0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #20 -: Декември 01, 2016, 12:10:15 pm »
Здравейте момичета днес правих тест отново е много рано,но не се стърпях.Отначало нищо не видях в банята си си го оставих след 5 мин на масата.След известно време го взех и на определена дневна светлина ми се видя 2 черта много бледа почти бяла. Според вас има ли изобщо такава или на мен ми с привижда (аз така смятам) или може да е изпарителна черта. :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #21 -: Декември 01, 2016, 12:18:44 pm »
Даная според мен теста си е отрицателен.Това ,което ти се вижда е по-скоро изпарителна линия
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #22 -: Декември 01, 2016, 12:22:05 pm »
И аз така смятам просто за 1 път се появявя такава изпарителна и не знаех така ли изглежда.Благодаря :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #23 -: Декември 01, 2016, 13:14:32 pm »
danaq999, сама каза, че е рано ;-) ...
Така, че стискаме палци утре... в други ден да ни зарадваш с по-наситена  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #24 -: Декември 01, 2016, 13:22:13 pm »
Благодаря много hris_80, но май наистина е била изпарителна,защото вече трябва да имам голямо въображение,за да я видя.Иначе теста е правен 10 дни след + тест за Ову.Това ни е 4 месец опити и вече почвам да губя надежда.Благодаря много за подкрепата 💋💋💋. Дай Боже на всички 2 чертички.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #25 -: Декември 01, 2016, 15:25:04 pm »
Много рано си направила теста, прекалено рано.Изчакай още поне 5 дни и ако искаш повтори, но аз бих чакала до деня на цикъла.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #26 -: Декември 01, 2016, 15:34:17 pm »
Даная, а според мен това си е положителен тест, въпреки че е много рано. От 5 годишния ми опит с тестове, така наречената изпарителна черта е сиво-бяла, и се появява след пълно изсъхване на теста, тоест след часове,а не толкова бързо. Тук виждам съвсем ясна чертичка :) Само Клиър тест са ме подвеждали, защото още от началото им се появява една черта, докато се намокри цялото прозорче, а после изчезвва след десетина секунди, но е по-различно от твоя тест.  Силно стиснати палци от мен  :bighug:
« Последна редакция: Декември 01, 2016, 15:40:36 pm от lilitu »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #27 -: Декември 01, 2016, 16:00:59 pm »
Аз да мина да се оплача.
Днес беше инсеминацията. От всичко, което съм чела как се случва в България, еми тук няма нищо общо. Никаква конфиденциалност в лабораторията, накараха ме да си сложа обработения материал в сутиена, но тъпото е, че едва ли не трябваше в чакалнята, добре че помолих да се пъхна някъде. Лекарят ми ме взе с почти час закъснение. Не знам дали О е настъпила, не е ли, колко фоликула пораснаха в крайна сметка, а бе, нищо не знам. Беше си без преглед.
И така, за мен е доста странно, но знам ли. Все пак и тук имат деца...
Иначе се надявам всичко да е наред и да имаме поне този път късмет и да стане.

