0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #120 -: Декември 11, 2015, 19:31:40 pm »
Ех, не ми се сбъдна желанието да отпадне Дарина  :lol:
дано поне да не стигне до финал, че много ми дразни слуха  :lol:

Доколкото разбрах ще продължат след Нова Година?

Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #121 -: Декември 26, 2015, 17:01:41 pm »
Много ми хареса коледният концерт.
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #122 -: Януари 05, 2016, 21:12:12 pm »
Алллллооооуууу,"Фактор"ът започнааааааа :lol:! Та,отиде си Вики .след дуел с Дарина,която публиката оцени по-добре...... 8O 8O Коя публика? Каква публика? Някой чу ли Саня какво мнение даде за изпълненията...? Направо съм покрусен!  :? И къде остава музиката,в крайна сметка??? :( Та нали това е музикален формат.....???" :?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #123 -: Януари 05, 2016, 21:12:25 pm »
  Вече не гледам тази боза, заради изгонването на моите любимци Белканто, но тази вечер докато приспивах детето за фон вървеше Нова. Е, няма такова облещване, когато чух кой е на елиминации. Козето вибрато и сладката толумба. Загледах се. Голяма грешка! Добре, че Стефка Саботинова не е жива, та да чуе каква гавра направи Дара с песента ѝ. Вики няма да я коментирам - прекрасно дете!
 Тая Армутлиевата си е седнала на ушите явно.

Та това ми беше наистина ппоследния път, в който гледам това недоразумение Х фактор ( поне за този сезон).


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #124 -: Януари 05, 2016, 21:15:14 pm »
Абсолютно си права,Синеочка!!! Не е седнала на у=ите си,ами "гледа" търговски на нещата....Долнооооо. И пак да попитам-Къде остава музиката мдявол го взел..?? Нали е музикален формат?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #125 -: Януари 05, 2016, 21:25:43 pm »
Ааа, Халваджиян все повтаря, че пеенето не било важно. Друго трябвало.
Много мъчно ми стана, защото Вики наистина искаше да вложи парите в нещо смислено. Милата искрено се разочарова, въпреки, че според мен беше наясно какво ще се случи. И без това всичко, което е продуцирано от Саня е пълна боза с изключително безсмислени текстове. Конкретно се сещам за изключително тъпите песни на Славин и Невена Пейкова.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #126 -: Януари 05, 2016, 21:29:52 pm »
Не мога да повярвам, че менторите позволиха Белканто да си тръгнат.
Започвам да си мисля, че Дарина е нечие протеже...
Е, вече съм сигурна  :(
Жалко за Виктория  :(
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #127 -: Януари 06, 2016, 08:54:33 am »
Направо Дарина да я правят победител и да не си хабят зрителите пари за sms, не знаех , че изискване за X-factor е да си лигла и да блееш вместо да пееш... 8O
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #128 -: Януари 06, 2016, 09:19:54 am »
Виц се роди снощи докато гледахме....

Саня / примерен монолог, без точен адресат /

- Много те харесвам, ти си прекрасна, ти си невероятна.... влюбена съм в гласа ти, в начина по който пееш и стоиш на сцената

Превод " Ела да те продуцирам и да ти съсипя кариерата" - справка Невена Цонева :?

Нещо безкрайно сбъркано има в интерпретацията на Х фактор на българска земя ....
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #129 -: Януари 12, 2016, 22:08:06 pm »
Много съм разочарована от този формат. Как можаха да оставят група като AVA, дето до сега е изпяла само една вярна песен.  :x Просто само показаха , България и липсват таланти с толкова чужденци останали на финалните предавания.


