0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дали съм бременна
« -: Декември 30, 2016, 08:25:59 am »
Здравейте,искам да се консултирам с вас тъй като стм на лекар чак след нова година.
Няколко дни преди датата на очаквана менструация се появи едно едно кафеникаво зацапване,след това ми закъсня два дена,направих тест,който показа бледа втора черта и на същата вечер започна обилно кервене което продължава вече 7 дена,а при мен нормалко е 4-5.Направих втори тест който брше отрицателен.Но и до днес болките в  яйчниците продължават и чувствам ужасно неразположение.
*
Re: Дали съм бременна
« Отговор #1 -: Декември 30, 2016, 09:24:23 am »
Mairichka, ако болката е много силна, редно да се консултираш с лекар (преглед с вагинален ехограф), не знам къде живееш, имаш ли възможност да отидеш на преглед днес в някой спешен АГ кабинет?

Re: Дали съм бременна
« Отговор #2 -: Декември 30, 2016, 09:46:20 am »
Mairichka, ако болката е много силна, редно да се консултираш с лекар (преглед с вагинален ехограф), не знам къде живееш, имаш ли възможност да отидеш на преглед днес в някой спешен АГ кабинет?
единственно в болницата мога да ида,болките ту се появяват,ту изчезват като придърпвания,целият корем ми е подут,незнам дали да не взема още един тест,но след втория който беше отрицателен някак ме е страх
*
Re: Дали съм бременна
« Отговор #3 -: Декември 30, 2016, 09:54:47 am »
Най-добре би било кръвен тест за бременност. Може да пробваш и с уринен, но го направи след 2-3 часа въздържане от прием на течности (да има по-висока концентрация на ЧХГ в урината).
« Последна редакция: Декември 30, 2016, 09:58:34 am от marsi »

Re: Дали съм бременна
« Отговор #4 -: Декември 30, 2016, 10:29:48 am »
Най-добре би било кръвен тест за бременност. Може да пробваш и с уринен, но го направи след 2-3 часа въздържане от прием на течности (да има по-висока концентрация на ЧХГ в урината).благодаря ти,ще пробвам така и ще пиша,ако не ще ида до спишен кабинет