0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №95
« Отговор #380 -: Август 05, 2015, 14:45:55 pm »
Здравейте,снощи се.роди Марияна.3300.49 см....С много уплетена пъпна връв и е на кислородна палатка.Започна нормално,но се наложи секцио.Надявам се всичко да се оправи и да се успокоя вече напълно!

Честита дъщеричка,Иви!
Да е здрава,безгрижна и щастлива.Да е радост и гордост за мама и тате.

Всичко ще бъде наред,сега почивай и събирай сили.Бъди спокойна,бебка ще се оправи.

 :bori_016:



*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #381 -: Август 05, 2015, 14:46:58 pm »
Иви, честито! Да ти е жива и здрава малката принцеса! Бързо прибиране в къщи и на двечките! То пълно спокойствие е химера нали знаеш :)
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #382 -: Август 05, 2015, 15:18:58 pm »
Иви,честита ти дъщеричка! Да ви е жива и здрава,да бъде кротко и спокойно бебе и много да ви радва! :balk_7:
И не се тревожи всичко ще е наред и Алек се роди с омотана пъпна връв и бе на кислород 24 часа,гледай ти да ставаш и да се раздвижваш след секциото,че е много гадно и болезнено,но колкото повече ходиш по-бързо ще ти мине :)
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #383 -: Август 05, 2015, 15:25:16 pm »
Благодаря ви,ядосвам се само че все нещо трябва да има дето да ме гложди.Иначе е на профилактичен антибиотик,водите бяха бистри и предполагат,че просто по -трудно се адаптира...
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #384 -: Август 05, 2015, 15:49:36 pm »
Иви, честита дъщеричка!!!! Да е жива и здрава, много щастлива и спокойна. На теб желая бързо възстановяване! :balk_7: :balk_7: :balk_7:
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #385 -: Август 05, 2015, 15:52:55 pm »
Честита дъщеричка, Иви. Да ви е жива и здрава, и да ви носи само радост :) Бързо възстановяване и на двете.
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #386 -: Август 05, 2015, 16:29:50 pm »
Иви честита радост и от мен:-) да ви е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва:-) бързо възстановяване ти пожелавам защото малката има нужда от теб!  :balk_7: :balk_7: :balk_7: :balk_115: :bori_015: :bori_015:
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #387 -: Август 05, 2015, 16:32:03 pm »
Благодаря!Чул ви господ
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #388 -: Август 05, 2015, 17:36:51 pm »
Здравейте !

Честито на Иви за малката сладурка.Нека да расте здрава и щастлива и много да ви радва.

Сега от днешния преглед.Прегледа ме докторката, видя се плоден сак с размер 1.42 см, но няма ембрион в него.Каза, че плодния сак е разположен в далечния край на матката, има си жълтъчно мехурче.Според нея би трябвало вече да се види.Вика ме пак след седмица.Какво да мисля не знам, има ли надежда или... Четох из интернет за подобни случай, при някой развоя на нещата е добър, при други не...
 

*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #389 -: Август 05, 2015, 17:41:15 pm »
uBu честита дъщеричка  :P
Момичета, не спамете хубавата темичка, след малко ще пусна тема в другия под форум  :)

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51201.msg1104579#msg1104579
« Последна редакция: Август 05, 2015, 18:03:44 pm от f_30 »
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #390 -: Август 05, 2015, 17:50:48 pm »
Здравейте !

Честито на Иви за малката сладурка.Нека да расте здрава и щастлива и много да ви радва.

