0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #360 -: Април 01, 2015, 18:29:25 pm »
Аз имам двама познати с РД  на 1ви април :) Винаги е смях по рожденните дни :) А иначе- вече съм в пети месец, а грам корем нямам :( По едно време уж ми се стори , че е почнал да расте, но беше временно, по-скоро се беше издул нещо. И не само че не съм качила кг от началото, ами и съм свалила 1-2...Слава богу, на прегледи всичко е наред и бебчо си расте :) Ама си чакам коремчето, да си го гушкам ххахаха
Супер, радвай се, че не си качила кг и че бебето е добре.  :) Аз съм почти в 35 г.с., а коремът ми вече е огромен, да не говоря за килограмите, че това е болна тема. Вече нищо не мога да правя, ужасно тромава съм, а разходките са ми направо мисия невъзможна.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #361 -: Април 01, 2015, 18:51:28 pm »
Килограмите не ги мисли, покай грижите за бебчо и безсънието - сами се топят :)  :D :bighug:
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #362 -: Април 01, 2015, 19:07:12 pm »
Килограмите не ги мисли, покай грижите за бебчо и безсънието - сами се топят :)  :D :bighug:
Дано. :)
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #363 -: Април 01, 2015, 19:48:01 pm »
Килцата се свалят :) КАчих 15 кг. остават 7 да махна, а Катерина е на 12 дни :)

Не помня дали тук качвах разказа за раждането, който написа таткото в блога му. Ако на някой му е интересно:
http://kalchoman.blog.bg/lichni-dnevnici/2015/03/29/dobre-doshla-katerina-mari-rajdaneto.1349874

[/url][/url]
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #364 -: Април 01, 2015, 19:55:36 pm »
Jasmin и аз като теб ама тия 7 още не се махат... :(
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #365 -: Април 01, 2015, 19:57:38 pm »
Брaтовчед ми е рожденник днес, в училище не му вярвaхa, че имa рожден ден. Сегa вече свикнaхa повечето му познaти, но някой от новите мисли, че се бъзикa.
Лилиту, минaлaтa бременност едвa имaх корем. В 9ти месец мислехa, че съм в шести :) кaто им кaзвaх, че ще рaждaм всеки момент не ми вярвaхa  :D
Кaти, минaлия път кaчих 13кг. Нa третия месец от рaждaнето бяхме нa море и нямaше и помен от корем и килогрaми.
Руми, нaближaвa моментa :) много успех, леко и безпроблемно рaждaне!
Жaсмин, с удоволствие ще го прочетa :)
Момичетa, бяхме нa преглед днес. Живото бебенце е порaснaло с 1.5см и вече е 8.58см. Изглеждaше добре, много се въртеше :) другото бебенце не го измерихме, докторa кaзa че не изглеждaло дa се е смaлило, очaквaл поне течносттa дa изчезне, a тя си е тaм :( и също кaзa, че aко е стaнaло в по-рaннa седмицa е щяло дa се резорбирa бебето, но в тaзи седмицa вече нaй-вероятно ще остaне тaкa до рaждaнето. Нaй-големия риск бил минaл, но все пaк си имa риск до около 20тa седмицa.



*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #366 -: Април 01, 2015, 20:00:31 pm »
Брaтовчед ми е рожденник днес, в училище не му вярвaхa, че имa рожден ден. Сегa вече свикнaхa повечето му познaти, но някой от новите мисли, че се бъзикa.
Лилиту, минaлaтa бременност едвa имaх корем. В 9ти месец мислехa, че съм в шести :) кaто им кaзвaх, че ще рaждaм всеки момент не ми вярвaхa  :D
Кaти, минaлия път кaчих 13кг. Нa третия месец от рaждaнето бяхме нa море и нямaше и помен от корем и килогрaми.
Руми, нaближaвa моментa :) много успех, леко и безпроблемно рaждaне!
Жaсмин, с удоволствие ще го прочетa :)
Момичетa, бяхме нa преглед днес. Живото бебенце е порaснaло с 1.5см и вече е 8.58см. Изглеждaше добре, много се въртеше :) другото бебенце не го измерихме, докторa кaзa че не изглеждaло дa се е смaлило, очaквaл поне течносттa дa изчезне, a тя си е тaм :( и също кaзa, че aко е стaнaло в по-рaннa седмицa е щяло дa се резорбирa бебето, но в тaзи седмицa вече нaй-вероятно ще остaне тaкa до рaждaнето. Нaй-големия риск бил минaл, но все пaк си имa риск до около 20тa седмицa.
Здравей, браво на  бебчето.  Моят проблем с килограмите е нищо, в сравнение с това, стискам палци всичко да е наред! :goodluck: :babyflips:
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #367 -: Април 01, 2015, 20:02:11 pm »
Килцата се свалят :) КАчих 15 кг. остават 7 да махна, а Катерина е на 12 дни :)