*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #130 -: Януари 12, 2016, 22:47:22 pm »
Ето, защо не гледам вече Хич фактор  :lol:

И малко спам : С нетърпение чакам Мастършеф, та да има какво да се следи(и коментира) с удоволствие :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #131 -: Януари 13, 2016, 07:48:35 am »
И аз съм много разочарован! :( Явно,договорката е ,всеки ментор да отиде до финала.Селска чест! Сакън,ако някой остане без изпълнител и за това и безДарието се шири яко! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #132 -: Януари 13, 2016, 09:30:43 am »
Стигнаха дъното този сезон. Как може да пробутват Ава до финала за сметка на глас като този на Стивън??? Много работели, много били израстнали -е и, чудесно за тях, ама това не ги прави по-талантливи или по-готини. А и Дарина, която така стремително я пробутват, аман от нея. Тази година съм ужасно разочарована от този формат.
<br />[link=http:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #133 -: Януари 13, 2016, 09:31:21 am »
Не свършиха ли вече мъките факторски? То голяма боза стана тая година, направо съм без думи. Аз отдавна не гледам, но следя темата и като ви чета коментарите, направо се оцъклям. Дори във фейса ми попадна клип на последното изпълнение на Вики, постнат от продуцентите, в който я възхваляват колко е уникална и не се сдържах, наредих ги едно хубаво :lol: Слава богу, останалите коментари бяха в същия дух. Всички осъждаха поведението на менторите и като цяло стратегията на продуцентите тази година, което ме навежда на мисълта, че драгият зрител не шЪ да е толкоз музикален инвалид, че зорлем да изгони Вики, пък да остави Дарина, щото мноУ му харесва да му вият насреща......
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #134 -: Януари 13, 2016, 09:50:37 am »
... и за това и безДарието се шири яко! :wink:
  :lol:
ей, ще я добутат до финал Дарина ....

Нивото този този сезон много падна и големият проблем не е в участниците, а новият екип ментори: с неправилно подбираните песни и некоректното оценяване с очевидно толериране на определени хора. Добри участници отпаднаха рано, други не можаха да покажат възможностите си, трети въпреки, че ги показаха, бяха подценени ..... много слаб сезон, разочарована съм.

*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #135 -: Януари 13, 2016, 09:53:25 am »
Аз пък се радвам, че Вики отпадна. Дано Саня да не подписва договор с нея, щото това ще е я закопае. Тя е нежна е чувствителна и трудно се вписва в агресивната линия, която се опитват да ни прокарват от години насам. Предполагам, че затова години наред не са й обръщали внимание по кастингите. Дано да има късмет занапред.
Горното в пълна сила и за Стивън важи.
Не се ядосвайте, на продуцентите като Криско и Саня им трябват разтропани и отракани "продукти", които да изкарват пари сега. Тя Саня си го призна, де.
А за Ава да кажа, че ми харесват напоследък.
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #136 -: Януари 17, 2016, 17:30:06 pm »
 Снощи попаднах на новата песен на Мирян ( Miry - I won't pray) и останах възхитена и от клип и от музика и текст
Толкова се радвам, че Саня отказа да го продуцира!
Надявам се в най-скоро време и Славин да се разкара от пипалата на Вирджиния рекърдс, за да почне да прави такива смислени песни. Браво на Мирян!


Всеки миг е още един шанс...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #137 -: Януари 18, 2016, 09:36:50 am »
Сия, да ти кажа честно, точно това си мислех. По-добре да отпадат и да не печелят, защото така имат много по-голям шанс да ги поеме читав продуцент. Иначе Саня просто ги съсипва. Дори Криско бих казала, че би свършил по-добра работа, отколкото Саня. Щото нейните продукти не се и продават, не я знам къде го вижда тоя успех, ама тя си знае.
Аз съм силно разочарована от Маги. Винаги съм имала изключително високо мнение за него, ако и не винаги да съм била съгласна с мненията и тезите му по принцип, не говоря само за Х фактор. В този сезон, доста взе да ми олеква.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #138 -: Януари 18, 2016, 13:00:39 pm »
Че Славин прави ли нещо? Имаше един сингъл и това бе сякаш.
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #139 -: Януари 18, 2016, 15:32:39 pm »
И то какъв  :lol: Написан от Дони набързо за финала миналата година. Язък за момчето. Че и косато му отрязоха, пфуууу.