0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #520 -: Декември 04, 2016, 07:37:12 am »
Добро утро!
Света Варвара е днес .
Въобще Декември е с празничен дух !

...,сутринта малкия стана още в 7ч .
И  след като лудя цял ден ,снощи в 17ч каза- да си обличам  пижамата ,мия зъбите и да четем книжка и да лягам. Викам -я изчакай поне още час,че сутринта в 5 ще станеш :)



Petqst, добре че само с една книжка сте се разминали -чудо казвам аз :)
А тя лудницата по магазините сега започва  навсякъде -сякаш за последно се яде,пие и пазарува.

Смайл, още един глас за първия лот заради картинката -предполагам идеята е за Коледни снимки или покрай Коледа . Иначе за жена роклята ми харесва повече .

Дано и днешния ден е топъл и без вятър като вчерашния .
Ползотворна почивка !
« Последна редакция: Декември 04, 2016, 07:44:51 am от nimika »


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #521 -: Декември 04, 2016, 08:57:04 am »
Добро утро :)
Хайде на кафенце със закуска :)

nimika , то ако питам Стаси - целият магазин, или по-точно всички играчки трябва да купим от там :)
При нас отново пекна слънце, но жулииии  :wink:
Лека и спокойна неделя.
А и честит празник на всички празнуващи :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #522 -: Декември 04, 2016, 09:08:09 am »
Добро утро! 
Честито на всички, които празнуват днес!  :)

Смайли, и на мен първото ми хареса.

Чудесно беше времето вчера, дано и днес да е така, хубав ден желая на всички! :)
« Последна редакция: Декември 04, 2016, 09:09:44 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #523 -: Декември 04, 2016, 09:50:09 am »
Добро утро! :D Дано и днес е така хубаво времето,както бе вчера.То май и такова се очертава!! :D Ще се хойка.... :lol:. Няма лошо! Честито на всички именници! :D
Джамбото и на мен много не ми харесва. Винаги излизаш поне с 50 лв по-малко в джоба и един куп ненужни джунджурии,които се чудиш къде да сложиш като се прибереш. :lol: Има хубави играчки и е добре ,че са на едно място.Само дето огледът им е поне час,час и половина,което много ме изнервя!! :wink: Останалото ,обаче,си е достойна за китаски магасин за 1 лв. Ние и така му викаме- най-големия магазин за 1 лев!! :lol:
Дървените играчки в Лидъл,обаче,много приятно ме изненадаха. 8O Може би не съм се заглеждал предните години/разбираемо/ :wink:,но сега ми се виждат доста читави. :lol:
Хубав и приятен ден! И не стойте вкъщи. :lol: Домашната работа няма да избяга,но декемврийското слънце си е чист подарък. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #524 -: Декември 04, 2016, 10:13:22 am »
Благодаря ви за мненията  :D
И на мен еленчетата много ми харесаха, но същевременно исках нещо по-цветно и с настроение.
Коледната фотосесия си я направихме и няма да ми трябват за там блузките, а за ежедневието.

И аз днес ще изведа дребния, но още не знам къде... Може една Икеа да направим.
Ние имаме проблем с обличането. Не ми дава да го обличам дебело. И направо измръзва, ако сме повече от 10 мин навън. Ако пробвам да му сложа нещо, което не иска, изпада в истерия.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #525 -: Декември 04, 2016, 10:19:01 am »
Добро утро!
Тук пече от рано, но не вярвам да е подходящо за излизане още. Ще го проверим после. Вчера ги пратих за риба уж до близкия супермаркет, ама то нямало, та отишли до Кауфланд, разходили се добре. Не взели баш каквото говорехме, ама .... мъж - къ щяло да пита къде е нещо си. Най-лесно е да се прибере и да каже: „обиколих магазина целия и не го намерих“. Не за пръв път ми го прави това. :lol: Но все пак взели шаран, който даже е добре изчистен. Сега остава да реша как да го приготвя, та приемам идеи.
Лека неделя от мен!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #526 -: Декември 04, 2016, 13:10:52 pm »
Докато ми пуснат нета и то станало обяд  :lol:
Наздраве, време е за червено

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #527 -: Декември 04, 2016, 16:27:17 pm »
Здравейте и от мен! Аз съм Фрея, но вече с друго име.
За много дълго време се изгубих, но просто нямах много време.
Започвам да разказвам - преди да се роди нашето момченце, първо почина баба ми, малко преди с мъжа ми да подпишем. Съжалявам много, че не се запозна с бебчо, но явно така е трябвало да стане.
Иначе на 19ти юли се роди нашето момче. Роди се със секцио, тъй като беше голямо бебе и лекарите казаха, че има опасност да се заклещи. Всичко мина много леко и се възстанових бързо. Сега имам да свалям някой и друг килограм, но да сме живи и здрави, и това ще стане.
Междувременно, другият ми дядо се установи, че има рак на кожата и сега ще го оперират.
Ние подадохме документи за втори опит по фонда и се надяваме да имаме късмет като първия и дребчо да се сдобие с братче или сестричка.
Та това е от мен за момента.

