0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, вероятно не е тук мястото, но от телефона, намирам само тази тема...
Та ситуацията е следната:
Миналия месец ми намериха киста, минах лечение, сега не помня името, но всичко мина успешно и без интервенции. М си ми дойде, а в датите на О, бяхме буквално много старателни😁
7 дена преди чакания Ц, на 12.07 получих Зацапване, цели 2 пъти, с цвят между тъмно розово и светло кафяво, 2 капчици през нощта, днес розово, само на хартията.... Четох за някакво имплантационно кървене, но не знам дали може да е това.... На няколко пъти последните 3 дни имах и бодежи в яйчниците. Изобщо, някакви идеи как точно да полудявам... 🤣
Здравей Дани, за съжаление няма как да се знае предварително, шансовете са си 50 на 50. Има вероятност да е имплантационно кървене, но може и да е просто от разбутани хормони. Предполагам си пила противозачатъчни или дуфастон за кистата? Те могат да предизвикат аномалии в цикъла. Изчакай си датата и ако не ти е дошло, си направи тест. Успех 🙂
Беше ми предписан оргаметрил,който приемах от 9.06 до 12.06,като М нми дойде на 18.06.
Не знам дали е възможно да е от него.И преди съм го пила,но до сега не съм имала такъв страничен ефект :)
Е предполагам,че всичко ще се изясни след около 7 дни.Според календара ми,ми остават 5 дни до лелката,т.е. на 19.07 трябва да ме посети. Днес ми е 3ти ден зацапване,но няма разлика от предните 2 дни,освен,че сутринта имах леки пмс ,а корема ми започнах да чувствам някак стегнат и под напрежение,особено когато лежа....Ще видим :)