0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спермограма в Бургас
« -: Август 12, 2016, 11:41:23 am »
Здравейте със съпруга ми от 4 месеца правим опити за дете, но за сега безуспешни, знам, че за да се търси проблем трябва да сме правили опити от 6м до едно година. Притеснявам се за това, че тази година навършват 29г.,а той 35 г.за това искам от рано да си направим необходимите изследвания да да знаем как да процедираме. Ще съм билагодарна ако ме насочи те към специалист в гр. Бургас или региона за да може съпруга ми да си направи спермограма. Предварително благодаря.
*
Re: Спермограма в Бургас
« Отговор #1 -: Август 13, 2016, 09:58:58 am »
Здравей, Мелани123!
В Бургас няма такава лаборатория, която да направи точен анализ и ще бъде загуба на време и средства. Нали има център за АРТ в МБАЛ-а, но аз лично не бих се доверила. Най-близо е Варна. Там има няколко клиники за репродуктивни проблеми, но по-добре някой, който е бил там да те насочи.
Ние директно се насочихме към София.
Успех!

Допълвам:
И пак за да не губите време и да плащате по няколко пъти, направете разширена спермограма с критериите по Крюгер, а не обикновена.
« Последна редакция: Август 13, 2016, 10:02:28 am от rosss »


*
Re: Спермограма в Бургас
« Отговор #2 -: Август 13, 2016, 16:11:44 pm »
Пет изгубени години с бургаски лекари! Спермограмата на мъжът ми беше според изследванията перфектна. В София, клиника по стерилитет и о, изненада!  Диагноза олигоастенотератозооспермия. За уточнение, само преди месец беше правил спермограма в Бургас и всичко беше ОК!  Насочи се към Варна, Пловдив или София. Не си губи времето в Бургас.
Успех!
Re: Спермограма в Бургас
« Отговор #3 -: Август 13, 2016, 19:57:15 pm »
Момичета благодаря за съветите знам, че в Бургас няма добри лекари за каквото и да е, но мислих че спермограмата няма да е проблем къде ще се направи. Може ли да ми препоръчате клиника в София.
*
Re: Спермограма в Бургас
« Отговор #4 -: Август 14, 2016, 06:50:46 am »
Всеки ще ти препоръча клиниката, която посещава :)
Ние сме доволни от Щерев. Разширенара спермограма струва по спомен около 240 лв. Но така или иначе, ако се насочите към тях, трябва да си запазите час за изследването ( мисля че беше между 8 и 10 сутрин) и можете да попитате за цената.

Копирам линк с клиниките:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1065&Itemid=115

Успех!