Честитя Св. Варвара!





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #528 -: Декември 04, 2016, 17:03:22 pm »
Честит Празник, момичета и Рачо! Пак започва низ от празнични дни, типично по декемврийски :)

Axinora, Добре завърнала се и Честито ти ново име!
Съжалявам да прочета за неприятните моменти, през които преминава семейството ти, но за жалост, някои житейски ситуации са извън нашите "правомощия".
Затова пък, пожелавам от цялото си сърце да ви е здрав и палав малък Стефчо и само радости и усмивки да ви носи :). Стискам палци и за успешен втори опит и дано не ви се налага да чакате до заповед :wink:

Спокойна неделна вечер на всички!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #529 -: Декември 04, 2016, 17:23:01 pm »
... все пак взели шаран, който даже е добре изчистен. Сега остава да реша как да го приготвя, та приемам идеи.
Пържен или пълнен ? За Никулден правя пълнен - в шарана плънка от задушено кисело зеле, може с гъби  , а около него- ориз  с орехи , домати и гъби .


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #530 -: Декември 04, 2016, 23:26:49 pm »
Фрея, добре завърнала се! Радвам се, че сте добре. Честито ви момченце! Да ви е жив и здрав момъкът!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #531 -: Декември 05, 2016, 06:04:26 am »
Добро утро в понеделник, мили раздумковци  :D
Фрея, честито ви момченце! Живи и здрави бъдете!

Успешна седмица на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #532 -: Декември 05, 2016, 07:52:57 am »
Добро утро :)
Зай отново ни е поднесла кафето, а от мен закуска:

Фрея, честито! Живи и здрави да сте! :)
Лека и спорна седмица :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #533 -: Декември 05, 2016, 08:13:03 am »
Добро утро, банда!
Благодаря за кафето и закуската! Днес навън е студено и моите хора тръгнаха сами (ми тъй де, що да мръзна и аз с тях  :lol:).
Шарана май ще го метна на грил-тигана и готово.
Фрея, добре си се завърнала и честито ви момченце, да ви е много здрав и да ви носи много поводи за гордост!
Лек понеделник и лека нова седмица!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #534 -: Декември 05, 2016, 08:29:45 am »
Благодаря ви и добро утро и от мен!

Страхотна закуска, както винаги!  :)

И Честит празник!





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #535 -: Декември 05, 2016, 08:47:00 am »
Добро утро! :D И тук студено,но поне слънцето озарява! какво повече да искаме от началото на декември!  :lol: Честит да ви е малкия Стефчо,Ахинора!! Много да е здрав и да ви радва. И добре си си дошла,макар и под друго име./скоро гледах някакъв филм,не помня кой,но помня фразата- не името прави човека,а човека-името :wink:/ Та както и да се казваш,важното е кой си!! :wink: Подозирам обаче,че ще се получат доста обърквания  в "адаптационния период" за новото име..... :lol:
Хубав ден и прекрасна седмица! Празниците започват!! С шарани или други риби,започва се........
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #536 -: Декември 05, 2016, 08:56:52 am »
Хубава и   светла  седмица !

Света Сава е днес !
  https://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1627312
Честит празник на всички именници !

То вече човек се обърква кой кога има имен ден , ама  нека е весело !



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #537 -: Декември 05, 2016, 09:42:00 am »
Здравей, Фрея-Ахинора, бъдете здрави и щастливи!  :)

Добро утро на всички!  :)
Слънчево е, но доста студено днес  бррр.

Честито на имениците!
Много празници този месец  :), но нека да има поводи за празнуване - чудесно е :)

Хубава седмица!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #538 -: Декември 06, 2016, 06:21:18 am »
Добро утро на Никулден!
Живи и здрави бъдете всички, които празнувате днес.

Успешен ден, мили раздумковци  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #539 -: Декември 06, 2016, 07:57:26 am »
Добро утро! :D Хубав Никулден се "очертава" :lol:. Още повече ,че днес празнува нашия град!  :wink: Честито на именниците! Нека Св. Николай ги закриля и и ги дари със здраве! Честито и на моряците,рибарите и банкерите! :D Пожелавам ви празнично настроение днес!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]