0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
И аз на пръв поглед ги определих като разнояйчни. Мамини душички! Толкова са сладки! На човек му се изпълва душата с умиление.

Marsi  :bighug: :bighug: :bighug: Каква прекрасна новина! Да са ви честити прекрасните дечица, зная, че вече са донесли много радост, затова искам да ви пожелая да бъдете много здрави и щастливи вече в пълен комплект  :D :D Много роклички и панделки и безброй усмивки на малките личица от днес натам да царят във вашия дом  :balk_115: :balk_115: :balk_100: :balk_100:
*
Прекрасни са, Марси! Да са ви живи и здрави и много щастливи  :D

Много са сладки и усмихнати! Две малки слънца!
*
Марси, прекрасни малки госпожици си имате.Много да са здрави и да ви радват!

*
Страхотни са , Марси! Да са ви живи и здрави, и нека много да ви радват!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Стопли ми душата, Марси, още веднъж ЧЕСТИТО  :D :D :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Марси, прекрасни са!  :bighug:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Марси, много са красиви и двете, да сте живи и здрави и много радост да ви носят! :D
*
Марси, сега видях новината и ми е малко трудно да пиша особено свързано. Не се познаваме лично, но се разплаках от щастие за вас. Честито и от мен. Бъдете много здрави и щастливи. Убедена съм, че децата ви ще имат едно истински безгрижно детство, с безкрайно обичащи родители като вас. Страхотни бонбончета са и двете.
*
Благодаря ви, мили момичета :) (и Рачо, разбира се :))! Действително не се познаваме лично, но ако знаете каква огромна подкрепа съм получавала и получавам тук от всички, и ми се иска на всеки лично да благодаря за подкрепата! Дано всяка от нас сбъдне съкровените си мечти! 
:grouphug:

*
Марси, нека постоянно да греят усмивките на личицата на малките куклички.
Много са хубави и се надявам да се запозная лично с тях. Все пак имам двама мъже  :wink:


*
О, с удоволствие, ще си уговорим среща  :)
и ще запознем децата  :)

*
Марси, честита двойна радост и от мен! Много са ви хубави момиченцата,а имената са им лика прилика! Пожелавам им безгрижно детство,изпъленено с много смях и игри. Любовта вече си я имат!


Всеки миг е още един шанс...
*
Марси, нека постоянно да греят усмивките на личицата на малките куклички.
Много са хубави и се надявам да се запозная лично с тях. Все пак имам двама мъже  :wink:

И аз с моите двама мъже - ще съм ви конкуренция за хубавиците на Марси :)

Марси, прекрасни са :) Да са ви живи и здрави!



   La vita è bella
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Марси, прелестни са и двечките. И с такива лъчезарни усмивки.
Нека никога не слизат от лицата им и озаряват с тях живота им!

Марси, мила , и аз се просълзих от прекрасната новина, която сега откривам тук...  :balk_101: :balk_111:
Присъединявам се към прекрасните пожелания за любов и радост за цялото семейство, нека щастието грее на лицата ви и топли сърцата ви , бъдете здрави и Бог да ви пази !
*
Прекрасни са, Марси! Да са живи и здрави, все така лъчезарни и винаги усмихнати, сигурна съм, че ще се погрижите за това! Чакаме новини и още снимки на принцесите!

Да са много здрави,щастливи и много радост и поводи за гордост да ви носят!Много са сладки,пу-пу
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Ако кажа, че се възхищавам е малко! Нямам думи, така ме развълнува, марси.

Бъдете много, много щастливи! Здрави и с късмет да растат прекрасните ти дъщерички!



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!