на Ивановден даже бях на имен ден у тях и беше направена първата торта в негова чест!
 :balk_12: :balk_7:

След десетгодишна битка с диагнозата стерилитет, Валерия най-после е майка! Щастлива майка! Изпълнена. Сияеща.
Тя нито за миг не загуби вярата и надеждата. Не падна. Всъщност, може би е падала, но тя бързо намира сили да стане и да продължи напред. Винаги е усмихната и положителна, въпреки кървящите рани вътре в душата й. Това е Валерия - голямо момиче с голяма усмивка.
Тя е голям човек (и в най-прекия и в преносния смисъл) с голяма душа.
Заслужава да бъде родител.

Вале, пожелавам ти да си все така позитивна и вярваща.
Да сбъднеш и другите си мечти! И онази мечта за сладоледчето и тя да стане реалност! :)
А да си добра майка - това не ти го пожелавам. Това просто съм убедена, че е факт!
Безкрайно се радвам за теб и много те обичам, Валерия!



П.П. Валерия обеща, че ще си довърши дневника тук, затова не давам подробности около самото осиновяване или другите трудности, които е извървяла. Тя сама ще го направи.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #1 -: Януари 09, 2017, 13:27:48 pm »
Разбира се, че помним усмихнатото и леко притеснено момиче Валерия! Тя си е част от Зачатие, наше момиче!
Честита радост на Валерия и нейното семейство! Честит син Ивайло - много да е здрав и щастлив у дома! Много, много хубави поводи и хубави торти занапред, Валерия!  :bighug:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #2 -: Януари 09, 2017, 14:14:22 pm »
Честито Валерия, бъдете много щастливи заедно! :D
*
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #3 -: Януари 09, 2017, 14:26:44 pm »
Валерия, честита сбъдната мечта! Бъдете много щастливи с малкия сладур!

*
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #4 -: Януари 09, 2017, 16:17:32 pm »
Прекрасни думи, Кокиче, много точни и искрени. Аз също много симпатизирам на Валерия, чудесно позитивно усещане имам от кратките срещи с нея :)

Вале, много, много се радвам за теб :) Прегръщам те и желая на теб и твоите двама мъже всичко най най хубаво :) Честито!



   La vita è bella
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #5 -: Януари 09, 2017, 17:37:23 pm »
Разплакахте ме :) ,но сега вече след сълзите веднага се усмихвам, защото до мен се усмихва едно красиво малко човече в което съм влюбена ,нали знаете че любовта дава криле .А всички вие сте страхотни с това което правите и се радвам ,че макар и не толкова активно,но все пак съм част от това .А за скаличките бях обещала да направя цял камион хихиихи ,за следващото ДРЗ  няма да са цял камион ,но ще са порядъчно количество ,за мен ще е радост да почерпя за най -голямото щастие в моя живот (само мъжа ми да не се разсърди ,че и той ми е част от щастието ) :)
 Маги,безкрайно благодаря за прекрасните думи ,надявам се че съм добър човек ,поне се старая :) Целувки от нашето семейство и никой ,никога да не спира да мечтае и да се бори ,нещата все някога си идват по местата по един или друг начин .Смятам ,че майка е не само жената родила едно дете а жената възпитала добър и възпитан ЧОВЕК ,ако някой има притеснения и въпроси относно осиновяването ,готова съм да отговарям на всеки и да помогна с каквото мога :)
« Последна редакция: Януари 09, 2017, 17:42:26 pm от валерия »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #6 -: Януари 09, 2017, 18:04:40 pm »
Валенце, щастливите сълзи са пречистване,
голямо сърце имаш ти, добро и топло, а усмивката ти може да стопли човек на мига!
Бъдете здрави, много щастливи, вашата обща приказка на Мама, Тате и Ивко
започва сега - истинска, пълна с обич и необикновени моменти! Прегръщам Ви!






Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #7 -: Януари 10, 2017, 17:23:24 pm »
Бъдете здрави и безкрайно щастливи заедно..заслужавате го!
*
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #8 -: Януари 10, 2017, 22:03:26 pm »
Валерия, и тук да те поздравя, от цялото си сърце се радвам за вашата сбъдната мечта, прегръщам те! :)
Желая ви здраве, обич и много, много радост! Бъдете щастливи заедно!  :)

*
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #9 -: Януари 12, 2017, 14:23:54 pm »
Поздрави и от мен за щастливото събитие! Бъдете здрави, много щастливи и радостни! Много слънчеви дни! И бързо сбъдване на мечтите!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #10 -: Януари 12, 2017, 16:20:00 pm »
Честита радост, Валерия! Бъдете много здрави и щастливи!  :bighug:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #11 -: Януари 14, 2017, 12:11:39 pm »
Честито! Пожелавам щастие и сълзи вече само от радост!


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #12 -: Януари 16, 2017, 13:04:36 pm »
Много ме радват такива хубави и чудесни новини!

Нека са здрави и щастливи   цялото семейство ,а  малкия Ивайло да носи много усмивки и радости !


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #13 -: Януари 27, 2017, 18:50:50 pm »
 Такива новини ме радват безкрайно! Бъдете здрави и много щастливи! :P


Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #14 -: Януари 27, 2017, 21:21:50 pm »
Честита сбъдната мечта! Бъдете много щастливи заедно и много да се гордеете с малък Ивко! Целувки от нас и Марти
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Валерия е вече щастлива майка
« Отговор #15 -: Март 12, 2017, 17:22:24 pm »
Какви новини изпускам...по-често трябва да влизам във форума.Честито,Валерия.Вече имате всичко.Бъдете безкрайно щастливи с малкото човече!