0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #300 -: Март 19, 2016, 21:11:13 pm »
Аз сега си поръчах  Утрогестан, от Турция, който ми излиза на 9лв. опаковката купен без рецепта.  Но до колкото знам за рецептите са си стандартно написана рецепта от гинеколог.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #301 -: Март 20, 2016, 20:24:07 pm »
Вчера си взех от Одрин- Гонал 900+Гонал 450 и 5бр.Цетротид за 1140 турски лири (около 690лв. зависи от курса на лирата), което си е доста по-евтино от това, което ми казаха в аптеката до синьото пазарче.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #302 -: Март 20, 2016, 22:02:14 pm »
Много ви благодаря, момичета!

mqna, от коя аптека в Одрин? Трябваше ли да поръчваш предварително или лекарствата бяха на склад?

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #303 -: Март 21, 2016, 20:55:45 pm »
Много ви благодаря, момичета!

mqna, от коя аптека в Одрин? Трябваше ли да поръчваш предварително или лекарствата бяха на склад?
[/quote

Аптеката е срещу джамията на Солейман Великолепни, не се поръчват предварително, но се налага да изчакаш 20-30мин, докато ти ги донесат. Лекарствата са в термопакет, за да може да си ги транспортираш без проблем. Аз имах рецепта, но и без нея може.Има младо момиче-преводачка на Бг, ако нещо не се разберете с момчетата от аптеката.
« Последна редакция: Март 21, 2016, 21:09:40 pm от mqna »
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #304 -: Юни 02, 2016, 10:14:01 am »
Здравейте има ли момичета в процедура в АГ то на мен ми предстой инсеминация най вероятно следващия цикъл ,чакам да ми излязат изследванията на ФСХ  и антимюлеров хормон и според резултата ще видим как ще действаме.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #305 -: Юли 01, 2016, 15:54:26 pm »
Здравейте момичета,
нова съм тук :hello:
през септември ми предстои ИКСИ при д-р Александров за първи път.Четох темата назад и откривам отговори на някои въпроси,но и още много имам :D
Успех на всички
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #306 -: Юли 01, 2016, 21:47:54 pm »
Здравей cinderrella успех ти пожелавам и аз съм най вероятно септември в подготовка за инвитро но при доц.Ковачев.Какъв е проблема при вас може да ми пишеш на лична ако искаш.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #307 -: Юли 02, 2016, 19:34:17 pm »
Здравейте момичета,и аз ще правя инвитро през септември при док.Александров.
Нямам търпение да дойде есента и да стартирам моя първи инвитро опит,надявам се и последен preggo
 lorena78 и cinderrella,значи тричките ще сме заедно.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #308 -: Юли 05, 2016, 23:12:18 pm »
lorena78 не успявам да ти пиша на лични😕
Проблемът при нас е много лошата спермограма на мъжа ми.Никакъв шанс да ни се получи по естесхвен начин,аи годинките ми не са в моя полза
Успех и на теб steffie😊
Аз днес бях на цветна снимка,всичко е ок,
Изследванията от 3-ти ден също са добре😊
Дадоха ни и рецептата, та сега ще ровя да разбера как стои въпросът с лекарствата от Турция
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #309 -: Юли 05, 2016, 23:59:00 pm »
Cinderella, пиша ти на ЛС за Турция.


Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #310 -: Юли 06, 2016, 08:50:23 am »
cinedeella при мен проблема сега е в хормоните иначе всичко друго ни е наред.Надявам се септември нещата да се подобрят и ще стартираме най вероятно инвитро защото и мен годините ме притискат.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #311 -: Юли 06, 2016, 10:20:52 am »
Здравейте, това е сайт на аптека в Одрин, с която бях кореспондирала за закупуване на хормонални лекарства за ин-витро лечение: http://www.mericeczanesi.com/
По-точно си писах  на английски с една дама, до колкото виждам тя още работи там: http://www.mericeczanesi.com/?doctor=eczaci-duygu-gurgen
мейлът й е: duygu@mericeczanesi.com. Необходимо е да се представи рецепта, за да ви продадат лекарствата.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #312 -: Юли 06, 2016, 10:23:40 am »
Какви лекарства ви изписаха?
На мен ми казаха от клиниката,че мога по всяко време да мина да ми напишат рецепта ако случайно ходя до Турция това лято да си ги закупя по-изгодно.
Но и аз не съм много наясно как ще стане това.Те нали регулират дозите в зависимост от реакцията на организма,а сега с това положение в Турция.. 8O
Ако някой има повече информация,може да ми пише на лични. :wink:
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #313 -: Юли 06, 2016, 10:31:15 am »
Или си купуваш повече и останалото го даваш на друго момиче. Или си купуваш колкото е преценил лекарят и ако ти трябва, взимаш от аптеката във Варна.

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #314 -: Юли 06, 2016, 11:08:46 am »
Или си купуваш повече и останалото го даваш на друго момиче. Или си купуваш колкото е преценил лекарят и ако ти трябва, взимаш от аптеката във Варна.
Аз щях да процедирам, както е написала Блу. Ако се притеснявате от обстановката в Турция, можете да отидете и до Румъния. Там лекарствата също са по-евтини от тези в БГ.  Ето една румънска аптека в Букурещ, с които си бях писала, те в момента имат и он-лайн чат, можете да питате каквото е необходимо: https://comenzi.farmaciatei.ro/advanced_search_result.html?keywords=gonal
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #315 -: Юли 06, 2016, 11:37:50 am »
Благодаря ти, kati_vm.Точно това ме интересуваше-алтернатива на Турция. :)
Ще разгледам сайта.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #316 -: Юли 06, 2016, 11:40:09 am »
Няма защо. Сега нямам време да сравнявам цени между Турция и Румъния. В Румъния е малко по-скъпо от в Турция, но все пак е по-евтино, отколкото в БГ.

Успех на всички през септември!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #317 -: Юли 06, 2016, 12:46:27 pm »
sun_smile, kati_vm, blue_sky
благодаря ви ,момичета :bighug:
Преди 12 г.когато започнах първите си опити пак тук намерих помощ.Имам прекрасен син на 10 г.от трето инсе при д-р Владимиров.Нито паролата ,нито ника си помня от тогава обаче  8O.От тогава доста вода изтече и този път още след 3 безрезултатни  месеца започнах с изследванията.Знаех си и,че  тук ще намеря  подкрепа :)Успех на всички и от мен

.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #318 -: Август 20, 2016, 12:17:21 pm »
Здравейте момичета,сега почиват ли в АГ.Ако отида на място дали ще има някой за консултация?
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #319 -: Август 20, 2016, 13:29:30 pm »
Здравейте момичета,сега почиват ли в АГ.Ако отида на място дали ще има някой за консултация?
Здравей, мисля че би трябвало да има някой. Ако искаш мога да ти пратя на лични съобщения номера на едната акушерка. Тя беше в отпуска юли и сега трябва да е на работа.