0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Puls.bg поставя началото на класация за отличаване на лекари, специалисти по здравни грижи и клиники в България, на които, Вие читателите, гласувате доверие като пациенти на база своя личен опит.

Тази година ще излъчим специалистите и клиниките, които са спечелили доверието Ви с оказаната компетентна и внимателна грижа при проследяване на бременността, раждането и грижите за Вашата рожба.

В класацията могат да участват семейства с деца до 5-годишна възраст, родени в страната.

Специалистите с най-много гласове ще бъдат отличени на тазгодишното издание на Форум бременност и детско здраве, който ще се проведе на 13-14 май. Очакваме гласовете Ви до 30 април 2017 г.

Трима от Вас ще спечелят награди, осигурени от партньорите ни от Philips-AVENT: 1 бр. комплект шишета Natural “Бъдещи таланти“; 1 бр. комплект Грижа за бебето; 1 бр. залъгалки Philips Avent Ultra Soft;

Победителите ще бъдат обявени на 10.05.2017 г. на puls.bg и Facebook страницата на Puls.bg и Форум бременност и детско здраве.

http://poll.ibg.bg/index.php/survey/index/sid/592963/newtest/Y/lang/bg
*
Харесва ми идеята и гласувах :)



   La vita è bella
*
И аз гласувах :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”