0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дерматолог по Здравна каса в София
« -: Март 20, 2016, 19:52:08 pm »
Знам че със сигурност има и такива теми, и съм сигурна че и тази ще е полезна, но бих се радвала да ми препоръчате кожен специалист, който не претупва, и е по Здравна каса, без 22 ДКЦ. От години имам кожен проблем и имам едни неприятни червеникаво -лилави петна по целия корем понякога и в слабините. Търся някой който не те нарича петниста хиена , а сериозно отношение  :P
*
Re: Дерматолог по Здравна каса в София
« Отговор #1 -: Март 20, 2016, 20:03:49 pm »
Ф-че, аз съм много доволна от д-р Росица Денчева от Дерматологична клиника - Дървеница. Страшно много ми е помагала, когато други са ми вадили ангелите с диагнози. Препоръчвала съм на няколко човека (включително и за спешен случай на бебе) и се е отзовавала мигновено. Изключително внимателна и компетентна. Аз обаче ходя на частно при нея, защото почти винаги ми се налага да ме вземе в кратки срокове, а за часове по Здравната каса се чака, когато има. Нямам представа като време колко, но не ти пречи да се поинтересуваш, ако решиш. Успех и скоро да се отърсиш от тревогите :)

http://dermasofia.com/page.php?IDMenu=979
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Дерматолог по Здравна каса в София
« Отговор #2 -: Март 20, 2016, 20:16:56 pm »
ще се радвам и на други мнения, попитах дали приема по ЗК, ще го имам в предвид  :P
*
Re: Дерматолог по Здравна каса в София
« Отговор #3 -: Март 20, 2016, 21:50:24 pm »
Злати, мисля, че съм ходила при същата лекарка, която е завеждаща дерматологията в "Токуда" и също съм много доволна от нея.
Но по Каса и аз не знам.

Фанте, ако се обадиш в "Токуда" и поискаш час по НЗОК, вероятно ще ти се наложи да почакаш известно време, но едва ли ще ти откажат. Не знам колко е спешно.

*
Re: Дерматолог по Здравна каса в София
« Отговор #4 -: Март 20, 2016, 21:52:47 pm »
Абе не е хипер спешно, но сега видя че пак са ми излязли червеникавите петна и отивам за направление  във вторник.  :P
*
Re: Дерматолог по Здравна каса в София
« Отговор #5 -: Март 20, 2016, 22:34:53 pm »
До преди година и половина приемаше по ЗК в Клиниката в Дървеница. Към сегашен момент, не знам - звънни и питай.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Дерматолог по Здравна каса в София
« Отговор #6 -: Март 20, 2016, 22:54:06 pm »

Чувала съм добри отзиви за д-р Венелинова от  болница "Доверие".
Доколкото знам -  работи по ЗК.