Добре дошли на новите момичета. Дано бързо да се изместите от тази тема. 3-4 месеца не са много, не се отчайвайте. Аз все още се имам за нова, а то станаха 2,5 от както започнахме с опитите :) Правете каквото е нужно, но без да изпадате в крайности. Започнете например със спермограма (само в репродуктивна клиника, не в обикновена лаборатория)- не е скъпа, отхвърля 50% вероятност да има нещо. После едни хормони на 3ти ден + щитовидна и ако няма нищо- просто си правете секс. Ако има, има си начини.
И знаете 1 год до към 33-35г. и 6м. за над 35г.
Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #28 -: Декември 01, 2016, 17:45:08 pm »
Хахх лошото е,че и моя е клиър и от чертичката няма и помен вече явно е бил нещо дефектен. А сега като погледнах аз го оставих на масата след като на 5 минута нямаше нищо и го погледнах чак след час.Тъй,че май е станало за съжаление точно това,което обясняваш,но нищо.Благодаря все пак,че се отзовахте момичета макар и изпарителна все пак не ми се е привиждало.Успех на всички чакащи.💋💋💋 Ще ви пиша какво е станало.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #29 -: Декември 01, 2016, 21:31:26 pm »
Даная, миличка, все пак ще кажа- до цикъл, надежда има :) Целувки и мисли позитивно ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #30 -: Декември 01, 2016, 21:39:08 pm »
Lilitu благодаря за подкрепата 💋💋💋
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #31 -: Декември 02, 2016, 07:54:19 am »
Здравейте момичета аз нали съм малко лудичка и отново направих тест,но този път престо интересно ми беше какво ще стане дали ще е като вчера(знам,че е рано) та имах тест престо направих го изчаках 10 мин и го оставих след още 10 отново го вЗех и пак същото толковааа блеееда черта,че едвам се забелязва,но накар и мъжлето да гледа и той я вижда опитах се да снимам ,но на снимката не се вижда и затова не мога да ви покажа.Не знам какви са тези изпарителни,но и преди съм държала тестове такива не ми се бяха показвали.Луда работа нз какво да мисля,ако ми закъснее отново ще направя тест пък да видим.
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #32 -: Декември 02, 2016, 08:17:55 am »
Здравейте момичета аз нали съм малко лудичка и отново направих тест,но този път престо интересно ми беше какво ще стане дали ще е като вчера(знам,че е рано) та имах тест престо направих го изчаках 10 мин и го оставих след още 10 отново го вЗех и пак същото толковааа блеееда черта,че едвам се забелязва,но накар и мъжлето да гледа и той я вижда опитах се да снимам ,но на снимката не се вижда .Качвам все пак снимка ,за да видите на живо се вижда мноооогооо светла розова линийка.Някой с богато въображни може да види :Д Не знам какви са тези изпарителни,но и преди съм държала тестове такива не ми се бяха показвали.Луда работа нз какво да мисля,ако ми закъснее отново ще направя тест пък да видим.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #33 -: Декември 02, 2016, 08:42:49 am »
Аз нямам толкова богато въображение.Отделно, че на тестовете пише да се проверяват до 10 мин след като са направени мисля.Всеки е различен, но някъде там са границите.След това не е коректен.

Даная и аз много искам бебе, но се въздържам от тестове, докарват ме до ужасна депресия.
Изчакай закъснение, а аз ще стискам палци.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #34 -: Декември 02, 2016, 08:48:31 am »
Magi_st аз сама казах,че на снимката не се вижда.Права си за всичко,но аз съм от по-нетърпеливите затова.И се извинявам на всички,че ви занимавам с моите глупости.Успех и на теб :)
« Последна редакция: Декември 02, 2016, 08:53:37 am от danaq999 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #35 -: Декември 02, 2016, 09:11:05 am »
Даная, аз и тук виж чертичка и много много ти стискам палци :) Не мисля , че е изпарителна, те изглеждат по друг начин :) С първото ми дете, първият тест беше на 9-10ти ден след О и се появи чертичка супер бледа чак след час :)  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #36 -: Декември 02, 2016, 09:14:54 am »
Lilitu много ти благодаря за подкрепата и позитивното мислене,което имаш.Надявам се да си права.Аз нищо не мисля засега просто се чидя защо така се случва този път.Желая ти успех и ще ти стискам палци да ни зарадваш най-скоро с още едно детенце.💋💋💋👍👍👍
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #37 -: Декември 02, 2016, 09:29:55 am »
О не ни занимаваш с глупости ти пък.Всеки има свой начин и свои емоции, за това сме се събрали да се подкрепяме, да си ударим по едно рамо, или някой да ни раздруса и да каже, съвземи се!

Аз просто не издържам с тия тестове, наистина много зле ми действат.Кефя се на куража ти!

Успех!

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #38 -: Декември 02, 2016, 09:37:04 am »
Magi_st благодаря.Аз пък съм обратното на теб побърква ме чакането предпочитам да знам истината по-отрано,отколкото да се надявам толкова дълго време и после да се разочаровам.Затова правя така.Стискам палци да имаш 2 чертички още този месец и да се похвалиш.🤗👍👍😘
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #39 -: Декември 02, 2016, 09:39:12 am »
Даная, пожелавам ти в най-скоро време мечтата ти да се сбъдне. Моят съвет е да ограничиш правенето на тестове, защото личният ми опит(а и този на други момичета тук) показва, че така разочарованието е много по-голямо, когато нещата не са се случили. Доколкото разбрах опитвате от сравнително скоро, така че и да не се е получило, продължавайте в същия дух. Сега най-добре изчакай датата на цикъла. Успех!

P.S. Казвам го за добро, защото аз лично съжалявам за месеците, в които не се наслаждавах нито на любовта, нито на секса, нито на малките неща в живота, а мислех само дали се е получило този път. Дано мнението ми да бъде разбрано правилно и да бъде полезно за момичетата тук.