0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #220 -: Юли 27, 2015, 15:31:36 pm »
ех, че хубава новина :D
заслужена почивка сега!  :D
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #221 -: Юли 27, 2015, 15:32:32 pm »
Е,чудесни новини Рачо се прибират,Руми се разминаха с операцията...браво :)
Ние бяхме на консултация днес 73 см. 8800кг. изправя се сам и лази  :)
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #222 -: Юли 27, 2015, 15:36:11 pm »
Отдъхнах си! Сега вместо на операция, мисля да отидем на почивка :)
С тази страхотна новина ще имате супер почивка :-)

Аз както обещах преди 2 дни, да взема да питам за това оригване. Страшен проблем ми е. Особено нощно време. Димана заспива на шишето когато прецени, че се е наяла и после няма оригване и това е. Мъчим се по 20-30 минути и накрая с цената на нейното разбуждане успявам да я оригна.
Някакви съвети по въпроса?
Мерси!

26.09.2019
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #223 -: Юли 27, 2015, 16:43:19 pm »
Чудесни новини Руми. Живи и здрави да сте и приятна почивка.
<br />[link=http:
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #224 -: Юли 27, 2015, 19:01:21 pm »
Благодаря на всички, които ни мислиха и стискаха палци за нас - явно е помогнало :) Днес бяхме на консултация с доц. Цеков и той каза, че всичко е наред с Теди - няма сраснати шевове на главата. Не се налага операция. Явно докторът от рентгена не е разчел правилно снимката. Отдъхнах си! Сега вместо на операция, мисля да отидем на почивка :)
Браво! Много хубаво! Приятна почивка! :)
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #225 -: Юли 27, 2015, 19:02:22 pm »
Е,чудесни новини Рачо се прибират,Руми се разминаха с операцията...браво :)
Ние бяхме на консултация днес 73 см. 8800кг. изправя се сам и лази  :)
Браво на момчето! :)
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #226 -: Юли 27, 2015, 19:05:40 pm »
Отдъхнах си! Сега вместо на операция, мисля да отидем на почивка :)
С тази страхотна новина ще имате супер почивка :-)

Аз както обещах преди 2 дни, да взема да питам за това оригване. Страшен проблем ми е. Особено нощно време. Димана заспива на шишето когато прецени, че се е наяла и после няма оригване и това е. Мъчим се по 20-30 минути и накрая с цената на нейното разбуждане успявам да я оригна.
Някакви съвети по въпроса?
Мерси!
Яни, и София понякога не иска да се оригва, но предимно денем. Поставям я обикновено на лявото ми рамо и почвам с кръгообразни движения да разтривам гръбчето.
Много е сладка малката! Да е жива и здрава!
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 20:48:44 pm от kati_vm »
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #227 -: Юли 27, 2015, 20:18:05 pm »
Руми, новините са повече от добри. Почивайте си и се отдайте на  прекрасните моменти с децата.

Не успявам да пиша, чета по диагонал, но все успявам да съм в час донякъде с написаното от вас.
Иначе сме добре. Бяхме на море и изкарахме прекрасно. А най-малкият мъж беше с баба си в Кюстендил. Като се прибрахме го хвана някакво вирусче и беше със запушен нос, но вече диша нормално, но кашлям като стар пушач. Но дишането му е спокойно, весел е и няма вид на болен.


*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #228 -: Юли 27, 2015, 22:18:29 pm »
Яни, и аз слагах Мария на рамо и с леки масажни движения по гръбчето се оригваше. В началото и аз се притеснявах да я сложа да спи особенно през нощта без да се е оригнала. Но не бъди като мен, да не заспивам и да я наблюдавам цяла нощ.
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #229 -: Юли 27, 2015, 22:51:01 pm »
ех че хубави новини само.ние днес бяхме на ортопед и казаха че сме добре  :)
за оригването Боги се оригва веднага след смяна на гърдите дори сам го прави преди да съм го сложила на лявото рамо. понякога ако не се оригне веднага след известно време го прави.

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #230 -: Юли 27, 2015, 23:09:38 pm »
Мишо почти не се е оригваше, защото заспиваше, докато сучеше, но това не му създаваше дискомфорт.
Никола се оригваше, докато беше на кърма, но като премина на АМ спря с оригването.
Никога не съм се притеснявала, относно оригването.


*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #231 -: Юли 27, 2015, 23:56:42 pm »
rumyanau, ra4o, много хубави новини! Да са ви здрави юнаците и само хубави моменти на двете семейства.


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #232 -: Юли 28, 2015, 08:11:02 am »
Прегръщам ви, Руми и Рачо, нека тревогите са вече зад вас!
Усмивки и добро настроение от мен за всички :)
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #233 -: Юли 28, 2015, 14:10:57 pm »
Благодаря, момичета :) Много здраве и на вашите мъничета :)

За оригването - забелязах, че като яде по-лакомо, се оригва. Като яде бавно и кротко, не се оригва. Явно не гълта въздух и няма нужда. И в двата случая няма дискомфорт. Но аз съм от щастливците с бебета без колики :)



   La vita è bella
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #234 -: Юли 28, 2015, 14:47:40 pm »
Руми, много се радвам, че не се налага операция на малък Теди  :P

И аз това исках да кажа за оригването, че ако детенце има колики и ако не се оригне става още по-лошо. И на нас вечер не ни се получаваше всеки път оригването, защото заспиваше от раз в началото.

И Дани си има апетит, нищо че са жеги  :lol:
Вчера за пръв път му дадох боровинки и много ги хареса, нищо че бяха кисели. Сутринта доста време се чудих защо му е такъв катранен цвят акито, докато не се сетих защо  :lol:
Днес пък пробваме детската кухня Хер Бебе, че в тази жега не ми се готви нищо друго освен аламинути. Изяде си почти цялата супа от тиквички. Ще видим довечера основното как ще е.
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #235 -: Юли 28, 2015, 16:18:53 pm »
момичета, по повод боровинките на смайли се сетих нещо, та да ви кажа :lol:
на тази възраст нямат изградени вкусове, та сега е момента да предлагате различни неща, дори и такива които вие не ядете. Много често чувам, той не яде еди какво си, ама то и аз не ям. Ама то това не е генетично, все пак :wink:
Моите момичета обожаваха вишни като малки и сега де, а лимони ако ги видите как ръфат :lol:
Доста недоумяващи погледи съм отнесла по парковете като извадех кутията с вишни, примерно.
*
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #236 -: Юли 28, 2015, 16:19:29 pm »
Хаха, и ние сме днес на Хер бебе :) Само че за обяд основното, а за довечера оставих супата с тиквичките :)



   La vita è bella
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #237 -: Юли 28, 2015, 17:58:32 pm »
Ех, 3авиждам ви 3а софийските екстри, като частната кухня. Тука имах опция 3а една само и тя беше ужааасна. Нашата екстра са пресните селски продукти - кои от къщи, кои от комшии, ама понякога ми се иска да имам варианта 3а нещо готово и качествено.


Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #238 -: Юли 28, 2015, 20:58:00 pm »
Стефи е права за вкусовете на малките.И моите "три прасенца" не са отказвали де що полезно нещо съм им предлагала,само дето баткото от една определена възраст изостави добрите си навици да не отказва на мама и спря да яде някои неща - овесени ядки например.Може би и аз допуснах пауза в предлагането им и той ги забрави.
А малките / на 1 годинка/ днес си ядоха салатка направо-домат и краставица на дребни парченца,наситнен магданоз и зехтинец.Много им се радвах как лапаха.Други сурови зеленчуци мога ли да давам-морков или чушка например?
Re: Юлска гореща тема за най-малките
« Отговор #239 -: Юли 28, 2015, 21:56:03 pm »
Прекрасни новини за Руми и Рачо :)

Все така прекрасни да следват :D

Катерина ми стопи лагерите на жегите, учим я да пие с шише, не иска, нощем е вир вода, а е само 28 градуса тук. Не знам как се оправяте в жегите, честно!
[/url][/url]