0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!имам проблем много съм объркана преди седмица усищах болки ниско в корема които продължават и сега главоболие и понякога ми става лошо от парфюми.Направих тест shure check и се показа много бледа втора черта след три дни направих още един и се  показа много страна черта възможно ли е да съм бремена моля ви помогнете
Re: Много бледа черта на теста за бременост
« Отговор #1 -: Юли 25, 2017, 23:01:56 pm »
Веси,стискам палци за + тест.За да разбереш със сигурност е най-добре да направиш кръвен тест.Относно този тест може да е невалиден,може да е всичко,а усещанията е нормално и преди цикъл и при бременност,при всеки е различно,може и от самовнушение да е.
*
Re: Много бледа черта на теста за бременост
« Отговор #2 -: Юли 25, 2017, 23:25:52 pm »
Vesi10, този тест може и да е невалиден. Направи отново тест, най-добре с първа сутрешна урина (нивото на ЧХГ в урината е по-високо), а ако тестваш през деня- след 2-3 часа въздържане от прием на течности.
Както и Бебешок е писала, може да направиш кръвен тест (не е нужно да е на гладно, по всяко време на деня, цена около 20лв.), той със сигурност ще покаже дали има бременност.
Успех и пиши какъв е резултатът от следващия тест!

Re: Много бледа черта на теста за бременост
« Отговор #3 -: Юли 26, 2017, 05:32:56 am »
Благодаря за мненията мисля да изчакам още малко и направо на гинеколог ще запиша час и ще ви пиша за резултата
Re: Много бледа черта на теста за бременост
« Отговор #4 -: Юли 26, 2017, 09:29:52 am »
За гинеколога трябва да минат 10тина дни от закъснението,за да се види.Стискам палци
Re: Много бледа черта на теста за бременост
« Отговор #5 -: Юли 27, 2017, 00:10:31 am »
Благодаря ти ще изчакам още една седмица
*
Re: Много бледа черта на теста за бременост
« Отговор #6 -: Август 01, 2017, 12:04:26 pm »
Vesi10, какво става? Прави ли тест? :)