Сега от днешния преглед.Прегледа ме докторката, видя се плоден сак с размер 1.42 см, но няма ембрион в него.Каза, че плодния сак е разположен в далечния край на матката, има си жълтъчно мехурче.Според нея би трябвало вече да се види.Вика ме пак след седмица.Какво да мисля не знам, има ли надежда или... Четох из интернет за подобни случай, при някой развоя на нещата е добър, при други не...
Здравей, отиди  при друг лекар за второ мнение.
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #391 -: Август 05, 2015, 18:54:29 pm »
Здравейте
Честито и от мен Иви жива и здрава да ти е кукличката. Аз съм в 8 седмица в момента съм в болница заради повръщане страшно многооо вече до обезводняване...
 Ужас но какво да се прави аз отдавна не бях писала и затова реших да се включа и аз с някоя и друга новина.
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #392 -: Август 05, 2015, 20:34:15 pm »
Лежа си снощи и си мисля за Ивчето и викам дали роди тази буба. И ето интуицията не ме е излъгала.  :lol: Още веднъж честито от мен  :P
  Момичета , малко се позагубих - на село съм си, а тук мЕнтел няма обхват и съответно нямам мобилен и-нет. Днес специално дойдох до съседката , за да видя кво става с Иви и дали правилно съм предусетила.  8)  Аз съм добре, на село е прохладно, защото сме близо до гората и реката и се живее. Иначе в града е ужас. По цял ден чета книжки и си почивам. Като Галена Богданка съм, всички ме глезонтят. Малко ми е неудобно, но ми казват да събирам сили за беба. Тя е добре, расте си , като гледам коремчето ми. Първо влиза то и след 5 мин съм аз. В понеделник съм на ЖК и ще видим дали вече не сме ударили 3 кг. Разбра ли сме се с нея преди моя РД да не излиза ( 23.08), за  да ми е по-спокойно. Та .. такива работи около мен.
Честито на новите попълнения , пожелавам им лека бременност и прекрасен финал! Гушки и цунки на всички коремчета от мен! :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #393 -: Август 05, 2015, 21:16:27 pm »
Бъде спокойна,защото аз бях всичко друго,но не и спокойна.Усещам че няма да ми мине,но гледай така да ходиш насам-натам ,за да се разсейваш и да ги минава времето.Вчера сутринта я измериха по ехограф 3 кг и тя се роди 3.300 вечерта
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #394 -: Август 05, 2015, 22:14:12 pm »
Златен дъжд, не се притеснявай и при мен не се видя  в 6 г.с. и размер 10.90 мм, но моята АГ каза, че е нормално (води се за една от най-добри АГ правещи ФМ в бг) след седмица имаше и ембрион и сърдечни пулсации. Мен през тези 7 дни ме крепеше нарастващото ЧХГ, което обаче според АГ не значело нищо, даже ми каза да не си давам парите.  Успешна и спокойна бременност!
« Последна редакция: Август 05, 2015, 22:28:27 pm от milch »
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #395 -: Август 05, 2015, 22:21:44 pm »
Иви, честито и от мен! Да ти е жива и здрава дъщеричката и бързо възстановяване!  :bori_015:
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #396 -: Август 06, 2015, 05:57:39 am »
Уффф, момичета... как успявате да спите. От както забременях не знам какво е да спиш цяла нощ. Сестра ми се шегува, че тренирам за безсънието, когато бебка дойде. Лошото е, че и през деня не мога да наваксам - тежат ми клепачите, лягам и... нищо :( До късно не мога да извикам Сънчо, а когато най-накрая дойде (към полунощ), бърза да ме пусне след 4-5 часа. Напоследък съм трудна и в намирането на подходяща поза... все нещо ми пречи, убива... Угодия нямам :(
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #397 -: Август 06, 2015, 12:30:50 pm »
Аз откакто си купих възглавницата за бременни успявам да спя добре. Малко като реклама на космодиск прозвуча, ама наистина съм много доволна.  :P Сега на финала обаче съм станала много ранобудна, в 6 съм на крак. 


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #398 -: Август 06, 2015, 12:40:39 pm »
здравей Нелка :D аз съм същата,немога да спя,немога се наместя,като взема да се обръщам на ляво или на дясно и ми опъва ниско долу все едно мускулна треска имам,а и не е само това на която и страна да легна някоя от моите принцеси мн почва да ме посритва и единствения вариант тия дни е полуседнала,полулегнала с мн възглавници отзад на кръста, главата на една страна и така спя ако се нарича спане :D :D а къде е още мойта :D през деня цял ден почивам гледам тв или чета нещо ако задремя е то4но за около 10 мин ,а вечер заспивам след 12 часа, взимам си дрямката и след 1-2 часа започвам да се разхождам из стаята че не ми се спи,или се опитвам да се наместя понеже кръста и дупето започват да ме болят и се чудя колко още възглавници да сложа :D :Dнемога като че ли спокойно да се отпусна и заспа незнам защо
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #399 -: Август 06, 2015, 13:19:39 pm »
Аз уж слагам милион възглавнички къде ли не, но не помага. Като бонус имам и хъркащ мечок до себе си. А както казва Веси - къде е тя моята още... (всъщност ти, Веси, коя седмица си)
Синеочка, каква е възглавницата ти - с някакъв специален пълнеж или... ако наистина е толкова ефикасна, ще се замисля дали да не си взема...
P. S. Има и добра страна безсънието ми - плета като за световно  :D