0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: DHEA-S
« Отговор #20 -: Август 01, 2006, 13:20:22 pm »
Вчера бях при Коларов! Каза ми ,че е нужна и спермограма и ме посъветва да бъде направена ж клиника Малинов! Да но тя излиза ж отпуск от Петак и ще трябва да чакаме до края на август! Като ще трябжа и аз да си направя още едно изследване за инсулин което каза,че е задължително! Сега мисля да отпочина малко от лекари и изследвания:) след 10 дни заминавам на море и след като се върна започваме пак:) Но току виж по време на отпуската се случи нещо хубаво;) Успех на всички!   
Re: DHEA-S
« Отговор #21 -: Август 01, 2006, 19:26:12 pm »
 Да и аз взимах Диане 35 , просто като противоза4атъ4но средство; но бях о4ерована, защото освен 4не забременявах нямах никакви пъпки по лицето, нямах менструални болки, имах прекрасни гърди.
  Но като реших да го спра за да забременея се по4на кошмара- оказа 4е вси4ки тези благоприятни ефекти са били от високата доза хормони които Диането съдържа , както и 4е в сравнение с девойка която не е взимала такова противоза4атъ4но ще 4акам 6 месеца по - дълго за да забременея (докато се възтанови овулацията)... И колкото възрастовата граница е по-висока толкова този период на 4акане се удължава. Тъй 4е ако не сте принудени до крайност, по мое мнение не пийте тези хап4ета.
*
Re: DHEA-S
« Отговор #22 -: Август 02, 2006, 17:31:08 pm »
Може ли някой да ми препоръча добър ендокринолог или ендокринолог-гинеколог в Пловдив? :ywoohoo:
Д-р Даскалов клиника Торакс
Re: DHEA-S
« Отговор #23 -: Август 05, 2006, 21:11:58 pm »
моята гинеколожка ми каза,че трябва да пия даянето поне 6 месеца,за да има резултат.иначе много се изкушавам сега като свърша третия блистер да го спра и да се изследвам след месец,но ако не е в ниво,само ще съм загубила време и трябва да почвам от начало и затова не смея да го прекъсна преди да съм изпила 6 блистера (6 месеца:()
*
Re: DHEA-S
« Отговор #24 -: Август 25, 2006, 13:15:16 pm »
Може ли някой да ми помогне, само само стойностите на DHEA-S са ми завишени всички останали хормони са ми в норма, предписаха ми Диане което не знам дали ще понеса.. преди време съм пила диане и логест но имах ужасно кървене. Сега трябва да пия Диане поне 6 месеца но предизвиквам цикъл с Дуфастон . не знам какво да правя ако пак не ми спре от Диането ..
Всички искаме бебета нали ? :D
*

    f

Re: DHEA-S
« Отговор #25 -: Август 26, 2006, 14:02:27 pm »
Аз също имах проблеми с Dhea-to,и ми предписаха Диане 35! Пих го много малко....3 мес . и всичко се нормализира:) Единственото което чувствах от него/Диане 35/ беше,че имах ужасни болки в корема ниско долу....а за цикъла ми той се нормализира!Но след като спрях Диане още на същия мес. започнах да кървя по никое време и след като отидох при лекаря той ми предписа Дуфастон от 15 ия ден 10 дни!На 3 ия ден след спирането му ми дойде нормално но вече 6 ден кървя което за мен не е нормално....обърках се тотално! :(
Re: DHEA-S
« Отговор #26 -: Август 26, 2006, 14:05:21 pm »
Ника F съм аз Димианки:) не се бях логнала!:)
*
Re: DHEA-S
« Отговор #27 -: Август 27, 2006, 20:18:06 pm »
Нормално е след спирането на Дуфастона да ти дойде дано нямаш проблеми ... на мен дуфастона ми го преписват за предизвикване на цикъла, тъй като като не пия хапчета не ми идва. Най-тъпото е че само DHEA S ми е над нормата а от години буквално нямам цикъл  ... и за момента ми казаха че не мога да забременея, но на практика не било невъзможно. Тъжна работа! :(
Всички искаме бебета нали ? :D
Re: DHEA-S
« Отговор #28 -: Юни 18, 2007, 14:10:50 pm »
Zdraveite iskam da kaja 4e kolkoto i da xvalite Diane-to znam mnogo xora koito sa si izpatili ot nego na men li4no edna ginekolojka iska6e da mi go izpi6e no moqta endokrinolojka mi kaza 4e ima mnogo lo6 efekt pri xormonalnite mi problemi(za6oto i az imax zavi6en DHEA-S,Progesteron i Testoron,no ot Dianeto 6qx da napulneq mnogo i okosmqvaneto da se uveli4i (kolkoto i da pomaga pri menstruaciqta).
Az li4no pix Yassmine i sum mnogo dovolna ot nego nqma obratni efekti i ne vliqe na okosmqvaneto i kilogramite.NO,pri vseki e razli4no,tova ne6o trqbva lekar da ti go izpi6e za6oto tezi ne6a ne trqbva da se vzimat ako nqma6 ili ima6 nqkakuv xormonalen problem. :wink: