0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Онлайн магазини за детски дрехи
« -: Юли 08, 2016, 09:58:22 am »
Здравейте, видях че има пусната тема за чужди сайтове, но не открих такава за български.
Предстои ми кръщене на момиче на една моя приятелка и нямам време след работа да търся подарък по магазините. Може ли да ми препоръчате онлайн магазин за детски дрехи.   :wink:






« Последна редакция: Юли 08, 2016, 12:20:30 pm от magi_st »
*
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #1 -: Юли 08, 2016, 10:18:58 am »
Аз много харесвам ето този магазин: http://angel-baby.eu/
Имат и магазини в София и на други места, където човек директно може да отиде и да купи нещо.

Иначе повечето майки тук пазаруват май от чужбина. Предлагането на качествени български дрешки е много ограничено.  :(
За кръщене можеш и обувки за прохождане да вземеш.

*
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #2 -: Юли 08, 2016, 10:36:36 am »
Подкрепям Блу за angel-baby. Пазарувам от тях за приятелски бебета, винаги когато успявам и качеството е доказано. Аз обикновено ходя физически в магазините им, но сайтът им също е доста богат.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #3 -: Юли 12, 2016, 15:38:34 pm »
Аз много харесвам ето този магазин: http://angel-baby.eu/
Имат и магазини в София и на други места, където човек директно може да отиде и да купи нещо.

Иначе повечето майки тук пазаруват май от чужбина. Предлагането на качествени български дрешки е много ограничено.  :(
За кръщене можеш и обувки за прохождане да вземеш.
Стоката е много качествена. Много съм доволна !!!
* премахнато от модератор
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #4 -: Юли 13, 2016, 17:42:39 pm »
Здравейте, благодаря за идеите, аз вече поръчах :)


редактирано от модератор
« Последна редакция: Юли 13, 2016, 21:43:36 pm от little_rabbit »
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #5 -: Август 15, 2016, 23:00:51 pm »
Аз пазарувам онлайн от бейби.бг , много съм доволна. Хубавото при тях е, че има доста намаления, доставката за стоки над 80 лв. е безплатна, а също така може да купиш стоки на изплащане.
« Последна редакция: Август 15, 2016, 23:15:29 pm от jam »
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #6 -: Август 19, 2016, 20:38:19 pm »
И аз харесвам angel baby, но ако пазарувате он-лайн имайте предвид, че размерите са им умалени и някои модели допълнително се свиват малко при пране.
Иначе съм поръчвала от carnival kids, от abubu и от minene (в момента даже имат голямо намаление последните). Не са български дрешките, но по принцип са хубави.
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #7 -: Септември 01, 2016, 12:28:11 pm »
Моите приятелки пазаруват много от Точици - има детски и бебешки дрехи, и някакви други нещица... но доколкото знам и доста други, въпреки, че аз съм против онлайн пазаруването вече, или поне за бебешки дрешки... :?
« Последна редакция: Септември 02, 2016, 09:30:55 am от Елфи »
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #8 -: Септември 01, 2016, 13:27:07 pm »
Ех, какво съвпадение, тъкмо се връщам с покупки от Точици за дребния  :lol:
Български спортни дрешки за есента за яслата взех. Гледам, че са произведени от благоевградска фирма.
*

    stefi22

  • *
  • 4
  • Ем няма кво :D
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2016, 15:00:36 pm »
Аз пък бих подкрепила пазаруването от чужбина. Можеш да си купиш от Китай стоки за по няколко долара. В България има два варианта - или са български и са с малко по-висока цена или са изцяло китайски с весела надценка.

Определено бих избрала българското, ама малко трудно да го намериш. Някой изобщо знае ли къде могат да са намерят бебешки дрешки от България?
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #10 -: Септември 18, 2019, 17:36:22 pm »
Бихте ли препоръчали онлайн магазин за бебешки обувки. Ще купуваме първите обувки на малката принцеска и идея си нямам от къде.

Споделете марка / магазин от който сте доволни

« Последна редакция: Септември 22, 2019, 11:11:43 am от Елфи »
*
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #11 -: Септември 18, 2019, 19:49:42 pm »
За мен е задължително от физически магазин. За малко и  подобни ни мога да помогна, но гледах да са кожа, да обхващат глезена, да се обелват лесно и подмяната за е достатъчно мека.
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2019, 15:25:45 pm »
Конкретно за обувки и аз бих заложила на някакъв физически магазин, защото даже моя номер не мога да си оцеля когато поръчвам онлайн, а да не говорим за детето… 8)
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2019, 10:01:20 am »
Не знам защо в България цените на детските дрехи са толкова високи 8O 8O 8O Аз почти всичко на малката съм поръчвала от Джордж. Просто трябва да се комбинирате няколко майка, за да ви излезе по-евтина доставката. Дано сега покрай черния петък да намалят реално и цените в Българските магазини, но ще видим…
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #14 -: Януари 03, 2020, 15:27:58 pm »
Ние със съпругата ми поръчахме доста неща от George, което реално си е Asda за предстоящото ни бебче. За цените не мога да коментирам, защото не знам какви са в България, но са ни казвали, че качеството е много по-добро от това предлагано в родните магазини за бебешки/детски дрешки и аксесоари.
Re: Онлайн магазини за детски дрехи
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2021, 13:17:05 pm »
На мен пък (през детските ми години), когато ми подаряваха дреха, все се мръщех. Някак си от бебешките ми години считах, че дрехата е задължение на родители и роднини и не подарък. Все чаках някоя играчка от гостите... :D Не че те оцеляваха дълго време, особено ако са пластмасови, дървените като че ли са по-здрави, а пък и са полезни и образователни повечето,
« Последна редакция: Февруари 15, 2021, 07:08:49 am от dani_ j »