Не помня дали тук качвах разказа за раждането, който написа таткото в блога му. Ако на някой му е интересно:
http://kalchoman.blog.bg/lichni-dnevnici/2015/03/29/dobre-doshla-katerina-mari-rajdaneto.1349874
Жасмин, с удоволствие ще го прочета.  :)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #368 -: Април 01, 2015, 20:07:22 pm »
Браво на бебчето герой, linapoli. Стискам палци всичко да е наред до термин  :crossfingers:

Вени, много хубава история :) Радвам се за вас

Няма да е първоаприлско моето бебче, не остана време до края на деня. Щеше да е забавно :)



   La vita è bella
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #369 -: Април 01, 2015, 23:42:21 pm »
Вени много интересна история за раждането.как е малката?
Руми още ти е рано.ще чакаме да ни зарадваш скоро  :wink:
Линаполи много добри новини за бебето.стискам ти палци до термин  :crossfingers:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #370 -: Април 02, 2015, 10:03:02 am »
Аз свикнах сутрин и вечер да ме сритват от вътре и общо  взето така заспивам и се събуждам и незнам дали е нормално,но ме болят костите и се събуждам с болки в кръста,а съм едва 5 месец
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #371 -: Април 02, 2015, 12:38:45 pm »
Хе хе,много сте сладки всички...Аз още не съм за тук,но чета и се вълнувам.Дано скоро се присъединя...
Кати,аз не съм бременна,а имам корем като 4-ти месец поне,смятай...
На всички бременни желая много спокойствие до термина,малко килограми и да ви е лекичко раждането :bori_010: :bori_003:



*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #372 -: Април 02, 2015, 12:54:13 pm »
Хе хе,много сте сладки всички...Аз още не съм за тук,но чета и се вълнувам.Дано скоро се присъединя...
Кати,аз не съм бременна,а имам корем като 4-ти месец поне,смятай...
На всички бременни желая много спокойствие до термина,малко килограми и да ви е лекичко раждането :bori_010: :bori_003:
Благодаря. А аз ти пожелавам бързо присъединяване към тази тема. :)
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #373 -: Април 02, 2015, 16:33:03 pm »
Далинда стискам палци и ти скоро да си тук  :crossfingers:
Иви и аз от 5 месец съм така.най-вече ме боли гърба

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #374 -: Април 02, 2015, 16:55:56 pm »
Микробиологията излезе.Имам стрептококи а група.Сега и антибиотик ще пия
« Последна редакция: Април 02, 2015, 17:12:57 pm от uBu »
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #375 -: Април 02, 2015, 21:06:00 pm »
Аз от 4-ти месец имам проблем със спането. Схващане, събуждане по няколко пъти от болки в гърба. Правех си нощни разходки из хола за раздвижване. Но вече е страшно и сега почти не спя. Нито възглавница за бременни помага, нито масажи. Ама остават само 3 месеца, ще търпя само бебето да е живо и здраво.
uBu, не се притеснявай за антибиотка. Не е приятно, ама се налага. Аз вече два пъти пих и май съм тръгнала към трети, ама да видим.

При нас тази неделя е Великден и днес падна голямо боядисване на яйца. Две бременни и една майка с бебе, голямо шоу беше. Сега героите уморени си лягат :-)

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #376 -: Април 02, 2015, 21:06:51 pm »
Мили момичета, случва ли ви се да ви изтръпват краката, или по-скоро както си стоя- започва едно като тежест и умора от таза надолу....?И минава за 5-10 мин. Усещам го като съм седнала...
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #377 -: Април 02, 2015, 21:18:54 pm »
На мен ми се схваща почти всичко от кръста надолу и чуствам тежест
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #378 -: Април 02, 2015, 21:49:54 pm »
Аз от 4-ти месец имам проблем със спането. Схващане, събуждане по няколко пъти от болки в гърба. Правех си нощни разходки из хола за раздвижване. Но вече е страшно и сега почти не спя. Нито възглавница за бременни помага, нито масажи. Ама остават само 3 месеца, ще търпя само бебето да е живо и здраво.
uBu, не се притеснявай за антибиотка. Не е приятно, ама се налага. Аз вече два пъти пих и май съм тръгнала към трети, ама да видим.

При нас тази неделя е Великден и днес падна голямо боядисване на яйца. Две бременни и една майка с бебе, голямо шоу беше. Сега героите уморени си лягат :-)
Здравей Яничка, магнерота не помага ли за схващането?
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #379 -: Април 02, 2015, 21:57:14 pm »
kati_vm, аз може би не съм се изразила правилно. Не схващане, като крампи ами сковаване и болки по цялото тяло от спане в една позиция. Както примерно, ако пътуваш дълго време в кола без да спираш за почивка.
Преди беше по-лесно, че се въртях наляво - надясно. Обаче сега малката не ми дава да спя надясно. По гръб не може и ми остава само ляво, ама така успявам да спя не повече от час, час и нещо на нощ. През останалото време седнала в леглото и игри на телефона.

26.09.2019